Peklo na Zemi


Nova (a Ester) vás baví

Takhle pobaveně jsem se už dlouho necítil, upřímně. Neviděl jsem sice ani jeden díl reality show Milionový pár, ale poté, co jsem si přečetl dnešní zprávu iDnes o předčasném ukončení tohoto pořadu, a také o něco starší zprávu s vyjádřením Novy k odhalením první pornostar (Ester Ládová alias Sophia Trabajan) mezi soutěžícími, jsem se na ty fotky a videa kouknul a jsem opravdu pobaven. ;)

Dnes, když už víme, že v soutěži bylo takových hvězdiček několik a že Ester včera při hlasování diváků obdržela nejvíce jejich hlasů, působí původní vyjádření Johna opravdu legračně (pobavení druhé). Například:

  • „o jejím dalším osudu rozhodne hlasování diváků“ – ano, to opravdu rozhodlo: 1. místo Ester Ládová.
  • „nakonec - [diváci] mají o účinkujících vědět co nejvíce“ – ano, o Ester už toho víme hodně... a co ty ostatní hvězdy? Čekám... :)
  • „[John] soudí, že pózování pro erotické časopisy je zřejmě běžnější, než jsme si mysleli“ – ano, je asi desetkrát běžnější, než sis Radku myslel.
  • „Sám jsem zvědav, jak národ rozhodne“ – I národ Johna překvapil tak, že to prostě nezvládl a navrhl zrušení pořadu.

Chápete někdo, proč mu na to Dvořák přistoupil? Možná licenční podmínky pořadu prostě jen neumožňovaly posunout jej za 22. hodinu a poněkud změnit pravidla, aby nejlepší schopnosti soutěžících opravdu vynikly. Snad nám Nova připraví místo Miliónového páru mnohem pořad zábavnější, kde dá volný průchod právě těmto přednostem našich českých dívek. Zcela jistě tím dosáhne mnohem větší sledovanosti, než u této cudně nudné show (soudě dle klesající sledovanosti, opravdu jsem to neviděl). Diváci si to podle hlasování rozhodně přejí.

Neméně legračně působí i původní vyjádření Ester o tom, že „se fotila jen nahá, bez podprsenky, ale že si není vědoma, že by fotila tak drsné záběry“ (pobavení třetí). Takže na kulmu, slané tyčinky a další předměty, které rozhodně nepoužívala podle návodu, asi zapomněla. Zřejmě jich bylo tolik, že už opravdu neví, co si kdy kam strčila.


<<   Úvod   Hledání   >>