Vítejte na stránkách firmy Battery Centre - Ladislav Rohlík. Naše firma se zabývá velkoobchodním prodejem baterií a doplňkového zboží firem GP Batteries, Panasonic, Duracell a Pur Energy, filmů a doplňkového zboží Kodak, Fuji, AGFA a Konica a audio i video kazet SONY, RAKS, BASF a TDK. Veškeré naše zboží si můžete objednat přímo přes Internet, a to za naprosto bezkonkurenční ceny, stačí jen zaslat e-mail ! Neváhejte a vyzkoušejte !!!

Naše nabídka obsahuje kompletní sortiment baterií od klasických typů přes speciální baterie pro fotoaparáty, širokou nabídku akumulátorových baterií, knoflíkových baterií pro kalkulačky a hodinky až po baterie, které pomáhají slyšet neslyšícím. Tyto baterie jsou výrobky firem GP Batteries, Panasonic Batteries, Duracell a Pur Energy. Nabídka filmů je neméně pestrá. Můžete si opět vybrat z výrobků čtyř firem (Kodak, AGFA, Fuji a Konica). Nabízíme různé druhy filmů od základních až po filmy profesionální pro náročné využití. I v nabídce audio a video médií si jistě vyberete. Dodáváme všechny různé formáty audio i videokazet (Sony, RAKS, TDK, Basf, Panasonic) (včetně VHS-C a 8mm video) a v našem sortimentu nechybí ani CD-R média a technologická novinka - MiniDISC. Můžete si též vybrat z nabídky prodlužovacích kabelů.

Doufáme, že naše prezentace bude pro vás zajímavá a budete se sem rádi vracet. Pokud byste narazili na nějaký problém technického rázu, což vzhledem k tomu že tyto stránky jsou úplně nové, je nanejvýš pravděpodobné, neváhejte kontaktovat webmastera na adrese Corwin.DreamWorks@centrum.cz.

Následuje několik jednoduchých rad pro pohyb po našem sajtu:

  • K navigaci po jednotlivých oddílech použijte menu. které se nachází pod velkým titulkem nahoře.
  • Zajímá-li vás, co je nového v naší nabídce nebo jaké zrovna probíhají cenové akce, klikněte na novinky.
  • Katalog našich produktů najdete pod tlačítkem produkty.
  • Informace o výrobcích našeho zboží se skrývají pod tlačítkem výrobci.
  • Nejnovější ceníky si můžete přečíst i stáhnout kliknutím na tlačítko ceníky.
  • Kliknutím na kontakty získáte naše kontaktní spoje.
  • Přes tlačítko odkazy se dostanete na zajímavá na Internetu.
  • Tlačítko správce skrývá technické informace o těchto stránkách.

Stránky se nejlépe prohlížejí s Microsoft Internet Explorerem 5, rozlišení monitoru 800x600 nebo vyšší, barevná paleta 65536 barev.

design, engineering, mastering : Corwin DreamWorks (2000). Tyto elektronické dokumenty splňují podmínky §2 Autorského zákona a jsou chráněny podle autorského zákona č. 35/1965 ve znění pozdějších předpisů. Autor povoluje podle §12 AutZ prohlížení těchto stránek a jejich zkopírování pro vlastní potřebu. Autor zakazuje tyto dokumenty jakkoliv měnit, publikovat či jinak neoprávněně používat jinou osobou bez předchozí dohody. Jakékoliv neoprávněné nakládání s těmito dokumenty je v rozporu s §14 odst. 1 Autorského zákona a může být postihováno zákonem.