Bezpečnostní a Trezorové dveře

Bezpečnostní, protipožární, neprůstřelné, prosklené, dvoukřídlé

Bezpečnostní dveře svou konstrukcí a provedením jsou na celém světě uznávány jako nevyšší stupeň mechanického zabezpečení objektů. Věnujte, prosím, jejich výběru dostatek času, neboť bezpečnostní dveře si nepořizujete každý den.

Nyní se Vám pokusíme bezpečnostní dveře jako takové osvětlit, čímž Vám usnadníme nejen orientaci v této problematice, ale zároveň výběr dveří.

Trezorové, protipožární, neprůstřelné, dvoukřídlé

Trezorové dveře jsou určeny k zajištění vstupu bezpečnostních úschovných objektů (komorové trezory, trezorové místnosti atd.) a splňují podmínky dané normou ČSN EN 1143-1. Jsou osazeny rozvorovým mechanismem, který ovládá uzamykací čepy o průměru 40 mm, pohyblivé jsou na svislé a horní straně, na straně závěsů jsou čepy o průměru 40 mm pevné. Rozvorový mechanismus je ovládán klikou. K jeho zajištění je použit trezorový zámek, který může být mechanický na motýlkový klíč, mechanický kombinační s číselníkem a nebo elektronický.

Bezpečnostní a trezorové dveře

Bezpečnostní dveře         Trezorové dveře

NON–STOP

Zámečnická pohotovost, otevírání bytů, automobilů, trezorů, výměna, montáž zámků, autozámků, opravy po vloupání, zabezpečení sektoru.

Volejte

602 715 314

Chcete si pořídit bezpečnostní dveře? Přečtěte si DESATERO před koupí bezpečnostních dveří

Jak rozpoznat dveře / zárubeň na levé a pravé? Poradíme

SL 6000

SL 6000

Řada Exclusive

info