Marek Šťastný - masáže u Vás doma

V moji nabídce najdete klasické olejové masáže, japonské shiatsu, reflexologii, masáž horkými lávovými kameny, aroma masáže.

Od 1.9.2008 si můžete přijít odpočinout také do našeho nového centra Oáza mimo čas v Praze 8 - Karlíně. www.oazamimocas.cz.

Mé masážní umění spočívá především na kvalitním, citlivém doteku, jež dokáže vycítit potřebná místa. A na důkladnosti, kterou si mohu dovolit snad jen proto, že masíruji denně jen pár klientů.

Novinka: Od 23.11.2009 vás zvu také do spřáteleného salonu thajských masáží Golden Kinnaree v centru Prahy 1, Revoluční 4.


Na mé staré stránky mi chodilo spousta pozitivních ohlasů, které oceňovaly jejich teplo, otevřenost a pozitivního ducha. Byly tam také moje osobní stránky, abyste věděli, komu se svěřujete do rukou, a více informací o masážích a shiatsu. Bohužel však komerčně příliš nefungovaly. Vytvořil jsem tyto stránky, které jsou jasnější a přehlednější, ale také méně "hřejivé". Zájemcům však zachovám odkaz na mé staré stránky. Snad nade mnou komerčně ladění uživatelé za tento prohřešek nezlomí hůl jako nad nenapravitelným idealistou.