Přijďte se do sytosti vytančit do Tančírny na Studánku


Co můžete od tančírny očekávat?

Jak už název akce napovídá - tanec při pečlivě vybírané reprodukované hudbě, a to tanec společenský, tedy především tzv. tance standardní a latinskoamerické.

Tancování probíhá od 20 hodin do 1 hodiny v kongresovém sále Rudolfa Rokla, kde se pravidelně střídají základní tance Standardu (Waltz, Tango, Quickstep, Valčík, SlowFox) a Latiny (Cha-Cha, Rumba, Samba, Jive), které jsou dále občas doplňovány ostatními společenskými tanci (Blues, Polka, Mambo, Mazurka, Country). V poslední době, podle aktuálního složení návštěvníků, dostává nemalý prostor i moderní latina (Salsa, Bachata, Kizomba, Merenge či Zouk). Vždy se snažíme dbát, je-li to organizačně možné, abyste na parketě měli dostatek prostoru k tanci.

+++ 6. Tančírna na Studánce v taneční sezóně 2017/2018 proběhne v pátek 9. února 2018 (další info v přehledu akcí). +++

Pro koho je tančírna určena?

Stručně řečeno - pro všechny, kdo si rádi zatančí. Nezáleží na tom, zda-li právě navštěvujete středoškolské taneční, či už dávno patříte do kategorie manželských a ostatních párů. Není ani důležité jestli si vystačíte se základním krokem, nebo budete perlit v náročnějších variacích. Nejdůležitější je, aby Vás tanec bavil.

Jak se do tančírny obléknout?

Dámy s oblečením nemívají problémy, proto především pro pány: Jedná se vlastně o diskotéku, přesto alespoň společenské kalhoty a košile jsou na místě. Vzhledem k oblečení většiny tanečníků se nejlépe budete cítit, přidáte-li dále vestičku s kravatou či motýlkem. A v neposlední řadě bez tanečních bot se určitě neobejdete.

Místa k sezení si můžete rezervovat osobně na recepci, nebo telefonicky na čísle +420.494.389.200 či E-mailem na adrese recepce@hotelstudanka.cz. Další informace najdete na stránkách www.hotelstudanka.cz. Hotel Studánka****, Letovisko Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

© 2017 minn

home /  kam si jít zatančit /  odkazy /  nahoru