B E R A N

Ohnivé znamení pod vlivem planety MARS

 

JAK POZNÁTE 100 % BERANA

Vzpřímená  postava, hrdá chůze, hlava s bradou je  vysunutá dopředu, sebevědomé výrazné čelo a velké až uhrančivé oči. Orientace je především na hlavu, tou si razí cestu  vpřed. Většina Beranů má dobře stavěnou  kostru, široká ramena, svalnaté tělo a nezáleží na výšce. Z celkového vzhledu vyzařuje  vnitřní síla, spontánní  energie  a  pocit  sebedůvěry.  Pohyby má rychlé, řeč je většinou hlasitá, sebejistá a vtipná. Stojí v čele každé společnosti, je u všeho, kde se něco děje. Chování vyjadřuje činorodost, zdatnost, svéhlavost a silné ego.

LÁSKA A PARTNERSTVÍ

Beran je velmi aktivní sexuální znamení.  Je velkým dobyvatelem, ale ani ve víru vášně nezapomíná na sebe. K milujícímu partnerovi se chová  velmi  něžně, láskyplně, pozorně i žárlivě.  Ochraňuje  lásku  přede  všemi  a  mocně ji vlastní. Sám je snadno  zranitelný, nesmírně citlivý,  ale  navenek  slabost  neprojeví.  Miluje  šíleně    celou svoji  bytostí, srdcem i  duší. Přiměřeně žárlí. Ten, kdo hledá  klidného vyrovnaného partnera, by si neměl  nic  začínat s Beranem a ještě  k  tomu Beranem beranovitým!

S KÝM SI BERAN ROZUMÍ

Beran si  velice dobře  rozumí se svými ohnivými druhy, jiným Beranem, Lvem a Střelcem. Stejná energie, podobné plány. Obdiv, láska, žárlivost, společenské dýchánky, veselost. Drobné roztržky se srovnají v intimnostech.

Berana přitahují vzdušná znamení – Blíženci a Vodnáři, ale žít s nimi je už složitější.  Jedni to dokáží a druzí ne. S Vahami si rozumí až v pozdějším věku. V mládí jsou to protikladné povahy.  Většinou jsou stále v sobě. Když  se však  potkají  dva s  podobnými  ascendenty, se stejnými plány a energií, tak zvítězí. Život prožijí jedna báseň a je na co vzpomínat.

Beran se cítí  se  zemskými znameními jako zvíře chycené do pasti.  Býk ho provokuje  svou  poctivostí  a  obdivuhodným  klidem. Panna jej sice okouzlí svou jemností, čistotou, ale vzápětí ho odradí  kritičností, nervozitou a  nadměrnou  pořád- kumilovností. S Kozorohem se sotva snesou.  Pohodový  život, o kterém sní, mu Beran nezajistí. Později dochází k závažným roztržkám.

Berana vždy okouzlí vodní znamení: Rak, Štír a Ryba,  ale  v  dlouhotrvajícím  společenství  málokdy  vydrží. Oheň a voda se zkrátka přímo nesnáší. Jen ti s podobným ascendentem to zvládnou. Kéž byste to byli zrovna VY.

JAK VÉST DIALOG S BERANEM

Tak, že si Beran povede vlastní monolog. Občasný souhlas, kývnutí hlavou, hřejivý až obdivný pohled z očí do očí, něžné doteky a  konečný naprostý jásavý souhlas i toho nejbystřejšího Berana přesvědčí o vaší naprosté loajálnosti, přátelství a utvrdí ho v pocitu, že je výtečný společník. Tak se na Berana musí! Přímo přes city!

Dodge Viper