V Á H Y

Vzdušné znamení pod vlivem planety VENUŠE

 

JAK POZNÁTE 100 % VÁHY

Zpočátku na sebe příliš  neupozorňuje,  zaujme však  vytříbeným  vkusem,  elegancí,  melodickým  hlasem,  vtipnými  postřehy a  nakažlivým  smíchem.  Postavy je  střední,  plnoštíhle až silnější, hlavu  má oblou,  symetrickou,  rysy  v obličeji  rovnoměrné. Pohled  očí  prozrazuje  bystrého  duchy,  jemnost  a  váhavost,  což  se  projevuje také  rozkolísaností,  náladovostí  a  nápadně se v nich zrcadlí radost i smutek. Říká se, že oči Váhy, Panny a Štíra  nikdy nelžou, naopak prozrazují vnitřní citové rozpoložení. V sexuální oblasti se vyznají, bývají mistrnými milenci, rádi se mazlí a nekonečně vášnivě milují.

LÁSKA A PARTNERSTVÍ

Váhy jsou proslulé nerozhodností. Nesnášejí samotu, hádky a bezcílné diskutování. Mají v sobě zvláštní kouzlo, jsou citlivé a oplývají krásou a vášní Venuše.Jejich láska bývá často povrchní a krátkodobá. Skutečně hluboký cit potřebují více než fyzické tělo; taková láska vydrží mnohem déle. Neskonale touží po partnerské harmonii, souznění duše i těla, ale neumějí říkat NE, chtějí-li se s partnerem rozejít. Nesnáší komplikace, dohry na úřadech a u soudů.

Kdo hledá partnera tak říkajíc od všeho trochu – citlivého a bouřlivého, i když občas nerozhodného – ten je na správné adrese.

S KÝM SI VÁHY ROZUMÍ

Váhy si především rozumí se svými vzdušnými druhy, s Blíženci, jinými Vahami a Vodnářem. Všichni rádi analyzují vše, co je obklopuje, nechybí jim společenský duch, vzletné i zajímavé myšlenky a nápady, a jsou také intelektuálně založeni. Zejména rádi cestují a nebojí se nových nabízených možností.

Ohnivá znamení, zejména Lva a Střelce, nesmírně přitahují a okouzlují. Naleznou mnoho společného a vzájemně se dobře doplňují. S cholerickým a svéhlavým Beranem v mládí bojují o prestiž, až ve stáří bývají skvělými partnery. Někteří se chovají bezprostředně, jiní se projevují kousavou svéhlavostí. Opravdu záleží na individuální povaze, ascendentu a dalších faktorech.

Zemská znamení Býka a Pannu vcelku dobře snáší, neboť tato dvě znamení jsou velmi přizpůsobivá. Je třeba vždy vyjít na půl cesty a je to OK. Horší je to s Kozorohem – podivný, sarkastický projev a vtip mnohé útlocitné Váze nesedí. Jen Ti otrlejší a daleko ostřílenější mohou společně žít. Dokonce takovému soužití mohou přijít i na chuť. Těch však není mnoho.

Vodní znamení Štíra a Ryb se s Vahou shodnou,  pokud  se  k  sobě  chovají  tolerantně a s náležitou  úctou.  Problém je spojení s Rakem.  Většinou  každý z nich  jinak  smýšlí, obě  znamení  se příliš urážejí a většinou si nerozumějí. Samozřejmě, že existují i páry, které mohou mít jiné další faktory a motivaci ke společnému soužití, a těm to pak vychází.

JAK VÉST DIALOG S VÁHOU

Mile, jadrně, k věci, a přesto v přátelském tónu. Uctí-li Váha, že jí cosi zamlžujete či zamlčujete, naprosto vás odrovná svou výřečností a bystrým postřehem. Je dostatečně chytrá, takže si to umí spočítat a představit, je i natolik výmluvná, aby vás převálcovala, pokud si to hlásanými nepravdami opravdově zasloužíte. V opačném případě přímo holduje komplimentům, uznání, touží po obdivu a potlesku. Může se stát, že vypadne z role hostitele, a naopak ona se snaží být obskakována jako převzácný host. Zakrátko se však vzpamatuje. A co určitě nesnáší? Všednost, nudu, trvání na okamžitých odpovědích a jednoznačně také lidskou hloupost a omezenost!

Dodge Viper