Objednání věcí zadarmo

Naleznete zde věci (především knihy), které je možné objednat úplně zadarmo. Ano, úplně zadarmo, neplatí se ani poštovné, ani balné ani žádné jiné poplatky.

Časopis Tour přišlo 6.5.2002

 

Přijde vám ukázkové číslo poměrně tlustého a barevného časopisu v němčině. Časopis je o kolech a to o silničních, o kolech horských nebo trekingových tam není prakticky nic. Celkem 160 stránek čtení v němčině. Pokud umíte něměcky, tak to stojí za to.

 

 

Stránka nakladatelství
Formulář na objednání časopisu

 

 

Časopis Fondshop + letáky přišlo 6.5.2002

 

Zde vám přijde kromě časopisu FondShop i sada cca deseti letáků s informacemi o různých fondech.

 

 

http://www.fondmarket.cz/
Formulář na objednání tiskovin

 

 

Digitální reklamní teploměry přišlo 18.9.2001

 

Poštou přijde menší třicetistránková příručka. V ní je seznam reklamních digitálních teploměrů téhle firmy v ČR a k tomu pár informací, jako kolik lidí kolem nich projede, kolik to stojí, atd ....

 

 

Dirtecho - stránka firmy
Formulář na objednání katalogu

 

 

The New Testament - Recovery Version přišlo 28.3.2001

 

Tak toto je další z řady náboženské literatury, ale narozdíl od ostatních 'tenkých' knížek je tohle celý Nový Zákon z Bible (přeložený do angličtiny) a s poznámkami pod čarou a odkazy (jako odkazy v html, až na to, že příslušnou stranu a odstavec musíte nalistovat ručně ;-) a je ze všech těchto knížek (různých biblí) zdaleka nejlepší. Dohromady má asi tak 1350 stran.

 

 

Rhema Inc. - stránka organizace
Formulář na objednání Bible

 

 

Our Daily Bread přišlo 21.3.2001

 

Celkem malá knížečka náboženského zaměření (vychází to jednou za tři měsíce, tady lze objednat "speciální edici"). Pro někoho to může být zajímavé čtení, nicméně nic světoborného to není.

 

 

Radio Bible Class - stránka organizace
Formulář na objednání brožurky

 

 

Efekt - prací prášek zadarmo přišlo 21.3.2001

 

Tak to tu ještě nebylo - můžete si objednat 600 gramů pracího prášku zadarmo. V praxi přijde balík obsahující katalog a čtyři malé pytlíčky s různými druhy pracího prášku (dohromady to dá těch 600 gramů a jen tak mimochodem, strašně voní po citrónech. Skoro bych až řekl že strašně páchne...) Kvalitu prášku jsem zatím netestoval, hromada špinavého prádla ještě není dostatečně velká ....

 

 

Efekt - stránka firmy
Formulář na objednání pracího prášku

 

 

Able Labels (nálepky) přišlo 8.3.2001

 

Po rozbalení obálky na vás vypadne malý pytlíček s cca 20 nálepkami a pár letáků (katalog). Nálepky jsou sice hezké, ale díky textu na nich asi prakticky nepoužitelné (třeba prakticky všechny obsahují telefon na tu firmu ...)

 

 

Able Labels - stránka firmy
Formulář na objednání nálepek

 

 

Móda Plus přišlo 24.10.2000

 

Přijde vám 80 stránkový katalog ve formátu A4 od firmy Móda Plus, což je nejspíš pobočka nebo dceřinná společnost Quelle (Quelle taky posíla katalog zadarmo). Naprostou většinu katalogu tvoří oblečení... Dostanete s ním i jakýsi kupón na slevu 100 korun, nicméně zadarmo si za něj nic nepořídíte, poštovné je 65 a za 35 korun tam nic nemají :-(

 

 

Móda Plus - stránka firmy
Formulář na objednání katalogu

 

 

Katalog Quelle přišlo 6.9.2000

 

Poštou přijde katalog ve formátu A5, má asi 160 stran. Většinu katalogu tvoří oblečení, ale je tam i pár stránek věnovaných jinému sortimentu...

 

 

Quelle - stránka firmy
Formulář na objednání katalogu

 

 

Marketing & Media přišlo 25.7.2000

 

Ukázkové číslo tohohle týdeníku dorazilo po delší době (asi 6 týdnů) Časopis má 32 stránek a je docela dobře graficky upraven. Tématicky pojednává hlavně o reklamě a souvisejících věcech (marketing, atd ...), takže jestli vás to téma zajímá tak si ho objednejte.

 

 

Marketing & Media - stránka časopisu
Objednat se dá telefonem na zelené lince 0800 11 00 22 (volání je zadarmo) Požádáte o ukázkové číslo zdarma a nadiktujete jim adresu.

 

 

Phoenix Controls přišlo 21.7.2000

 

V poměrně hodně velké obálce přijde jedna videokazeta (délka 5 minut) kde ukazují kolik kouře uniká z digestoře v závislosti na rychlosti jejího odvětrávání a k tomu tlusté desky plné informačních brožurek a letáků (celkem slušně zpracované) které popisují kompletní sortiment firmy Phoenix Controls - zabývá se vzduchotechnikou.

 

 

Phoenix Controls - stránka firmy
Formulář na objednání videokazety

 

 

Plakát "Africa's Health" přišlo 14.7.2000

 

Poté co se prokousáte k formuláři (na stránce budete přinuceni absolvovat (nebo rychle odklikat ;-) krátkou "přednášku") tak si můžete objednat plakát (o velikosti přibližně A3) pojednávající o zdravotní situaci v Africe (Mno, nejsou na tom nejlíp, třeba v Zimbabwe a Botswaně má přes 25% obyvatel AIDS, jinde zas nemají pitnou vodu nebo jídlo nebo je kosí malárie ... no ještě že tam nebydlím) Docela zajímavé počteníčko, ale na druhou stranu nic světoborného.

 

 

APIC - stránka organizace
Formulář na objednání plakátu

 

 

HP Cleaning Kit přišlo 4.7.2000

 

Poštou vám přijde malý balíček, v něm je pět čistících papírů na hlavy tiskárny, CD s programem na číštění ve čtyřech jazycích (čeština mezi nimi není) a "účet" na nula dolarů, který je rozepsán na několik položek po nula dolarech - sleva, daň, poštovné ... ;-) Na každém papíru v sadě jsou dva čistící proužky (když jsem to zkoušel na své jehličkové vykopávce tak jsem musel nejdřív papír o centimetr ustřihnout načež mě program odmítnul s tím, že moje tiskárna není HP - no ale stačí vytisknout dokument se dvěmi svislými tečkovanými čarami na okrajích a hlava zaručeně přejede přes ty čistící proužky, což můžete ještě několikrát zopakovat. I když u mojí tiskárny jsem musel papíru trochu pomoct (je tlustší) a polovina sedmileté špíny nakonec skončila na mých prstech místo na papíře. Pokud máte ale tiskárnu Hewlet Packard tak vám to půjde asi bez problémů)

 

 

Hewlett Packard - stránka firmy
Formulář na objednání čistící sady

 

 

Katalog CK Fischer přišlo 9.5.2000

 

Pár dní po objednání přišlo upozornění, že na poště mám balík. Poté, co jsem si ho dotáhl domů (skoro 3 kila) a rozbalil tak mě čekalo milé překvapení: Několik velice kvalitních katalogů CK Fischer s barevnými fotografiemi, ten největší má skoro 700 stránek. Výhoda je, že si můžete ve formuláři vybrat, které katalogy chcete. U toho největšího je sice napsáno že ho neposílají na pražské adresy, ale vidím že to zjevně není pravda (mně přišel). Super, stojí to za to, ale než to objednáte, tak myslete na naše lesy (jsou to 3 kila papíru) a na svoje záda (až to budete vláčet z pošty).

 

 

CK Fischer - stránka firmy
Formulář na objednání katalogu

 

 

Katalog CK Poznání přišlo v dubnu 2000

 

Poštou přišel pár dní po objednání hezký barevný katalog . Vcelku povedený, je v něm i dost barecných fotografií, i když pořád je to jenom barevný katalog .... Zajímavé je, že je oboustranný - z jedné strany 13 a z druhé strany 31 stránek.

 

 

CK Poznání - stránka firmy
Formulář na objednání katalogu

 

 

Průvodce po Connecticutu přišlo v dubnu 2000

 

Po velice povedeném průvodci po Texasu a dalších průvodcích, jako například po Havaji, San Carolině, Santa Fe, atd ... je tu další kousek. Katalog je na dobré úrovni, je barevný a je u něj přiložena mapa a jakýsi kalendář. Mapa sice není tak velká jako u Texasu (má "jenom" 90x60 cm), ale je poměrně kvalitní a v průvodce je sice trochu více reklam než je zdrávo, ale myslím, že jde o kvalitní kousek který zasluhuje objednání.

 

 

Connecticut - stránka státu
Formulář na objednání průvodce

 

 

Katalog African Books Colective přišlo v dubnu 2000

 

Poštou přišly tři katalogy. Zadarmo. A v nich je několik stovek zajímavých knížek o Africe, které lze objednat. Ovšem ty už nejsou zadarmo. Ale můžete si aspoň přečíst o čem ty knihy jsou, a kdyby se vám líbily tak si je třeba půjčit někde v knihovně ;-)

 

 

African Books Collective - stránka firmy
Formulář na objednání katalogu

 

 

Eckankar - Ancient Wisdom for Today přišlo v lednu 2000

 

V zásadě jde o náboženskou knížečku kapesního formátu o cca 130 stranách církve (nebo spíš sekty, oficiálně "nonprofit religious organization") Eckankar. Přiloženy jsou samozřejmě propagační letáky typu "Jak nám posílat peníze", "Kolik musíš darovat aby jsi se stal členem", "Jaké knihy si lze objednat a kolik nám musíš darovat abychom ti je poslali (Afričané, Mexičané a ostatní chudší země to mají levnější ;-)". Posledních deset stran knihy vypadá podobně jako ty letáky. V knížce se píše o učení této církve (sekty) a bohu a o tom kdo tohle založil, kdo to řídí, atd... Zajímavé je, že tahle knížka, kterou lze objednat na webu zadarmo tak ji ve svých materiálech nabízejí za 5 dolarů. Divné.

 

 

Eckankar - stránka organizace
Formulář na objednání knihy

 

 

Dodge Viper