MONTSERVIS PRAHA, a.s.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
 

MONTSERVIS PRAHA, a.s. vznikla v roce 1990 jako soukromá akciová společnost.
Od počátku své existence se zabývá výstavbou, rekonstrukcemi blokových a domovních kotelen, výměníkových stanic, výstavbou středotlakých a nízkotlakých plynovodů a plynovodních přípojek, elektroinstalacemi, měřením a regulací, montáží rozvodů tepla, TUV a vody. Následně vstoupila do správy a provozu energetických zařízení a posléze i celého systému technického zařízení budov.
Již na počátku naší existence jsme se soustředili na spolupráci se špičkovými výrobci technologií jako např. Buderus, Viessmann, Geminox, Hydrotherm, Landis & Staefa, Honywel, Sauter a dalšími.
Od roku 1996 jsme stabilně uvedeni v seznamu firem Pražské plynárenské, a.s. pro výstavbu plynovodů.
Za dobu fungování naší společnosti jsme získali řadu stabilních zákazníků jako je Telefónica O2, a.s., Magistrát hl. m. Prahy, městské části, zejména Praha 9 a 14, Ministerstvo obrany ČR a další státní resorty a samozřejmě Pražská plynárenská a.s. a Pražská teplárenská a.s.
V oblasti správy a provozu jsme si vytkli za cíl získat zejména správu a provoz velkých areálů jako např.
UPC Česká republika, s.r.o., Direct Parcel Distribution CZ s.r.o. a dále technického zařízení budov např. ČSOB, a.s., Siemens, s.r.o., Zemědělského muzeua v Praze, Polikliniky Prosek a.s., městský majetek správa a provoz plaveckého a sportovního areálu Hloubětín, Aquacentra Šutka a další.
Z tohoto důvodu jsme se od roku 1999 zaměřili na podstatné zvyšování kvality své práce a důvěryhodnosti firmy. Naše společnost je prověřena Národním bezpečnostním úřadem na stupeň utajení „Důvěrné“ a je zařazena do databáze firem pro realizaci projektů Programu bezpečnostních investic NATO (NSIP). Zároveň jsme nositeli nejvyšší značky kvality za jakost služeb „CZECH MADE“.
MONTSERVIS PRAHA, a.s. je 100% zakladatelem „Nadace Kapky“, podporující rozvoj kultury, tělovýchovy a sociální oblasti.
V současné době má společnost více jak 80 odborných pracovníků. Mimořádný důraz klade na jejich odbornou kvalifikaci a motivaci. To následně umožňuje vstřícný a flexibilní přístup k požadavkům zákazníků, a to jak pokud jde o technické parametry tak o termíny dodávek.
MONTSERVIS PRAHA, a.s. rozvíjí i poradenskou činnost v oblasti plynofikací, výrobě a prodeje elektrické energie, zabezpečuje projektovou a inženýrskou činnost v energetice.

Telefon: +420 284 819 725; Mobil: +420 602 314 177; E-mail: info@montservispraha.cz

Kontakty
MONTSERVIS PRAHA, a.s.
Podvinný Mlýn 669
190 00 Praha 9 - Libeň
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 270

IČ: 00551899
DIČ: CZ00551899

Telefon: +420 284 819 725
MT: +420 602 314 177
E-mail: info@montservispraha.cz
ID schránky:  fz4e9ed

 
TOPlist
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky