Stručná bilance léta 2002

 

Tak už je léto pryč. Nastal podzim a ten se nás ptá, co jsme v létě prožili. Za sebe chci uvést jen několik událostí, které mne zaujaly nejvíce.

14. června 

Puká srdce zvonu sv. Zikmunda. Někteří věští zlé časy pro Českou republiku, zvláště když probíhá první den parlamentních voleb.

15. června 

Okolo Země proletěl asteroid tak těsně, že nás pouze hodina dělila od ničivé srážky. To se ovšem dovídáme až o 3 dny později. Jsme přeci “vyspělá” civilizace! Volby skončily a “zelení” získali 2,5%. Pomalu to roste ….

20. června 

Letní slunovrat byl tentokrát plný mraků a bouřek. Tak snad za rok zase uvidíme “slunovratové představení Karla IV”.

02. července 

Světový den UFO oslavila místo ufologů Česká televize na svém prvním programu hezkou reportáží o UFO v hlavních zprávách. Samozřejmě nechyběli fotografie od BEAM, vždyť nikdo lepší nemá!

27. července

Moje snahy o sestavení funkčního prototypu zařízení volné energie MEG došly s pomocí dvou známých naplnění. Můj MEG (podrobnosti viz Magazín WM) rozsvítil obě zářivky na výstupu - první krůček byl zdárně učiněn! Ale řeknu Vám - už dlouho jsem sám nesestavoval žádné elmg. zařízení a bylo to znát ....

06. srpna 

České Budějovice poprvé pod vodou. To se jim stane ještě dvakrát….

13. srpna 

Velká voda zasáhla ničivě Prahu a zatopila i metro – chloubu socialismu. Ve středních a severních Čechách vznikají ohromná zátopová jezera. Je to ono moře, které v březnu 2002 viděla v Čechách jasnovidka Růžičková?

14. srpna 

Ze Spolany Neratovice opakovaně unikají nebezpečné látky – vodou i vzduchem. Jinak řečeno - Spolana opodál Milešovky (dobrý den, paní Růžičková!) “soptí” na své okolí svinstvo a lidé v jejím dosahu “soptí” vzteky.

20. srpna 

První bilance povodní: 16 mrtvých, více než 25% republiky zatopeno, ohromné materiální škody. To víme dost přesně. Za to vliv dvou chladících věží Temelína, které vypouštějí do jihočeského vzduchu horkou vodní páru (s poloviční intenzitou sopky Etny!) a tím ovlivňují počasí nejméně na jihu Čech, není zmiňován skoro nikde. Kolik varování ještě potřebujeme, abychom změnili měřítka hodnot?

21. srpna 

34. výročí “sovětské” záplavy v roce 1968 se rychle rozplývá ve zprávách o současných záplavách.

11. září 

Zato 1. výročí útoku na WTC v New Yorku a na Pentagon ve Washingtonu má u nás ohromnou publicitu. A opět žádná reflexe … Naučilo nás to něco? Nebo bude “střet civilizací” pokračovat?

12. září 

Ludvík Tuček uveřejňuje na internetu dlouho očekávané pokračování knihy 12 čísel z kosmu. Je s podivem, že badatel v tak těžké životní situaci tohle ještě dokáže. Budou i další díly?

16. září 

Takzvaná “větrací” šachtička Cheopsovy (?) pyramidy je konečně prozkoumávána robotkem, který už nemá ve WTC co hledat. A to dokonce v přímém přenosu TV! Dolezl 65 metrů a dokonce tam dokázal navrtat “dveře” a za nimi nalézt další. A výsledek? Nic jsme nepochopili a ještě jsme něco zničili.

23.září 

Už bez velké slávy prolezl robotek druhou – symetrickou “větrací” šachtičku Velké pyramidy a nalezl také “dveře” – a opět ve vzdálenosti 65 m! Co to bylo za civilizaci, která tohle dokázala vybudovat? A proč? A kdy vlastně – před 5 tisíci lety, 12 tisíci lety nebo 75 tisíci lety? Zdá se, že každý z těchto údajů může být pravdivý. Já preferuji ten poslední.

26. září 

Počitadlo na stránce mici.cz dosáhlo počtu 6000 návštěv. Děkuji. To zavazuje – tak zatím alespoň nová aktualizace.