Od Esotery k Esoterice

Tak se to na těch 30 dní nějak namnožilo - ani nevím proč. Že by to lidi začalo více zajímat?

Prostě - s přednáškami se "roztrhnul pytel". Od 12.03 do 14.03.2010 pořádá Agentura ANO tradiční festival Miluj svůj život - tentokrát v Praze. Podívejte se na program na stránkách www.esotera.cz. A mrkněte na program v neděli. Mám totiž tu čest tento festival svou přednáškou uzavírat v neděli 14.03. večer - viz Pozvánka. Že by to nejlepší nakonec? Ale asi ne, prostě to tak vyšlo.

Hned další den v pondělí 15.03 odpoledne bude první z cyklu 3 přednášek v lázních Bechyně, druhá část 22.03 a poslední - třetí část 29.03 tamtéž.

A aby toho nebylo málo, na tzv. "velké" Esoterice - tedy výstavách BIOSTYL/ESOTERIKA v pražských Holešovicích budu zřejmě mít také přednášku v pátek 09.04. odpoledne. K tomu se ale ještě vrátím.

Takže - kdyby mne chtěl někdo reálně - a nejen virtuálně - poznat, tak na jaře tohoto roku má příležitostí více než dost.

 

PS:

Jak jsem slíbil, tak činím - zde jsou podrobnosti. Na výstavě BIOSTYL/ESOTERIKA 2010 v Sále S4  dne 9.4.2010 v 15:30 budu mít prezentaci na téma: BIOREZONANCE A ŽIVOTNÍ STYL.

Obsahem bude léčení nemocí pomocí frekvenčních terapií (Zappery, plazmové  generátory, další biorezonanční přístroje dle Dr.Huldy Regehr Clarkové)

A proč je vlastně tohle potřebné? O člověku toho totiž víme čím dál tím více – ať už z pohledu oficiální vědy nebo z alternativních postupů a bádání. Poznáme, že se kupodivu oba směry začínají k sobě blížit. Ukážeme si, jak je bioenergie člověka a její kvalita důležitá a že na ní závisí zdravotní, ale i duchovní kondice každého z nás. Naučíme se společně svoji bioenergii zjišťovat a používat biorezonanci pro zlepšení našeho aktuálního stavu. Představíme si různé typy biorezonančních postupů a přístrojů v Česku vyráběných. A řekneme si, jak si vybrat to, co nám nejlépe vyhovuje. Tak si to přijďte poslechnout ....