Skeptici a STB

 

Dobrý rok 2010 přeju všem a hodně nových odhalení, jako je pro mne tato informace o p. Pekárkovi a jeho spolupráci s tajnou službou socialismu(?) - viz http://www.ludekpekarek.ic.cz/stb.htm .  Jednou z posledních akcí tohoto pána byla veřejná diskreditace rodiny Mráčkových ve Strašicích, kteří i nadále dosti hrdinně bydlí ve svém "strašidelném" domě s podivnými a dosud ne zcela objasněnými jevy. Nebylo by od věci informovat také ty televize a ta další media, která p. Pekárkovi věnovali nemalý prostor v této kauze. 

Informace ale není nic příjemného a připomíná to poněkud situaci na ufologické scéně po nedávných odhaleních.. Celá řada originálních českých myslitelů a badatelů se stalo cílem zmíněného p.. Pekárka a spolku Sysifos, jehož je čelním představitelem.. S některými z nich jsem měl tu čest osobně mluvit - jmenuji alespoň p. Kubeše s jeho resenomií – viz Antikubeš, p. Provoda s jeho energetickými zónami  - viz rubrika Autoři a p. Tučka s jeho způsobem luštění mimozemské zprávy WOW - také viz rubrika Autoři. Tyto tři jsem osobně poznal a věnoval jim alespoň pár vět na těchto svých stránkách. A těmto třem a jistě mnoha dalším ublížil Sisyfos obecně a p. Pekárek osobním vkladem - výsměchem a zostuzováním, nemluvě již o nechvalně proslulých balvanech.

Někdo si může říci no a co, stejně to jsou/byli nějací blázni a tak jim ten „estébák“ tolik neublížil. Ale když se potom dozvíte, že tento pán je i představitelem významné státní instituce, která  je poslední instancí vyjadřující se k účinkům záření (např. brdského radaru) na lidský organizmus, pak už to legrace být přestává. Ještě že se ten radar stavět nebude!


Rád seznámím  s touto informací seznámit p. Provoda a p. Tučka, s nimiž jsem i nadále v kontaktu - bohužel řídkém. P. Kubeš se to už ale na této Zemi nedozví, i když jeho měřič resonance je i nadále  v ČR vyráběn.

A co další představitelé Sisyfa - onoho spolku "marxistických" materialistů, jak je nazývají někteří jejich kolegové (vědci nebo snad "větci")?  Ví někdo něco dalšího? Dočkáme se brzy podobných překvapení?