Účastnili jste se "Světového dne UFO"?

Pro ty, které to zajímá, je v příloze uvedena informace o "Světovém dnu UFO", který se letos konal poprvé. Pro všechny je možné dodat, že se jednalo o výročí událostí v Roswellu. Navrhoval jsem zúčastnit se 02.07.2001 v 18 hodin kdekoliv formou společné meditace (modlitby?) nikoli pro UFO, ale pro zmoudření našeho lidského druhu a zachování možností dalšího lidského rozvoje na této Zemi, kterou tak týráme. UFO je totiž (nejen) pro mne symbol všeho toho, co jsme dosud nepochopili a co možná ani nebudeme mít čas pochopit. Pozemský člověk není vrcholem všeho vývoje a Země, Příroda, Vesmír, Kosmos, Univerzální síla, Univerzální vědomí, Bůh, bohové apod. (vyberte si každý to svoje) se bez nás klidně obejde.

Já jsem se zúčastnil výše uvedeným způsobem. A Vy? Jestli ne, tak nezapomeňte příští rok!

Pro ty, které zajímá, co k událostem v Roswellu říká Billy Meier zde zařazuji  výběr jeho vyjádření k tématu (v pracovní verzi překladu) včetně anglického a německého znění.

P.S. A proč tak pozdě? Inu - tehdy jsem měl na své stránce jistá omezení... Ale myslím si, že je i teď potřebné si to přečíst!