UBO (podle vzoru UFO)

Vzhledem k tomu, že jsem značnou část života strávil v Polsku, dostávám se často k polské záhadologické literatuře a časopisům. Jsou tam některé věci, které se u nás nepublikují. Již jsem se zmínil o Wilkově metodě a dnes bych chtěl informovat o zajímavé sbírce fotografií, která byla zveřejněna v knize p. Bzowského o silách Země. Na těchto 33 fotografiích, vybraných z mnoha tisíc zaslaných z celého Polska, se objevují záhadné bílé i barevné šmouhy, mlhy, obláčky apod. Autor v knize tvrdí, že jsou to projevy zemské a kosmické energie, které např. pan Wilk indikuje svojí virgulí.

A tak mne napadlo, jestli tyto síly se dají vyfotografovat pouze v Polsku nebo také u nás nebo jinde na světě. Rozhlásil jsem svůj zájem mezi svými známými z různých seminářů a hnutí zhruba před rokem. Dnes si myslím, že bych již měl prezentovat některé fotografie, které si toho zaslouží. Na prvních 2 fotografiích jsou mlžné útvary ze Šumavy – jeden “válec” jasně červené barvy pod širým nebem a druhý ve tvaru “koule” na půdě starého domu. To jsou tvary a barvy, které popisuje i p. Bzowský. Další 3 fotografie však přináší něco nového. Jedná se o průhledné kulovité útvary, na jejichž povrchu je výrazná “kráterovitá” struktura. Dva z nich jsou z okolí Prahy (to je ta s dětmi   a ta s lidmi v autě) a třetí je z Paříže ze čtvrti La Defence. Autory fotografií osobně znám a nemyslím si, že jsou schopni něco takového “zfabrikovat”. Jedním z nich jsem totiž i já sám (ta Paříž) a prohlašuji předem, že nejsem žádný fotograf (což také dokážu)!

Tak co to vlastně na těch 5-ti fotografiích je? Pět různých autorů, pět různých aparátů, pět různých filmů, pět různých laboratoří! To mne určitě opravňuje k prohlášení, že jsou to zřejmě podobné energetické struktury, které se objevují v Polsku. A vzhledem k tomu, že na 4. z nich se jedná o kulovité útvary, nazval jsem je pracovním názvem UBO (unidentified ball-shaped objects neboli neidentifikované kulovité objekty).

UBO na fotografiích působí na člověka různě. Někoho zajímají jako záhada, někdo je prohlásí za vady na fotografiích, někdo je nazve vysokými duchovními bytostmi a u někoho dokonce dokáží tlumit bolesti!

Apeluji proto na všechny fotografy – příležitostné, amatérské, profesionální! Nechávejte si udělat všechny fotografie – nejen ty “podařené”! Prohlédněte si je a pokud jsou na nich UBO nebo jiné “defekty” a “šmouhy”, nevyhazujte je do koše a ozvěte se mi na můj email! Rád se s Vámi setkám a společně zase postrčíme naše poznání sil okolo nás kousek dál.

Na závěr uvedu ještě jednu svoji fotografii, kde jsou opět kulovité útvary různých barev. U ní ale sebekriticky prohlašuji, že to nahoře je vycházející Slunce nad horou Jungfrau a to pod ním uprostřed jsou asi odlesky. To nejníže je moje žena a dcera – vše ve výši 3500 metrů nad nejbližším (zřejmě Středozemním?) mořem. Koho z Vás napadne fotografovat proti vycházejícímu Slunci?