CO JE TADY NOVÉHO?

 

01. listopadu 2012

Po nultém updatu konečně následuje nová - trojjediná - verze těchto stránek.  Původní mici zůstala beze změny, ale jednak přibyla část pro stomatologickou ordinaci mojí ženy a druhak část pro mojibioenergetickou poradnu.  

 


07. září 2011

Po loňském aprílu společnosti www. volny.cz jsem musel nuceně změnit emailovou adresu. Teprve později jsem zjistil, že se mi také změnil přístup na tuto stránku a byl jsem na dlouhou dobu zbaven možnosti tuto stránku inovovat. Po velkých změnách - o nich někdy jindy - ve svém životě jsem však i tohle zvládnul a tak je tu nultý update nové etapy této stránky. Jen aby bylo vidět, že se u mne něco děje. Na začátek se jedná o dvě moje eseje o mimozemských rasách a o mimozemských technologiích v rubrice BEAM  


01. dubna 2010

Společnost volny.cz mi přichystala skvělý apríl. Od 1.4.2010 zrušili řadu serverů (asi starších) a vše z vol.cz přemístili na volny.cz. Tzn. tyto stránky i můj email. Jak to tady bude fungovat, to se uvidí. Email pod obálkou vpravo jsem pro jistotu změnil na úplně jiný - aktuální. Ten prosím používejte. Článek v rubrice Informace byl rozšířen o konkrétní pozvánku na reálná (a ne pouze virtuální) setkání  s webmasterem na výstavě BIOSTYL/ESOTERIKA v Praze. 


10. března 2010

Další článek v rubrice Informace zve na reálná (a ne virtuální) setkání v blížícm se jaru.  Tamtéž jsou také nové fotografie záhadných "šmouh".Také se rozšířila rubrika o virgulích ,neboť se  jedná o možná převratné patenty v této kontroverzní oblasti.

 


10. ledna 2010

Přibyl další článek v rubrice Informace a  také se rozšířila rubrika Zdraví  o osnovu prezentace moji ženy, neboť pozvánek na ni bylo v Bechyni opravdu hodně.


05. ledna 2010

A na nový rok jsem to vše ještě poněkud přebarvil a dodal odkazy na www.exopolitika.cz a www.joalis.cz


04. ledna 2010

Konečně jsem se dokopal k aktualizaci. V ní jsou 3 nové informace, 2 nové autorské články a také něco o veřejném vystupování, o biorezonanci a o školení na  Syncrometer

A jako novoroční předsevzetí slibuji, že letos aktualizace určitě budou.


21. října 2008

O vydávání publikací Billyho Meiera si můžete přečíst zde

Článek o parazitech na www.zapper.cz se mnou otřásl . A to tak, že jsem na něj reagoval notickou Odčervovat se.


16. února 2008

Nové fotky a kytky - a taky veselá příhoda z natáčení.


15. října 2007

Počet čtenářských přístupů už překročil 40 000 a blíží se k 41 000. Aktualizace ale nebyla brzy, jak jsem sliboval minule. Ani není nijak masivní. Děje se toho příliš mnoho a nestačím to zaznamenávat. Prostě to tak nějak "trousím". A nebýt té fotografie Strážce pramene, tak nevím, nevím....... Ještě jsem se donutil konečně dopsat Záhadných 360, něco přidat do překvapení a již třetí článek K. Rašína zařadit do rubriky jiných autorů.


21. ledna 2007

 Tak se to nakonec podařilo a na uvítací stránce je umístěn vyhledávač. To je toho, řeknete: Jedno okýnko a jedno tlačítko. Ale pro mne to bylo zvládnutí nové technologie práce z webem a  to mi nešlo zrovna lehce. A protože jsem se zařekl, že bez vyhledávače nebude žádná aktualizace, tak taky nebyla. Mezitím počet čtenářů narostl na skoro 37 000. Teď už tedy je vyhledávač a to znamená, že aktualizace bude. A brzy....


18. února 2006

 Tak už se to stalo. V pátek 27.01.2006  v 11:53:23 počitadlo přístupů na tyto stránky zaznamenalo další jubileum - 30.000! Můžete říci, že za posledních 16 měsíců to není zase tolik (11.000 - v průměru 23 přístupů denně), ale za rok 2005  jsem se nezmohl na žádnou aktualizaci. Některé důvody jsou uvedeny v článku "Divné to bylo období". I přesto tempo počtu přístupů dále mírně narůstalo. Díky Vám všem, kteří jste vydrželi!  Jsem Vám všem dlužen další aktualizace a věřte, že je o čem psát. Nejen já to takhle cítím, ale i jiní. A proto se na této stránce objevila nová rubrika Jiní autoři s řadou dosud nepublikovaných textů, přibyly další moje texty i jinde - jsou označeny NEW - a promítly se i drobné změny do rubrik Odkazy , Překvapilo a Otázky která se přejmenovala na BEAM


17. listopadu 2004

 V toto již patnácté výročí převratu člověka napadají různé myšlenky. Je tohle, co dnes prožíváme, skutečně to, o co tenkrát šlo? Každý to holt prožívá jinak. A proto se na této stránce  promítly drobné změny do rubriky Odkazy a Otázky. A proč to? Inu, splnil se mi další z životnich snů - od včerejška jsou veřejně k dispozici první české překlady textů BEAM a FIGU. Čekal jsem na to 8 let. Je to tedy méně než 15, ale přeci jen více než polovina.


17. října 2004

 Do rubriky Informace byly umístěny Dodatky od poslední aktualizace, na které jsem zapomněl. To se holt stává. Současně byla doplněna rubrika Virgule  o nové texty, kde především p. Provod mluví o virgulích, o p. Randym (nebo snad Randim?)  s jeho milionovou odměnou za důkaz paranormálních jevů a dále hovoří Astro s p. Grygarem o geopatogenních zónách. A jednak!


11. října 2004

Delší přestávka byla použita na kompletní rekonstrukci stránek (s použitím rámců) .se zcela novou navigací. Kromě toho byla do rubriky Informace umístěna Kronika devíti měsíců od poslední aktualizace. Současně byly doplněny rubriky Překvapilo, Technologie, Virgule a Zdraví  o nové texty, které si podle mne zaslouží pozornost. Některé rubriky byly také odstraněny.


11. ledna 2004

V novém roce poprvé byla provedena aktualizace a v rubrice Informace  se objevuje text o další verzi létajícího zařízení, jehož foto mnozí ode mne dostali jako PF2004


23. listopadu 2003

Po delší odmlce, vyplněné studiem a tentokrát i konstruováním je v rubrice Informace umístěn nový text o létajícím zařízení, které by vlastně vůbec létat nemělo.


29. května 2003

 V téhle době plné zvratů a šokujících událostí (upálení mladíka na Václavském náměstí a dalších, zkáza raketoplánu COLUMBIA, válka v IRÁKU a pod.) se lidé chovají různě. Někteří autoři populárních internetových serverů se snaží vše komentovat a zasazovat do souvislostí (jako např. www.osud.cz)  a někteří umlkli (jako já). Nicméně je třeba nějak znovu navázat a proto se v rubrice Informace objevují hned 2 starší texty: dosud nepublikovaný materiál o moravsko-českých vzájemnostech, napsaný již v minulém roce a dále zpráva o besedě WM magazínu v Praze, kterou jsem pro kolegy uspořádal. Také se mírně pozměnila rubrika Odkazy 


22. prosince 2002

Tak už se Svátky přiblížily na dosah. Svátky vánoční pro většinu z nás, pro některé i oslava příchodu  zimního slunovratu. A s nimi také přichází "konec symetrického roku 2002, jehož osou byla řeka", jak pravila má známá básnířka. Vánoční nadílka těchto stránek je na mé poměry dosti bohatá. V rubrice Informace jsou nově umístěny 3 příspěvky: o způsobu zavěšení zvonů na věžích kostelů a co to má společného s pyramidami; o zajímavé knize a také o nové porci UBO. Rubrika  Publikováno se  rozšířila  o nabídku seminářů agentury ARCHET, které někteří nazývají "druidská akademie". Tamtéž byl umístěn nový postřeh o mobilních telefonech. Rubrika  FAQ  byla doplněna o zajímavý příspěvek o Billym Meierovi. V položce Člověk a jeho zdraví si můžete přečíst o léčbě biorezonancí.  Pro trochu silvestrovského veselí (ovšem s tragickým nádechem) se podívejte na rubriku Překvapilo mne  Byly také opraveny některé drobné chyby, na které upozornili čtenáři ( počitadlo jejich přístupů je už na čísle 7300!).


6. prosince 2002

V rubrice Informace je nově umístěn příspěvek o Universálním překladači a Pansofii jako příkladech dvou přístupů k esoterické "teorii všeho".Přibyla také nová rubrika Obsah stránek, která obsahuje seznam publikovaných textů a měla by pomoci k lepší navigaci - spolu s obsahy v jednotlivých rubrikách.Z tohoto důvodu byly také některé texty přemístěny (a nakonec 11.10.2004 zmizela i rubrika).


26. září 2002

Po letní přestávce se v rubrice Informace objevují dvě nové informace. Jedna z nich bilancuje na události bohaté léto a druhá uvádí na záhadologickou scénu "nový" fenomén - UBO.  Rubrika   se také rozšířila  o článek o Erichovi von Daenikenovi a jeho celoživotním boji.


13. června 2002

V rubrice Informace byla zařazena nová informace o kamenných záhadách nedaleko našich hranic včetně kamenné pyramidy! Byla také doplněna sbírka fotografií sakur o jejich odkvítání. Rubrika  Publikováno se  rozšířila  o záznam diskuze o mobilních telefonech, kde se můžete něco dozvědět i o možnosti jeich odposlouchávání.


25. dubna 2002

V rubrice Informace se objevuje emotivní výzva ke změně názvu jedné pražské ulice. V položce Člověk a jeho zdraví si můžete porovnat pojištění aut a zdraví lidí. Rubrika  Publikováno se znovu rozšířila zařazením dalších 3  nových článků.  Přibylo něco dalšího o mobilních telefonech, kde se můžete dozvědět i vyzařovaný výkon (do Vaší hlavy!)  a také něco o vlivu technologií a  ceny letounů GRIPPEN na  naše děti. Výběr je na Vás - mít zdravé a chytré děti nebo pomoci jejich rychlému "zblbnutí".


02. dubna 2002

V rubrice Informace se objevuje zmínka o hmatatelném důkazu přítomnosti mimozemské civilizace na planetě Zemi. V položce Člověk a jeho zdraví se dočtete o novém způsobu čištění zubů. Rubrika  FAQ se poněkud pozměnila.


25. března  2002

V položce Informace se objevuje článek o plnění snů a v položce Člověk a jeho zdraví zajimavost o posledních chvílích člověka.Rubrika  Publikováno se znovu rozšířila zařazením dalších 4  nových článků . Přibyl jeden "virgulový" a jeden "ley" příspěvek,  objevilo se něco dalšího o mobilních telefonech a také o vlivu prostředí na  technologie.A pokud nevěříte, že se v tomto divném světě dá obchodovat i s počasím, tak se podívejte na Překvapilo mne  .


23. března  2002

Opět ožila  rubrika  Publikováno zařazením sedmi (!) nových článků . Byla rozšířena nejen o další "virgulový" příspěvek, ale objevilo se i něco zcela nového o mobilních telefonech a také o zneužívání technologií a jejich vlivu na člověka.


10. března  2002

 Blíží se jaro a je čas přerušit "zimní internetovou nečinnost", která byla způsobena mnoha různými důvody, většinou osobními. A také proto v položce Osobní historie se stala alespoň trochu klikací obrázková mapa, tak jak jsem byl přislíbil. Zasvěcencům to řekne mnohé (příliš optimistické - 11.10.2004 odstraněna).

V položce dalších záhadologických a ufologických  Odkazů  se poněkud změnilo pořadí mých preferencí.

V položce Informace se objevuje článek "Reflexe po půl roce" a další původní článek o rizicích mobilních telefonů, doplněný zprávou o souvislostech rakoviny a užívání mobilů. Současně byl v téže položce aktualizován příspěvek o dění v obci českých fyziků pod titulem "Fyzika na rozcestí".

V položce  Překvapilo mne  se objevuje nový komentář k situaci na trhu záhadologických a podobných časopisů.
 

Neukrývám, že jsem byl zaskočen vyšší návštěvností těchto stránek, než jsem předpokládal. Snad to tak bude pokračovat i po zmíněné "nečinnosti".


30. listopadu  2001

Objevuje se nová položka Člověk a jeho zdraví, ve které jsou umístěny dva příspěvky - o fluoru a o škodlivých lécích.

 V položce Informace se objevuje příspěvek o dění v obci českých fyziků, kterou rozděluje "teorie superstrun". Současně byla stať o p. Kubešovi doplněna o  názor skeptiků.


03. října  2001

Záhady okolo tragického náletu na WTC se množí. V položce Informace jsou už 3 z nich popsány.


26. září  2001

V položce Informace se objevuje nový článek.

  Seriál o virgulích se rozšířil o další 2 příspěvky spolu s upozorněním na blížící se seminář


02. září  2001

V položce Informace se objevují 3 nové články.

Byl použit nový podklad pro zvýšení čitelnosti..


14.srpna  2001

V položce Informace se objevuje fotografický záznam zajímavého experimentu s resenomií.

Ožila i rubrika  Napsali  zařazením článků o fungování virgule.

V rubrice  Překvapilo mne  se objevují moje původní komentáře z roku 2000.

Bylo zařazeno mnoho dalších záhadologických a ufologických  odkazů .

V úvodu přibylo motto této stránky.


09..srpna  2001

V položce Osobní historie se objevuje obrázková mapa, která se později stane klikací (příliš optimistické - 11.10.2004 odstraněna).


07. srpna  2001

V položce  FAQ se objevuje zásadní text o překladech ze stránky FIGU.

Původní ikony s  Odkazy  byly přesunuty na patřičné místo.

    V položce  Překvapilo mne  se objevují moje původní komentáře z roku 1999.