Odčervovat se!

 

Delší dobu již vím, že cizopasníci v lidském těle přináší jen zkázu. Je to nejméně od r. 2002, kdy jsem pro rodinné potřeby koupil první , tehdy ještě dosti primitivní přístroj ZAPPER pro pro domácí frekvenční elektroterapii. Současně jsem si zakoupil i knihu dr. Huldy Clarkové „Léčení nemocí „ v českém překladu, kde se mluví o podrobném výzkumu této odvážné ženy, která dodnes navazuje na průkopnické práce p. Rifea z třicátých let minulého století a jeho následovníků. Mezi jinými dosti kontroverzními tématy dr. Clarková v této knize také mluví o tom, že při všech jí ošetřovaných případech rakoviny se na místě nádoru objevil také cizopasník známý jako motolice střevní, latinsky Fasciolopsis buscii.

To jsem si dobře zapamatoval, aniž bych tehdy tušil proč.

 

V letošním roce se na českém trhu objevil nový, vysoce výkonný a jemně laditelný přístroj RAVO ZAPPER, který již umožňuje přímo ovlivnit nejen celou řadu chorob a bolestí, ale i výše zmíněnou motolici střevní a některé další cizopasníky.  I tento přístroj jsem zakoupil, aniž bych tušil, jak rychle jej hned poté budeme v rodině potřebovat.

Na stránkách českého výrobce ZAPPERU se letos o něco později objevil rozsáhlý článek o detekci, působení a léčbě (spíše odstraňování) cizopasníků v lidském těle, který se mnou velmi značně otřásl. A nejen se mnou – třeba to bude i s vámi. 

 

Teď už vím, že mám v přístroji RAVO ZAPPER pouze jednu stánku celé elektronické terapie cizopasníků – tu výkonnou a léčebnou. Ten prvotní – detekční – elektronický přístroj SALVIA / EAV se specielním programovým vybavením proti cizopasníkům mi dosud chybí a velmi vážně o jeho zakoupení uvažuji. V celé ČR totiž existují pouze  3 detoxikační střediska, která umí pomocí elektronické detekce a elektronické terapie pracovat s cizopasníky ve vás – Brno, Frýdek a Písek. Nově snad ještě i Praha.

 

Zdá se mi to poněkud málo na společnost, která se čím dál tím více vybavuje nejen konzumní elektronikou (TV,  DVD,  mobily atd.), ale i pejsky, kočičkami a dalšími typy domácích miláčků. Přeci to znáte, ne? Takové je to přece miloučké, většinou hebké na omak a veskrze příjemné zvířátko!  Všichni to přeci vědí! To je ale takový ten dětsky bezelstný pohled na věc. Již poněkud méně lidí ví, že tyto domácí miláčky by měli pravidelně zbavovat jejich cizopasníků – tzv. odčervovat je. A mnozí to skutečně dělají a chemické přípravky k tomu určené jim podávají. Ale ani tyto dosti svědomité majitele domácích zvířat většinou nenapadne, že zvířecí cizopasníci se rádi usídlí i v lidském těle. A děje se to dosti často a s dosti drastickými důsledky pro jejich lidské nositele!

 

Je proto na místě apelovat na všechny majitele domácích miláčků různého druhu a i další, kteří s nimi a jejich zvířátky přicházejí do styku, někdy dosti blízkého. Pokud již odčervujete své většinou čtyřnohé přátele, nezapomínejte na sebe a zkuste si alespoň zjistit, zdali jejich cizopasníky už dávno nenosíte v sobě. A pokud ano, což je vysoce pravděpodobné, odčervujte se i vy! Ať už elektronickou metodou výše uvedenou, nebo chemickými přípravky vhodnými pro lidský živočišný druh.

 

Není ovšem zcela jasné, zda váš ošetřující lékař bude ochoten vám s tímto možným problémem pomoci. Parazitologie je v naší zemi dosti řídkou specializací, zvláště když to porovnáme s našimi německy mluvícími sousedy.

 

Vsuvka: To není nic divného, dobře to znám i z jiných oborů bádání, např. z ufologie.  I v tak nám civilizačně vzdálené zemi, jako je Albánie, se nebojí dát do názvu univerzity zkratku UFO. Měla by UFO univerzita v ČR vůbec nějaké zájemce o studium? Nebo by se studenti jen smáli a dělali vtipy o malých zelených mužíčcích s tykadly? V Tiraně jich zřejmě má dost, to jsem viděl na vlastní oči A také proto vím, že se jedná o běžné studijní obory jako u nás na vysokých školách. A ten název má studenty přitáhnout a určitě ne odradit, jak by tomu zřejmě bylo u nás.

 

Prostě parazitologická specializace u nás není obvyklá. To ovšem nic nemění na tom, že podle některých pramenů je naše společnost promořená některými typy cizopasníků – například roupem – až z 80%! Že by to bylo opravdu tak zlé?  Takže by pro nás mělo platit, že cizopasníci v našem těle nám mohou způsobovat řadu problémů a že alespoň jejich detekce by nás měla zajímat. A pokud někdy odčervujete své domácí miláčky, nezapomeňte odčervovat i sebe!