Speciální jednotku ruské armády čekal náročný výcvik

www.endogen.cz

Speciální jednotku ruské armády čekal náročný výcvik. Při odchodu z tábora dostal každý voják malý plochý disk na šňůrce, který si pověsil na krk a zastrčil za tričko. Šlo o MEDIV - malý zázrak nové lékařské technologie. Rozruch kolem Zorinova eniomu (dnes MEDIV) neutichá od okamžiku, kdy se medailon objevil. Podivný "přístroj" ve tvaru obyčejného velkého černého knoflíku narozený v útrobách sovětského obranného průmyslu byl okamžitě ovinut legendami. Jejich ozvěna Mediv provází dodnes, i když je to už 24 let, kdy spatřil světlo světa. Mediv léčí a dělá to nezávisle na tom, zda na něj věříte, nebo ne.

BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ

Dnes již existuje i nový perspektivní vědecký směr - léčba na buněčné úrovni (v případě Medivu tato léčba probíhá vlivem biologicky aktivních látek). Vyhnete se tak všem vedlejším účinkům, které jsou charakteristické pro současná léčiva. Bolí vás hlava - berete analgetika. Bolest hlavy sice pominula, ale jsou zasažena játra, ledviny, žaludek. Berete antacida a vám se uleví, ale tento lék obsahuje látky, které se špatně vyplavují z organismu. Takto se dostáváme do začarovaného kruhu, ze kterého je čím dál tím těžší vystoupit. Počet zdravotních potíží se rozrůstá. U Medivu nebyl během dvou desítek let nalezen žádný nežádoucí účinek. V podstatě ani nalezen být nemohl. Metoda, na které se zakládá léčivý efekt Medivu - bio-rezonanční terapie - probouzí paměť lidské buňky. Ta si "vzpomíná", že by měla být takovou, jak ji vymyslela příroda, tj. zdravou, mobilizující rezervy, a vrací se do původního stavu. Takto pomalu opouští patologický stav a do původní rovnováhy se navrací i celý systém buněk, jimiž jsou tvořeny naše orgány.

I PROTI SNÍŽENÉ POTENCI

Mediv se naladí na frekvenci buňky, vyvolá rezonanci a tím ji přirozenou cestou donutí k dosažení energetické rovnováhy. Mediv není alternativou tradiční terapie nebo chirurgie, ale jejich dobrým doplňkem. Na schváleném seznamu onemocnění, která se dají vyléčit pomocí Medivu, je několik desítek položek. Je to například osteochondróza páteře, artróza, artritida, onemocnění srdce, cév a zažívacího ústrojí, urologické a gynekologické potíže, nemoci dýchacího a pohybového ústrojí, posttraumatické bolesti například po zlomeninách, neurotické poruchy, stresové stavy, nespavost, ale i snížená potence. Významná je i pomoc proti nejrozšířenějšímu problému minulého a našeho století - syndromu chronické únavy. Přestože Mediv je schválen a je oficiálně uznán, pokračuje se ve zkouškách aplikátoru na předních světových klinikách, na katedrách lékařských fakult a ve vědeckovýzkumných ústavech. Jsou zaznamenány i pozitivní výsledky při odstraňování bolesti u narkomanů při "absťáku".

CO ZNAMENÁ BIO-REZONANČNÍ TERAPIE?

Mnohaletými výzkumy bylo zjištěno, že řada biologicky aktivních látek má velmi slabá elektromagnetická pole s rozpětím mimořádně nízké nebo mimořádně vysoké frekvence a vlnovou délkou, která je totožná s vlnovou délkou elektromagnetického pole člověka. Zní to složitě, ale důležité je, že tímto vzájemným působením se dá nejen odstranit bolest a únava, ale dokonce léčit.