Redaktor New York Times se zeptal indiánského náčelníka Dva tesáky:

"Už 90 let žijete a pozorujete bělochy, jakých úspěchů dosáhli a jaké škody napáchali? Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali chybu?"

"Když bílí muži přijít, indiáni být vládci země, žádná daně, žádná dluhy. Buvolů hodně, bobrů hodně, voda čistá... Ženy dělat všechna práce. Šaman léčit zadarmo. Indiáni muži celý den lovit a ryby chytat, pak celou noc šukat."

Potom se náčelník trpce pousmál.

"Bílý muž dost kretén, když myslet, že může takový systém vylepšit."

:-)))))

Nazdar lidi,
tahle stránka běží asi 15 let. Původní banda se rozpadla, někteří už mezi námi nejsou, někteří se tu navzájem spárovali :-), někteří mají jiné zájmy v reálu.

Udržování téhle stránky, jenom její existence, vyžaduje určitý čas a prostředky které je možné využit jinak. Proto, a protože tahle stránka pro původní skupinu lidí ztratila smysl, přestávám ji udržovat a ke konci prosince 2016 nejspíš vyexpiruje a zmizí.

Část původních sestavy 40+ je na Facebooku ve skupině Medlov (https://www.facebook.com/groups/538902859602529/?fref=ts) , ke které se můžete připojit a přes kterou je nejspíš možné najít další členy místní původní bandy. Skupina je uzavřená a je potřeba požádat o přijetí. Aby vás bylo možné identifikovat, dejte si dočasně na zeď nějaké veřejné heslo aby vás poznali.

Mějte se, vzpomínejte na ty kteří už mezi námi nejsou (Padouch, Lasička, Hola, Donova a další), pozdravujte ty které máte v dosahu a pamatujte ..

TRIKA HORE !!!! :-))

Qw. (qwertik@seznam.cz ... pokud je někdo z původní bandy na fcb, rád si ho přidám, ale písněte mi na mail)  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MP3 bank [5]

co to je?

 

Co to je?
Test bezpečnosti připojení k intenetu

 

Bolševický server v akci :-)))
dodala Blueska
Kdo je jaký zvíře ? :-))
dodalo Hříbátko
Dekóduj si nick - fakt cool
dodal Céčko
Slož Evropu - zeměpisný testík
dodala Blueska
Decentní svlíkačka
dodala MarieNa
TV Hovado
Otypuj si ženskou
Dobrej chat :-)
dodala Bes.ta