Konečné  pořadí NHL 2007 - 2008

pořadí mužstvo zápasy výhry remízy prohry výstraha penalizace skóre body
1. Jinošov 26 23 1 2     190 : 58 47
2. Náměšť 2 26 22 2 2     187 : 72 46
3. Dukovany 26 21 1 4     195 : 75 43
4. Náměšť 1 26 16 2 8 !   157 : 116 34
5. Hluboké 26 15 1 10     137 : 78 31
6. Březník 26 12 4 10     107 : 104 28
7. Rakšice 26 10 2 14 !   98 : 118 22
8. HC Berušky 26 7 7 12 !!! -1 79 : 93 20
9. Moravský Krumlov 26 8 2 16     89 : 175 18
10. Vladislav 26 7 4 15 !!! -1 76 : 94 17
11. Třebenice 26 8 2 16 !!!! -1 74 : 124 17
12. Studenec 26 8 1 17 !!! -1 90 : 126 16
13. Vysoké Popovice 26 5 5 16 !!   84 : 163 15
14. Mohelno 26 3 0 23     62 : 230 6
 

Nejlepší střelci branek NHL 2007/2008

Σ jméno mužstvo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26.
70 Malyjurek Dukovany 5 5 7 4 1 2 3 1 5 2 4 4 4 4 2 4 2 1 3 2 3 2
58 Matoušek Náměšť 1 3 5 2 2 1 1 3 4 2 4 4 2 3 3 2 1 2 1 5 1 1 4 2
50 Vochyán Jinošov 1 1 5 2 1 3 2 1 1 6 3 1 4 5 2 2 6 2 2
38 Frýbort Náměšť 2 2 1 2 1 2 1 2 1 3 1 2 2 3 2 5 1 1 2 2 2
34 Janda Náměšť 2 3 1 3 2 2 2 4 2 2 1 1 2 1 2 1 2 1 2
32 Sklenář Z. Dukovany 3 3 2 2 1 2 6 1 1 1 2 1 1 2 4
32 Nováček T. Jinošov 1 3 2 1 1 1 2 3 2 3 3 2 2 2 1 1 1 1
29 Rabušic Náměšť 1 3 1 1 3 4 4 4 2 1 1 1 2 1 1
29 Robotka Jinošov 1 2 2 2 1 1 1 5 1 2 1 4 1 2 2 1
28 Neterda Z. Dukovany 1 4 1 1 2 1 1 1 2 1 3 2 1 1 2 3 1
27 Šeiner Mor.Krumlov 1 5 1 1 1 3 1 2 2 2 2 2 1 2 1
25 Kroutil Dukovany 2 4 1 3 3 4 1 3 2 2
25 Franěk J. Březník 2 2 3 1 2 1 1 2 2 2 2 2 1 1 1
24 Ostrý Mohelno 1 1 1 1 1 1 4 2 1 2 1 1 4 1 2
22 Lang Petr Rakšice 2 2 2 1 1 1 1 1 2 1 1 2 4 1

 

                                                                            Výsledky  NHL 2007 - 2008                                            stažení výsledků a tisk

25. kolo   26. kolo
Hluboké - Mohelno                 12 : 0   Třebenice - Vys. Popovice nehráno pro vichřici

B: Krčma 4 , Poledna 2 , Březina R. 2 , Strašák Z. 2 ,      Tomek O. , Strašák J.

 

( v tabulce započítána remíza a skóre 0:0 )

Třebenice - Březník                6 : 4    Březník - Rakšice                   5 : 3

B: - - Franěk , Růžička , Vala , Kryštof J.

 

B: Křoustek 4 , Kryštof J. - Pelc , Lang Petr , Hora D.

Náměšť 1 - Studenec              10 : 7   Jinošov - Studenec                   4 : 0

B: Matoušek 4 , Vildomec 2 , Veškrna 2 , Rabušic , Strnad - Vrba 2 , Kryštof 2 , Prokop , Šabata , Kučerňák

 

B: Vochyán 2 , Nováček T. , Robotka

Náměšť 2 - Jinošov                  4 : 2   Náměšť 1 - Mor.Krumlov       8 : 6

B: Frýbort 2 , Janda , Jonák - Nováček B. , Nováček T.

 

B: Veškrna 4 , Hošťálek 2 , Matoušek 2 -                           Rábl 2 , Bukáček 2 , Šeiner , Bilík

Vladislav - Rakšice                  4 : 2   Dukovany - Vladislav               3 : 1

B: Mokrý 2 , Polehla , Škaroupka - Šedrla P. st. 2

 

B: Hort 2 , Neterda Z. - Škaroupka

HC Berušky - Vys. Popovice  3 : 3   Náměšť 2 - Hluboké                4 : 2

B: Chaloupka , Musil , Marek -

 

B: Janda 2 , Jonák , Kos - Soukop , Joch M.

Dukovany - Mor. Krumlov   14 : 5    HC Berušky - Mohelno           6 : 3

B: Sklenář 4 , Kudělka 3 , Hort 3 , Neterda Z. 3 , Fojtášek - Šeiner 2 , Hrdlička , Bukáček , Rábl

 

B: Uher 3 , Vytiska 2 , Cafourek -

23. kolo   24. kolo
Mor.Krumlov - Třebenice   5 : 1    Hluboké - Jinošov                   5 : 3

B: Šeiner 2 , Hrdlička 2 , Jedlička -

 

B: - - Vochyán 2 , Nevrtal

Studenec - Rakšice             5 : 5   Rakšice - Mor. Krumlov         8 : 3

B: Šabata 3 , Zahradníček , Vala P. -                                   Lang Petr 2 , Hora D. 2 , Řezníček

 

B: Lang Petr 4 , Strnad 3 , Řezníček -                                Šeiner , Štádler , Hrdlička

Jinošov - Mohelno              17 : 0   Vladislav - Třebenice              4 : 2

B: Vochyán 6 , Králík 3 , Robotka 2 , Nováček B. 2 , Gruber 2 , Nováček T. , Pavlíček

 

B: Mokrý 2 , Bulička , Pospíšil -

Vladislav - HC Berušky    0 : 0   Vys.Popovice - Mohelno          11 : 4
 

B: - - Ostrý 2 , Musil , Cejpek

Náměšť 1 - Hluboké           2 : 1   Náměšť 2 - Náměšť 1            8 : 2

B: Kabát , Matoušek - Březina R.

 

B: Frýbort 2 , Janda 2 , Čada , Nováček , Dobrovolný , Nabitý - Veškrna , Matoušek

Dukovany - Náměšť 2        5 : 3   Březník - HC Berušky          4 : 2

B: Hort 2 , Kroutil 2 , Sklenář - Janda , Jonák , Chládek

 

B: Franěk ,Kryštof J., Růžička , Křoustek -Smutný,Sedláček

 Březník - Vys.Popovice     6 : 2   Dukovany - Studenec               6 : 3

B:Sklenář 2 , Káfuněk , Franěk , Kryštof M. , Babčan -

 

B: Sklenář 2 , Neterda Z. 2 , Čermák , Husák R. -            Šabata , Zahradníček , Rousek

21. kolo   22. kolo
Vladislav - Březník            4 : 4   Dukovany - Hluboké                6 : 3

B: Pavlík ,Spilka, Mokrý,Dokulil - Franěk 2, Mojžíš , Růžička

 

B: Hort 3 , Kroutil 2 , Sklenář - Joch M. 2 , Strašák

HC Berušky - Studenec     3 : 2   Vladislav - Vys.Popovice         6 : 2

B: Vytiska , Uher , Raitmajer - Neuman , Kryštof ,              obě mužstva 1 hráč vyloučen do konce utkání

 

B: Pavlík 4 , Pospíšil , Spilka -  , každé mužstvo 1 hráč vyloučen do konce utkání

                    Mor.Krumlov - Vys.Popovice  4 : 2

   HC Berušky - Mor.Krumlov 4 : 4

B: Šeiner 2 , Jedlička , Bukáček -

 

B: Dvořák ,Vytiska,Chaloupka,Cafourek- Bilík 2 , Bukáček 2

Náměšť 2 - Třebenice        7 : 5   Studenec - Třebenice              9 : 2

B: Janda , Stejskal , Kos , Bartes , Široký , Nabytý , Nováček -

 

B: Rejthar 4 , Vala P. , Vala F. , Rousek , Kučerňák , Pokorný - , obě mužstva 2 hráči vyloučeni do konce utkání

Rakšice - Hluboké               9 : 7   Březník - Mohelno                12 : 1

B: Strnad 3 , Hora D. 2 , Rozmahel T. 2 , Lang Petr , Rozmahel P. - Krčma 2 , Březina R. , Březina T. , Dobrovolný , Poledna , Strašák J.

 

B: Vala 4 , Franěk 2 , Káfuněk 2 , Kryštof J. 2 , Křoustek , Pejpek - Ostrý

Náměšť 1 - Mohelno           16 : 2   Náměšť 2 - Rakšice             9 : 0

B: Matoušek 5 , Hošťálek 3 , Vildomec 3 , Rabušic , Veškrna , Kabát , Sobotka , Eliáš - Kazda , Šuler

 

B: Kos 3 , Janda 2 , Frýbort 2 , Bartes , Pejchal

Jinošov - Dukovany             6 : 3   Jinošov - Náměšť 1              4 : 0

B: Vochyán 2 , Robotka 2 , Pavlíček , Nováček B. -          Hort , Holý , Neterda Z.

 

B: Nováček T. , Osoba P. , Pavlíček , Horký                Náměšť 1 hráč vyloučen do konce utkání

19. kolo   20. kolo
Studenec - Březník             3 : 2   Hluboké - Třebenice           6 : 0

B: Vala F. 2 , Vala P.  - Káfuněk , Kryštof J.

 

B: Březina R. 2 , Pavlíček J. , Dobrovolný , Joch M. , Krčma

Mor.Krumlov - Vladislav    3 : 2   Březník - Mor.Krumlov    11 : 5

B: Šeiner 2 , Štádler - Urbánek , Pospíšil

 

B: Křoustek 4 , Franěk 2 , Káfuněk 2 , Kryštof J. , Ošmera , Žák - Mikuš 5

Jinošov - Třebenice             10 : 1     Jinošov - Rakšice              8 : 3

B: Vochyán 5 , Osoba P. 2 , Nováček T 2. , Robotka -      hráč Třebenic vyloučen do konce zápasu

 

B: Vochyán 2 , Nováček T. 2 , Nevrtal , Nováček B. , Králík , Rosendorf - Řezníček 2 , Lang Petr

 Náměšť 1 - Rakšice            8 : 5   Studenec - Vys.Popovice     6 : 2

B: Vildomec 2 , Matoušek 2 , Hošťálek , Rabušic , Strnad , Sobotka - Lang Petr 2 , Šedrla st. , Strnad , Hora D.

 

B:

Dukovany - Mohelno            9 : 1   Náměšť 1 - Dukovany        5 : 4

B: Sklenář 2 , Kudělka 2 , Holý 2 , Neterda Z. 1 , Kašpar , Husák R.- Kudláč L.

 

B: Veškrna 2 , Rabušic 2 , Matoušek -                                 Hort 2 , Holý , Kudělka

Náměšť 2 - Vys.Popovice    8 : 4   Náměšť 2 - HC Berušky   5 : 2

B:Pejchal 2 , Janda 2 , Široký , Frýbort , Nabytý , Dobrovolný -

 

B: Frýbort , Jonák , Nabytý , Čada , Bartes -                Dvořák , Cafourek

 Hluboké - HC Berušky      6 : 4   Vladislav - Mohelno          12 : 2

B: Březina R. 2 , Krčma 2 , Strašák J. , Trubač -         Rybníček 2 , Řepa , Vytiska

 

B: Pavlík 3 , Urbánek 3 , Mokrý 2 , Škaroupka 2 , Polehla , Peroutka - Hort , Grunský

17. kolo   18. kolo
Mor.Krumlov - Studenec     9 : 5   Vys.Popovice - Hluboké      7 : 6

B: Mikuš 3 , Bukáček 2 , Šeiner 2 , Hrdlička 2 -

 

B: - - Joch M. 3 , Březina R. , Dobrovolný , Strašák J.

Rakšice - Mohelno               6 : 2   Jinošov - HC Berušky          6 : 1  

B: Rozmahel T. 3 , Řezníček 2 , Lang Petr - Musil , Filiač

 

B: Nováček T. 3 , Osoba P. 2 , Nováček B. - Smutný

Březník - Hluboké               2 : 1   Třebenice - Náměšť 1       10 : 4

B: Osoba , Zedníček - Březina T.

 

B: - - Introvič 2 , Matoušek , Strnad

 Náměšť 2 - Vladislav           6 : 1   Dukovany - Rakšice            9 : 2

B: Frýbort 2 , Janda , Bartes , Nabytý , Nováček - Mokrý

 

B: Hort 4 , Sklenář , Kudělka , Čermák , Holý , Fojtášek - Šedrla st. , Hora D.

Náměšť 1 - HC Berušky      3 : 2    Mohelno - Mor.Krumlov    7 : 2

B: Matoušek 2 , Rabušic - Vytiska , Čechovský

 

B: Ostrý 4 , Hošek 2 , Kudláč L. - Coufal , Mikuš

Dukovany - Třebenice           3 : 0   Vladislav - Studenec            5 : 3

B: Hort 2 , Kudělka

 

B: Polehla 2 , Pavlík , Mokrý , Dokulil -

Jinošov - Vys.Popovice         18 : 1   Náměšť 2 - Březník          11 : 5

B: Vochyán 4 , Robotka 4 , Nováček T. 3 , Osoba P. 2 , Pavlíček , Nováček B. , Gruber , Brym , Králik -

 

B: Frýbort 5 , Široký 2 , Nabytý 2 , Janda , Dobrovolný - Franěk 2 , Kryštof J. 2 , Káfuněk

15. kolo   16. kolo
Třebenice - Mohelno              6 : 1   Třebenice - Rakšice            3 : 2

B: - - Ostrý

 

B: - - Řezníček , Strnad

Náměšť 2 - Studenec             5 : 0   Vys.Popovice - Náměšť 1   7 : 5

B: Frýbort 2 , Čada , Nabytý , Dobrovolný

 

B: - - Matoušek 3 , Hošťálek , Rabušic

  Rakšice - HC Berušky       5 :2   Mohelno - Studenec             4 : 2

B: Strnad 3 , Šedrla st. , Lang Petr - Vytiska , Rajtmajer

 

B: Valigula 2 , Filiač , Ostrý -

Jinošov - Vladislav                 8 : 1   Jinošov - Březník                6 : 1

B: Vochyán 3 , Rosendorf 2 , Králík , Nováček T. , Robotka - Pavlík

 

B: Nováček T. 3 , Vochyán , Burian , Králík - Pejpek

  Hluboké - Mor.Krumlov     7 : 2   Vladislav - Hluboké             3 : 2

B: Březina T. 2 , Březina R. , Trubač , Strašák J. , Joch M. , Tomek O. - Mikuš , Rábl

 

B: Škarloupka 2 , Pavlík - Krčma , Dobrovolný

Březník - Náměšť 1             6 : 3   Náměšť 2 - Mor.Krumlov  10 : 2

Kryštof J. 2 , Franěk 2 , Ošmera , Káfuněk - Matoušek 3

 

B: Bartes 3 , Frýbort 3 , Janda 2 , Kos , Nováček - Šeiner 2

Dukovany - Vysoké Popovice        5 : 0 kont.   Dukovany - HC Berušky    4 : 3

neoprávněný start hráčů Komety Brno za Vysoké Popovice

 

B: Kroutil 3 , Sklenář - Cafourek , Uher , Kalhotka

13. kolo   14. kolo
Náměšť 2 - Studenec            14 : 3   Jinošov - Mor.Krumlov       9 : 2

B: Janda 4 , Nabytý 2 , Čada 2 , Kos 2 , Frýbort , Pejchal , Dobrovolný , Nováček -

 

B: Vochyán 6 , Pavlíček , Osoba P. , Burian -                  Šeiner , Jedlička

Třebenice - Mohelno              10 : 3           Rakšice - Vys.Popovice         5 : 0 kont.

B: - - Ostrý 2 , Kudláč P.

 

Vys.Popovice neměly brankáře

   Jinošov - Mor.Krumlov      6 : 2   HC Berušky - Třebenice    2 : 2

B: Vochyán , Králík , Osoba P. , Pavlíček , Burian , Nováček - Coufal , Hrdlička

 

B: Uher , Smutný -

Hluboké - Vladislav             3 : 2   Dukovany - Březník            7 : 0

B: Rous , Joch M. , Dobrovolný - Polehla , Pavlík

 

B: Hort 4 , Neterda 2 , Sklenář

Březník - Náměšť 1            4 : 3    Hluboké - Studenec             5 : 4

B: Kryštof J. 3 , Ošmera - Matoušek 2 , Hošťálek

 

B: Březina T. , Dobrovolný , Krčma , Strašák Z. , Trubač - Kříž 2 , Vala , Mezlík

Dukovany - Vys.Popovice   14 : 3   Náměšť 1 - Vladislav            6 : 3

B: Sklenář 6 , Hort 4 , Neterda 3 , Kroutil -

 

B: Rabušic 2 , Sobotka 2 , Holek , Veškrna -             Škaroupka 2 , Široký

HC Berušky - Rakšice        2 : 1   Náměšť 2 - Mohelno            14 : 2

B: Vytiska , Uher - Šedrla P. st.

 

B: Jonák 3 , Čada 2 , Široký 2 , Janda 2 , Nabytý 2, Frýbort 2 , Nováček  - Cejpek , Musil

11. kolo   12. kolo
Rakšice - Mohelno                4 : 1   Náměšť 1 - Popovice              7 : 7

Hora D. 3 , Řezníček - Ostrý

 

B: Matoušek 4 , Sobotka , Veškrna , Kabát -

Jinošov - Březník                 10 : 1   Třebenice - Rakšice               3 : 2

B: Pavlíček 2 , Robotka 2 , Vochyán 2 , Nováček T. 2 , Nevrtal , Králík - Růžička

 

B: - - Šedrla st. , Lang Petr

Náměšť 1 - HC Berušky      5 : 4   Dukovany - HC Berušky      12 : 1

B: Matoušek 4 , Sobotka - Kalhotka 2 , Řepa , Kučera

 

B: Kroutil 4 , Hort 4 , Sklenář 2 , Kudělka , Neterda - Skokan

Mor.Krumlov - Studenec       8: 3    Jinošov  - Vladislav               7 : 3

B: Šeiner 3 , Bukáček 2 , Štádler 2 , Bilík -

 

B: Nováček T. 3 , Králik , Vochyán , Brym , Burian -      Pavlík M. 2 , Urbánek M.

Hluboké - Vys.Popovïce        13 : 1   Studenec - Mohelno                8 : 0

B: Joch M. 3 , Březina T. 2 , Strašák J. 2 , Tomek O. 2 , Krčma 2 , Trubač , Poledna -

 

B:

Dukovany - Třebenice            8 : 3   Hluboké - Březník                 4 : 2

B: Hort 4 , Kroutil 3 , Sklenář -

 

B: Březina R. 2 , Březina T. , Tomek O. - Franěk , Pejpek

Náměšť 2 - Vladislav             4 : 3   Náměšť 2 - Mor. Krumlov   11 : 1

B: Široký , Chládek , Nabytý , Kos - Mahr st. 2 , Mokrý

 

B: Frýbort 3 , Kos 2 , Čada , Široký , Bartes , Nabytý , Stejskal st. , Stejskal ml. - Bukáček

9. kolo   10. kolo
Náměšť 2 - Vys.Popovice        9 : 2               Dukovany - Rakšice              10 : 2              

B: Janda 2 , Frýbort 2 , Jonák , Bartes , Chládek , Dobrovolný , Pejchal -

 

B: Kroutil 3 , Hort 2 , Neterda 2 , Sklenář 2 , Kudělka - Šedrla st. , Strnad

Březník - Studenec                 4 : 1   Jinošov - Vys.Popovice        10 : 3

B: Franěk J. 2 , Chytka , Pejpek - Mezlík

 

B: Vochyán 3 , Králík 3 , Osoba P. 2 , Robotka , Pavlíček -

Jinošov - HC Berušky             9 : 2   HC Berušky - Hluboké        2 : 2

B: Robotka 5 , Osoba P. 2 , Burian , Rosendorf -

 

B: Smutný , Kalhotka -                                                   Kalhotka vyloučen do konce utkání

Vladislav - Mor.Krumlov         4 : 1   Náměšť 1 - Třebenice           9 : 2

B: Mahr ml. , Pospíšil , Zejda , Jedlička - Bukáček ,                 hráč Vladislavi vyloučen do konce utkání

 

B: Rabušic 4 , Matoušek 2 , Sobotka , Bacur , Hošťálek -

Hluboké - Třebenice                8 : 2   Náměšť 2 - Březník               4 : 4

B: Trubač 3 , Březina T. 2 , Březina R. , Krčma , Tomek M. - hráč Třebenic do konce zápasu

 

B: Bartes , Široký , Frýbort , Stejskal -                            Franěk , Křoustek , Kryštof J. , Sklenář

Náměšť 1 - Rakšice                10 : 4    Studenec - Vladislav              4 : 2

B: Rabušic 4 , Matoušek 4 , Veškrna , Introvič -      Rozmahel T. 2 , Řezníček , Hora D.

 

B: - - Pavlík , Bříza

Dukovany - Mohelno                 8 : 5   Mor.Krumlov - Mohelno        8 : 5

B: Hort 5 , Sklenář 2 , Neterda Z. - Ostrý 4 , Káfuněk

 

B: Mikuš 4 , Caha 2 , Šeiner , Bilík -

7. kolo   8. kolo
Jinošov - Rakšice                    5 : 3   Náměšť 1 - Dukovany             4 : 2

B: Nováček T. , Robotka , Osoba P. , Osoba J. , Nevrtal - Hora P. , Lang Petr , Rozmahel T.

 

B: Rabušic 4 - Hort , Neterda Z.

Studenec - HC Berušky         2 : 1   Hluboké - Rakšice                   7 : 1

B: Mezlík , Zahradníček - Skokan

 

B: Joch M. 2 , Trubač 2 , Březina T. , Březina R. , Krčma - Strnad

Náměšť 1 - Mohelno              14 : 3   Jinošov - Třebenice                 4 : 3

B: Rabušic 3 , Matoušek 3 , Vildomec 2 , Sobotka 2 , Introvič 2 , Holek , Hošťálek - Macek , Kazda , Ostrý

 

B: Nováček B. , Pavlíček , Robotka , Vochyán

Březník - Vladislav                 6 : 1   Náměšť 2 - HC Berušky        6 : 3

B: Křoustek 2 , Vala , Zedníček , Ošmera , Franěk J. - Pospíšil

 

B: Janda 2 , Široký 2 , Frýbort , Nabytý -                         Musil , Rybníček , Skokan

Náměšť 2 - Třebenice            7 : 0    Mohelno - Vladislav                2 : 1

B: Čada 2 , Široký , Kos , Nováček , Stejskal , Chládek -

 

B: Cejpek , Musil - Polehla

Dukovany - Hluboké               6 : 3   Studenec - Vys.Popovice          8 : 4

B: Hort 3 , Neterda Z. , Kudělka , Husák R. - Strašák J. 2 , Březina T.

 

B: Pokorný 2 , Mrňa M. 2 , Mrňa K. , Vala P. , Zahradníček , Vrba -

       Mor.Krumlov - Vys.Popovice   5 : 0 kont.   Mor.Krumlov - Březník          1 : 1

Popovice neměly brankáře

 

B: Šeiner P. - Zedníček

5. kolo   6. kolo
Vys. Popovice - Březník       3 : 3           Třebenice - Studenec            0 : 5 kont.

B: - - Franěk 3

 

B: - - Strnad P.

HC Berušky - Vladislav        1 : 1     Březník - Mohelno            9 : 3

B: Rybníček - Pospíšil

 

B: Vala 3 , Kryštof J. 2 , Pejpek , Růžička , Křoustek , Káfuněk - Kudláč P. 2 , Ostrý

 Mor.Krumlov - Třebenice     6 : 4   HC Berušky - Mor.Krumlov   11 : 1

B: Šeiner 5 , Hrdlička -

 

B: Kalhotka 4 , Smutný 2 , Vytiska 2 , Řepa , Skokan , Cafourek  -  Šeiner

 Rakšice - Studenec           3 : 2   Hluboké - Náměšť 1          3 : 2

B: Lang Petr 2 , Šedrla st. - Zahradníček , Rejtar M.

 

B: Trubač , Joch M. , Tomek O. - Matoušek , Rabušic

Náměšť 2 - Dukovany         7 : 2    Jinošov - Dukovany           5 : 5

B: Janda 3 , Frýbort , Široký , Pejchal , Nováček J. -         Hort , Neterda Z.

 

B: Nováček T. , Nováček B. , Horký , Robotka , Burian - Hort 2 , Neterda Z. 2 , Kroutil

Hluboké - Mohelno            13 : 2   Vys.Popovice - Vladislav   4 : 3

B: Trubač 3 , Strašák J. 3 , Houser 2 , Poledna 2 , Březina T. , Joch M. , Pavlíček J. - Ostrý , Staněk

 

B: Smutný 2 , Belej , Kožíšek  - Pospíšil 2 , Urbánek

 Jinošov - Náměšť 1             8 : 4   Náměšť 2 - Rakšice           6 : 3

B: Robotka 2 , Vochyán 2 , Horký , Nováček T. , Osoba P. , Brym  -  Bacur , Matoušek , Hošťálek , Introvič

 

B: Janda 2 , Frýbort 2 , Dobrovolný , Nováček J. -         Šedrla st. , Lang Petr

3. kolo  

4. kolo

Náměšť 2  -  Hluboké         6 : 4   Mohelno - Vys. Popovice  3 : 7

B: Jonák 2 , Čada 2 , Pejchal , Nabytý -                              Joch M. , Dobrovolný , Poledna , Březina R.

 

B:  Ostrý , Kudláč P. , Staněk -                                             Belej 4 , Kunc 2 , Pokorný

Rakšice  -  Vladislav          2 : 2   Březník - HC Berušky    1 : 6

B : Strnad 2 - Škraloupka , Spilka                                       vyloučení do konce zápasu - Hora D. - Dokulil

 

B: Pejpek - Skokan 2 , Vytiska 2 , Řepa , Uher

 Náměšť 1 - Studenec        5 : 2   Vladislav - Třebenice        1 : 2

B: Matoušek 2 , Bacur , Vildomec , Veškrna - Vala F. , Kříž

 

B: Peroutka -

Jinošov - Mohelno               9 : 2   Jinošov - Hluboké              5 : 4

B: Vochyán 5 , Robotka 2 , Brym , Králík -                 Hamáček , Ostrý

 

B: Nováček T. 2 , Robotka 2 , Brym -                             Strašák Z. 2 , Dobrovolný , Tomek M.

Třebenice - Březník          1 : 5   Náměšť 2 - Náměšť 1      6 : 6

B: Gross -                                                                            Sklenář 2 , Franěk J. 2 , Kryštof

 

B: Nováček 2 , Frýbort 2 , Janda , Pejchal  -             Matoušek 2 , Hošťálek 2 , Rabušic , Tříletý

Dukovany - Mor. Krumlov  18 : 0   Mor. Krumlov - Rakšice   1 : 8

B: Hort 7 , Neterda Z. 4 , Kudělka 3 , Fojtášek 3 , Pelán

 

B: Bukáček - Řezníček 5 , Strnad , Vystrčil , Rozmahel T.

HC Berušky - Vys. Popovice  2 : 2   Studenec - Dukovany        2 : 13

B: Rajtmajer , Kalhotka - Novák R. 2                           vyloučení do konce zápasu -  Kalhotka ( Náměšť 3)

 

B: Šabata 2 -                                                                           Hort 4 , Kroutil 4 , Sklenář 3 , Kudělka , Neterda Z.

1. kolo   2. kolo
Náměšť 2 -  Mohelno           9 : 2   Třebenice - Vys. Popovice   5 : 4

B: Janda 3 , Frýbort 2 , Čada , Halíček , Široký , Pejchal - Kudláč P. , Macek M.

 

B: - - Novák R. 2 , Suchý , Smutný ,                                 vyloučení do konce zápasu - Bartošek ( Popovice )

Jinošov    -  Studenec           4 : 0   Rakšice -    Březník           3 : 1

B: Nováček T. , Vochyán , Osoba Petr , Pavlíček

 

B: Lang Petr 2 , Řezníček - Sklenář

Hluboké   -  Mor. Krumlov   6 : 0   Dukovany - Vladislav          9 : 4

B: Březina T. 2 , Dobrovolný 2 , Poledna , Strašák Jan

 

B: Hort Z. 5 , Sklenář Z. 3 , Kudělka  -                               Zejda , Jedlička , Dokulil , Urbánek

HC Berušky -  Třebenice     5 : 1   Studenec - Hluboké            1 : 4

B: Vytiska 2 , Rybníček , Dvořák , Smutný - Růžička V.

 

B: Rejtar M. - Dobrovolný , Soukop , Houser , Krčma

Dukovany - Březník            10 : 4   Mohelno - HC Berušky           2 : 5

B: Hort 5 , Kroutil 2 , Fojtášek , Neterda Z. , Malich -        Franěk J. 2 , Sklenář , Růžička

 

B: Kalhotka 2 , Rajtmajer , Filla , Uher -                            Ostrý , Macek

Rakšice     -  Popovice          7 : 3   Mor. Krumlov - Náměšť 1   3 : 10

B: - Lang Petr. 2 , Hora D. 2 , Řezníček , Šedrla st. , Rozmahel P. - Kožíšek , Balej , Kust

 

B: Štádler , Bonk , Šeiner -                                            Matoušek 5 , Rabušic 3 , Eliáš , Sobotka

Náměšť 1  -  Vladislav         6 : 3   Náměšť 2 - Jinošov             4 : 7

B: Matoušek 3 , Vildomec , Tříletý , Sobotka -                Pavlík , Doležal , Pospíšil

 

B: Kos , Bartes , Dobrovolný , Frýbort  -                   Nováček T. 3 , Robotka , Brym , Vochyán , Nevrtal

 

 

 

 

 

hlavní strana
rozpis soutěže
výsledky
tabulka
nejlepší střelci
kontakty
rozhodčí
pravidla
platby mužstev
trestná lavice
partneři NHL
kamera na ZS
rozpis ledu na ZS
fotodokumentace
   
 
diskuze
   
soupisky - divize B
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany "B"
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 Jinošov HC
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Lok. Zbýšov
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
 
 
 
 
 
 

   aktualizace : 8.1.2018

  design : Ivo Matoušek

 

starší statistiky

 HC Berušky
 HC Hluboké
 Jinošov HC
 HC Rakšice
 HC Buldoci
 HC Naloučany "B"
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Orli Rešice
 Lok. Zbýšov
 Mars Studenec
 HC Ducks Náměšť
 HC Originals
 HC Stanoviště
 HC Zbýšov
 Kojoti Vémyslice
 HC Naloučany
 HC Rosice
 Draci Vladislav
 HC Dukovany
 Náměšť 1
 Náměšť 2
   
 
statistiky - divize B
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany "B"
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 Jinošov HC
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Lok. Zbýšov
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
   
 

     historie ligy

 historie NHL
 zajímavosti NHL
 vítězové NHL
 klub kanonýrů
 2016 - 2017  -  "B"
 2015 - 2016  -  "B"
 2014 - 2015  -  "A"
 2014 - 2015  -  "B"
 2013 - 2014
 2012 - 2013
 2011 - 2012
 2010 - 2011
 2009 - 2010
 2008 - 2009
 2007 - 2008
 2006 - 2007
 2005 - 2006
 2004 - 2005
 archív článků