Konečné pořadí NHL 2008 - 2009

pořadí mužstvo zápasy výhry remízy prohry kontumace napomenutí odečet pokuta skóre body
1. Náměšť 1 30 29 0 1         232 : 77 58
2. Náměšť 2 30 24 2 4         223 : 97 50
3. Hluboké 30 22 2 6         139 : 71 46
4. Dukovany 30 20 2 8         210 : 121 42
5. Jinošov 30 20 1 9         177 : 97 41
6. Studenec 30 19 2 9         163 : 87 40
7. Březník 30 16 3 11         124 : 108 35
8. HC Berušky 30 16 0 14   1   200,- 104 : 122 32
9. Vladislav 30 13 2 15         123 : 126 28
10. HC Naloučany 30 12 1 17   1   200,- 136 : 122 25
11. Mor. Krumlov 30 12 1 17   1   200,- 100 : 129 25
12. Rakšice 30 8 4 18         83 : 129 20
13. Vys. Popovice 30 5 2 23 2 1   200,- 81 : 179 12
14. Mohelno 30 6 0 24 2       92 : 212 12
15. HC Pyšel 30 3 2 25         86: 258 8
16. Drátovna 30 1 4 25   1 1 400,- 61 : 201 5
 

Nejlepší střelci branek NHL 2008/2009

Σ jméno mužstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
72 Malyjurek Dukovany 1 1 4 2 5 3 1 2 3 2 3 3 2 5 1 1 2 1     2 2 2 8 2 4 6 2 1 1
58 Matoušek Náměšť1 3 1 2 1 4 1 4 1 3 2 2 2 2 2 2 1 1 4 3 2 3 4 1 3 4
53 Strnad Náměšť1 1 3 1 2 4 2 1 2 2 2 3 3 3 1 3 4 2 6 4 2 1 1
47 Robotka Jinošov 2 2 1 1 5 1 1 1 2 4 1 1 1 1 7 4 2 2 3 2 2 1
42 Rabušic Náměšť1 1 1 3 6 1 2 1 3 1 2 1 1 3 4 4 1 1 3 3
42 Janda Náměšť2 1 2 2 4 3 4 3 1 1 1 2 2 2 4 4 2 2     2
42 Jonák Náměšť2 1 3 1 2 1 1 4 4 1 2 2 1 2 2 2 1 4 1 4 3
39 Kroutil Dukovany 1 4 1 2 3 3 4 2 3 2 1 2 1 1 2 2 2 1 1
38 Sklenář Z. Dukovany 1 1     5 2   2   2     1 1       3 1 1 2   2 3 4 3 3     1
37 Vala F. Studenec 1       1 2 1   2   3 2 7 1   1 2 2 1 1 1 2         2 2   3
33 Šeiner P. Krumlov 1 1 2 2 1 1 2 1 1 2 2 2 2 2 1 1 1 1 3 3 1
33 Nováček T. Jinošov 3       3   1 3   1   2 1   3   1 1 1 2 1   2 1 1   4 1 1  
32 Sklenář D. Naloučany 1 1 3 1   1 2   3   1   1 1 4   3 2     1     1       3   3
32 Joch M. Hluboké 2 1 1 2 1 3 3 1 2 1 1 2 2 2 2 2 2 1 1
31 Nabitý Náměšť2 1 2 3 2 1 1 2 1 1 2 1 2 2 2 2 2 2 1
30 Bulička Vladislav 2 1 2 2 1 1 1 1 2 1 2 3 1 3 1 1 2 3
28 Kalhotka Berušky 2     3     1   1   2     3   2   4 2 2     1     3   1 1  
27 Jurtik Mohelno 1 1 2 2 2 3 2 2 1 1 1 2 2 1 4
26 Březina T. Hluboké 2 1 2 2 3 3 1 1 1 1 1 3 1 1 1 2
22 Osoba P. Jinošov           1   2 3 2 1 1 2   1 3 1   1   1   1 1           1
21 Neterda Z. Dukovany 1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 1 3 1 2 1
21 Outrata Březník 2 1 3 3 1 1 2 2 1 1 2 2
21 Králik Jinošov 1     1     2   2 1   1       1 1 2   1   3 2 1 1       1  
 
Nejlepší brankář NHL 2008/2009

    Nejlepším brankářem letošního ročníku NHL byl v anketě  jednotlivých týmů zvolen Radek Joch z Hlubokého celkovým ziskem 50 bodů. Na druhém místě skončil Jiří Musil z HC Berušky s 47 body a třetí David Jura s body 30-ti.  V anketě hlasovaly zástupci 15 mužstev, nezúčastnily se Vysoké Popovice.                                               výsledky ankety

 

                                                                            Výsledky  NHL 2008 - 2009                                        stažení výsledků a tisk

29. kolo   30. kolo
Náměšť 1 - Jinošov               9 : 6  

Hluboké - Březník                2 : 0

B: Rabušic 3, Matoušek 3, Strnad, Holek, Vildomec - Nevrtal 2, Robotka 2, Nováček T., Králík

  B: Joch M., Strašák J.
Náměšť 2 - HC Naloučany   5 : 5  

Rakšice - HC Berušky         5 : 4

B: Nabitý 2, Dobrovolný, Kos, Pejchal -                       Sklenář R., Sklenář P., Kryštof J., Káfuněk , Dohnal II.

  B: Řezníček 2, Vejvalka, Rozmahel T., Chaloupka M. - Smutný 3, Dvořák st.    
Studenec - Drátovna              3 : 3  

Mohelno - Drátovna               8 : 2

B: Strnad, Kryštof, Mrňa K. - Prokop 2, Introvič

  B: Jurtík 4, Ostrý, Kazda, Vlasák, Staněk P. - Introvič 2
Mohelno - HC Pyšel               6 : 3  

HC Naloučany - HC Pyšel   10 : 5

B: Ostrý 2, Jurtík, Macek, Hošek, Kudláč P. -                Chyba, Bednář O., Navrátil

  B: Sklenář D. 3, Kryštof J. 2, Klimek 2, Káfuněk 2, Kryštof M. - Navrátil D. 2, Bednář S., Rohovský, Bednář R.
M.Krumlov - V.Popovice        2 : 2  

Vladislav - M.Krumlov         6 : 3

B: Hrdlička, Bilík R. -

  B:Bulička 3, Mokrý, Urbánek, Mahr ml. -                      Štádler, Hrdlička, Šeiner
Vladislav - Rakšice                6 : 3  

Náměšť 1 - Dukovany         16 : 4

B: Bulička 2, Mokrý 2, Mahr ml., Pavlík L. -                   Smejkal 2, Rozmahel T.

  B: Matoušek 4, Rabušic 3, Krátký 3, Veškrna 2, Kabát, Strnad, Tříletý, Vildomec - Sklenář , Havliš, Neterda , Malyjurek
Dukovany - Březník              3 : 3  

Náměšť 2 - Jinošov              5 : 5

B: Kudělka, Kroutil, Malyjurek - Staněk O., Mlčoch, Chadim

  B: Janda 2, Nabitý, Uher, Dobrovolný -                      Robotka, Osoba P., Deml, Blažek, Nováček L.
Hluboké - HC Berušky         5 : 1  

Studenec - V.Popovice         3 : 0

B: Březina T. 2, Strašák J., Tomek O., Trubač - Kalhotka

  kontumace za neoprávněný start hráčů V.Popovic
27. kolo   28. kolo
Dukovany - Vladislav          10 : 2  

V.Popovice - Rakšice           2 : 1

B: Malyjurek 6, Sklenář 3, Kroutil - Mokrý, Bulička

  B: Klapal, Nesvatba - Šedrla st.
Jinošov - HC Berušky          7 : 2  

Hluboké - Vladislav             6 : 3

B: Nováček T. 4, Robotka 3 - Dvořák ml., Raytmajer

  B: Březina T., Joch M., Strašák J., Strašák Z., Tomek M., Tomek O. - Pavlík, Mahr st., Bulička
Náměšť 1 - HC Naloučany   4 : 0  

HC Naloučany - Mohelno    9 : 4

B: Hošťálek 2, Rabušic, Vildomec

  B: Sklenář D. 3, Sklenář R. 3, Dohnal I. 2, Dohnal II. - Kudláč P. 2, Staněk P., Ostrý
Náměšť 2 - Březník             6 : 1  

M.Krumlov - Drátovna        7 : 6

B: Jonák 3, Janda 2, Pejchal - Pejpek

  B: Šeiner 3, Mikuš 2, Bukáček, Coufal -                          Prokop 3, Brunclík 2, Introvič
Studenec - Mohelno           10 : 3  

HC Berušky - Dukovany    6 : 5

B: Vala F. 2, Zahradníček 2, Šabata 2, Strnad, Rejtar, Mrňa K., Puklický - Ostrý 2, Staněk P.

  B: Rybníček 2, Rajtmajer 2, Kalhotka, Skokan -       Malyjurek 2, Neterda 2, Havliš
M.Krumlov - HC Pyšel       9 : 0  

Jinošov - Březník                6 : 1

B: Šeiner 3, Štádler 3, Mikuš 3

  B: Nováček L. 2, Robotka 2, Nováček T., Deml - Vala J.
Hluboké - V.Popovice         2 : 0  

Náměšť 1 - Náměšť 2         3 : 0

B: Březina T., Dobrovolný

  B: Strnad 2, Krátký , vyloučen do konce Hošťálek ( Ná1 )
Rakšice - Drátovna             3 : 3   Studenec - HC Pyšel          9 : 1

B: Vejvalka 2, Strnad - Introvič, Sobotka, Kříž

 

B: Holoubek 2, Kučerňák 2, Vala F. 2, Vala P., Mrňa K., Zahradníček - Bednář S. , nebyl rozhodčí z Mor.Krumlova

25. kolo   26. kolo
Březník - HC Naloučany   4 : 3  

Studenec - HC Naloučany  10 : 2

B: Pejpek 2, Sklenář, Růžička - Kryštof J, Káňa, Dohnal II.

  B: Mrňa K. 3, Vala F. 3, Vala P. 2, Vrba 2 -                    Kryštof J., Sklenář R.
Náměšť 2 - Vladislav         3 : 1  

Náměšť 1 - Březník                   3 : 0 kont.

B: Janda 2, Jonák - Mahr ml.,                                       vyloučeni do konce Jonák ( Ná2 ) a Jura ( Vla )

  Mužstvo Březníka důvodu onemocnění hráčů k utkání nenastoupilo
Náměšť 1 - HC Berušky   8 : 1  

Náměšť 2 - HC Berušky  10 : 4

B: Strnad 4 , Matoušek, Vildomec, Holek, Veškrna - Rybníček

  B: Jonák 4, Nabitý 2, Burian 2, Kos, Nováček -         Kalhotka 3, Dvořák ml.
Hluboké - HC Pyšel           14 : 2  

 Dukovany - Popovice         8 : 6

B: Březina T. 3, Tomek O. 3, Březina R. 2, Joch M. 2, Strašák Z. 2, Strašák J., Krčma - Mezlík J., Dokulil J.

  B: Malyjurek 4, Sklenář 3, Neterda Z. 1 - , do konce utkání Bartošek, Klapal, hráč Bartošek má zákaz startu v 27.kole
Rakšice - Mohelno              5 : 2  

Hluboké - Drátovna           7 : 0

B: Vejvalka 2, Hora D., Srtnad, Šedrla st. - Jančí 2

  B: Tomek O.2, Strašák J.2, Březina T., Tomek M., Trubač
Jinošov - V.Popovice           5 : 3  

HC Pyšel - Rakšice           4 : 4

B: Robotka 2, Nováček T., Králik, Deml -

  B: Bednář S. 2, Mezlík J. 2 - Šedrla st., Strnad, Rozmahel T., Vejvalka
Dukovany - Drátovna         10 : 3  

 Jinošov - Vladislav                     3 : 0 kont.

B: Sklenář 4, Neterda 3, Malyjurek 2, Husák -             Sobotka 2, Chovanec

  Mužstvo Vladislavi dopředu oznámilo, že z důvodu onemocnění hráčů k utkání nenastoupí
Studenec - M. Krumlov       7 : 0   Mohelno - M.Krumlov       5 : 2

B: Šabata 3, Zahradníček 2, Kučerňák, Vala P.

 

B: Kudláč P. 2, Jurtík 2, Staněk P. - Šeiner, Bilík

23. kolo   24. kolo
M.Krumlov - Rakšice       2 : 0  

Náměšť 1 - Vladislav            16 : 5

B: Šeiner , Vystrčil

  B: Strnad 6, Matoušek 4, Jiránek 3, Hošťálek , Rabušic, Krátký - Bulička 3, Pavlík M. 2, nebyl rozhodčí z Naloučan
Březník - Vladislav           6 : 3  

Březník - HC Berušky          5 : 2

B: Outrata 2, Franěk 2, Mojžíš, Mlčoch - Mokrý 3

  B: Outrata 2, Sklenář, Pejpek, Křoustek - Čechovský Marek, Dvořák st.
Dukovany - Mohelno          5 : 2  

 Náměšť 2 - V.Popovice          16 : 4

B: Sklenář 2, Malyjurek 2, Kroutil - Staněk P., Musil

  B: Janda 4, Jonák 4, Bartes 3, Nabitý 2, Kos 2, Stejskal -
HC Berušky - Naloučany  3 : 2  

M.Krumlov - HC Naloučany   3 : 2

B: Sedláček, Kalhotka, Rajtmajer - Káfuněk, Klusák

  B: Bilík P. 2, Šeiner - Kryštof J, Sklenář D.
Náměšť 1 - V.Popovice     12 : 4  

 Studenec - Rakšice                 6 : 1

B: Rabušic 4, Matoušek 3, Strnad 2, Bohuslav, Tříletý, Kabát -

  B: Holoubek 2, Zahradníček 2, Kryštof, Kučerňák - Vejvalka
Náměšť 2 - Drátovna         8 : 4  

Jinošov - Drátovna                   7 : 1

B: Janda 4, Nabitý 2, Široký, Kos - Sobotka 2, Prokop, Kříž

  B: Robotka 2, Osoba P., Králík, Brym, Nováček T., Horký - Sobotka
Jinošov - HC Pyšel          10 : 2  

Dukovany - HC Pyšel            16 : 1

B: Robotka 4, Králík 2, Nováček T. 2, Osoba P., Gruber - Mezlík J., Bednář S., do konce Mezlík J. ( Pyš )

  B: Malyjurek 8, Sklenář 3, Kudělka 2, Fojtášek, Sládek, Husák - Bednář S. , do konce utkání vyloučen Vrba ( Pyš )
Hluboké - Studenec           2 : 2   Hluboké - Mohelno                 5 : 2

B: Březina T., Strašák Z. - Řezáč, Strnad

 

B: Joch M. 2, Dobrovolný, Březina T., Krčma - Staněk P. 2

21. kolo   22. kolo
Studenec - Jinošov              4 : 3   Březník - V.Popovice        14 : 3

B: Rejtar 2, Vala F., Kučerňák - Robotka, Nováček T., Osoba

 

B: Vala 5, Mlčoch 5, Franěk 2, Outrata, Pejpek -

Vladislav - HC Naloučany  2 : 1   Rakšice - HC Naloučany   4 : 1

B: Bulička, Pospíšil - Sklenář D.

 

: Strnad 2, Chaloupka P., Řezníček - Kryštof M.

V.Popovice - HC Berušky  3 : 2   HCBerušky - Vladislav     1 : 0

B: - Růžička, Rybníček

 

B: Smutný

Náměšť 2 - Mohelno        11 : 5   Náměšť 2 - HC Pyšel        17 : 3

B: Burian 3, Nabitý 2, Jonák 2, Janda 2, Kos, Dobrovolný - Macek, Staněk V., Staněk P., Cejpek, Kudláč P.

 

B: Frýbort 5, Dobrovolný 2, Janda 2, Pejchal 2, Nabitý 2, Široký, Burian, Halíček, Jonák - Švec 2, Vrba

Náměšť 1 - HC Pyšel       14 : 5   Studenec - Dukovany         9 : 5

B: Srnad 4, Matoušek 3, Rabušic 3, Vildomec, Krátký, Bohuslav, Daněček - Bednář S. 3, Navrátil D., Mezlík J.

 

B: Šabata 3, Vala F. 2, Holoubek 2, Vala P., Strnad - Kroutil 2, Malyjurek 2, Kříž, do konce Kryštof ( Stu ), Zittner ( Duk

Březník - Drátovna             3 : 0   M.Krumlov - Hluboké        4 : 0

B: Franěk, Vala, Outrata

 

B: Šeiner, Vystrčil, Rábl, Mikuš

Dukovany - M.Krumlov     8 : 5  

Jinošov - Mohelno             18  : 0

B: Kroutil 2, Sklenář 2, Malyjurek 2, Kudělka, Neterda - Šeiner 2, Bukáček 2, Vystrčil

  B: Robotka 7, Králík 3, Nováček L. 2, Nováček B. 2, Blažek 2, Nevrtal, Deml
Hluboké - Rakšice               1 : 0   Náměšť 1 - Drátovna          7 : 1

B: Dobrovolný

 

B: Rabušic 4, Matoušek 2, Holek -

19. kolo   20. kolo
Dukovany - Hluboké             5 : 5   Náměšť 1 - Mohelno          14 : 2

B: Neterda Z. 2, Kroutil, Kudělka, Sklenář -          Dobrovolný 2, Krčma, Strašák J., Tomek O.

 

B: Matoušek 4, Strnad 3, Vildomec 3, Hošťálek 2, Kabát, Daněček - Staněk P., Kudláč P.

Jinošov - Rakšice                  6 : 2   HC Berušky - Drátovna      9 : 3

B: Osoba P., Nováček L., Robotka, Osoba J., Nováček T., Blažek - Chaloupka M., Řezníček

 

B: Kalhotka 2, Dvořák ml. 2, Kučera 2, Rajtmajer, Smutný, Hrabánek - Dobrovolný, Introvič, Chovanec

Náměšť 2 - M.Krumlov        8 : 3   Jinošov - M.Krumlov           6 : 4

B: Široký 2, Jonák 2, Burian 2, Frýbort, Janda -           Vystrčil 2, Štádler

 

B: Nováček T. 2, Pavlíček, Nováček B., Králík, Blažek - Šeiner 2, Vystrčil, Hrdlička

Náměšť 1 - Studenec            4 : 3   Hluboké - HC Naloučany    5 : 1

B: Rabušic, Matoušek, Strnad, Krátký -                            Vrba, Vala F., Strnad

 

B: Joch M. 2, Strašák J.2, Soukop - Kryštof M.

Březník - Mohelno                7 : 0   Vladislav - V.Popovice        4 : 2

B: Sklenář 3, Franěk, Chadim, Vala, Křoustek

 

B: Mahr ml. 2, Pospíšil, Škaroupka -

HC Berušky - HC Pyšel      11 : 1   Březník - HC Pyšel            5 : 2

B: Dvořák ml. 2, Kalhotka 2, Smutný 2, Charvát, Bednář, Kučera, Čechovský Mar., Hrabánek - Hlavizňa R.

 

B: Sklenář, Osoba, Staněk D.,Babčan, Pejpek -            Bednář S., Mezlík J.

Vladislav : Drátovna              8 : 2   Náměšť 2 - Studenec          9 : 2

B: Bulička 3, Mokrý 3, Mahr 2 - Dobrovolný, Introvič

 

B: Široký 5, Janda 2, Nabitý, Burian - Kučerňák, Vala F.

HC Naloučany - V.Popovice  4 : 3   Dukovany - Rakšice            4 : 2

B: Dohnal II., Klimek, Ošmera, Řeřucha -

 

B: Kroutil 2, Neterda Z., Sklenář - Chaloupka P., Strnad

17. kolo   18. kolo
Hluboké - Náměšť 2            4 : 3    Náměšť 1 - M.Krumlov      6 : 5

B: Joch M. 2, Tomek O. 2 - Frýbort 3

 

B: Strnad 3, Matoušek, Jiránek, Rabušic -                       Šeiner P. 2, Bilík P. 2, Vystrčil

Dukovany - Jinošov              4 : 3   Vladislav - HC Pyšel          10 : 1

B: Malyjurek 2, Kudělka 2 - Králík, Osoba P., Nováček T.

 

B: Mokrý 3, Urbánek 2, Bulička 2, Škaroupka, Pospíšil, Zejda - Bednář R.

HC Pyšel - V.Popovice         7 : 5   Březník - Studenec             6 : 4

B: Dvořák S. 2, Bednář R. 2, Rohovský, Dokulil, Švec -

 

B: Outrata 2, Křoustek 2, Sklenář, Mlčoch-Vala F.2, Šabata 2

HC Naloučany - Drátovna  14 : 2   Dukovany - HC Naloučany 7 : 3

B: Dohnal II. 4, Sklenář D. 3, Klimek 2, Kryštof J. 2, Heller, Pospíšil Jan , Sklenář Petr - Sobotka, Introvič

 

B: Sklenář 3, Kudělka, Malyjurek, Kroutil, Havliš -      Sklenář D. 2, Klimek

HC Berušky - Studenec      4 : 3   Drátovna - V. Popovice        4 : 1

B: Sedláček 2, Smutný, Dvořák ml. - Vala F. 2, Holoubek

 

B: Malach 2, Introvič, Sobotka -

Vladislav - Mohelno           10 : 2   HC Berušky - Mohelno      6 : 4

B: Pavlík 3, Urbánek 2, Škaroupka 2, Polehla 2, Bulička - Jurtík 2

 

B: Kalhotka 4, Rybníček, Smutný -                                 Kudláč P., Cejpek, Staněk P., Všetečka

M.Krumlov - Březník          5 : 3   Jinošov - Hluboké                5 : 1

B: Šeiner P. 2, Šeiner Z., Mikuš, Hrdlička - Outrata 2, Franěk

 

B: Králík 2, Robotka, Nováček T., Nováček B. - Tomek O.

Rakšice - Náměšť 1            5 : 2   Náměšť 2 - Rakšice            3 : 0

B: Strnad 2, Vejvalka, Šedrla st., Rozmahel T. - Matoušek 2

 

Mužstvo Rakšic oznámilo, že se k utkání nedostaví

15. kolo   16. kolo
Studenec - V. Popovice         6 : 2   HC Berušky - M.Krumlov    5 : 3

B: Strnad 5, Rejtar -

 

B: Kalhotka 2, Raitmajer, Kučera, Charvát -                    Šeiner 2, Bukáček

Náměšť 2 - Jinošov             12 : 5   Studenec - Vladislav              5 : 4

B: Slavík 4, Široký 2, Nabitý 2, Jonák, Pejchal, Kos, Bartes - Nováček T. 3, Nováček L., Osoba P.

 

B: Rejtar 3, Vala F., Řezáč -                                            Pospíšil, Škaroupka, Bříza, Mokrý

HC Berušky - Rakšice        5 : 2   HC Pyšel - Drátovna             10 : 4

B: Kalhotka 3, Smutný, Sedláček - Řezníček, Chaloupka P.

 

B: Bednář R. 3, Mezlík J. 2, Mezlík M., Musil J., Musil R., Móczár J., Bednář S. - Sobotka 2, Chovanec, Nestrašil

Hluboké - Březník                4 : 3   Náměšť 1 - Hluboké              5 : 3

B: Joch M. 2, Krčma, Tomek O. - Franěk, Chadim, Staněk O.

 

B: Matoušek 2, Rabušic 2, Krátký - Joch M. 2, Houser

Mohelno - Drátovna               8 : 0   V.Popovice - Mohelno            8 : 2

B:  Staněk P. 2, Jurtík, Kudláč L., Kolesa, Cejpek, Musil, Vlasák

 

B: Smutný 2, Klapal, Nováček, Hort, Pokorný, Balej, Nesvatba - Jurtík, Cejpek

Náměšť 1 - Dukovany           6 : 4   Březník - Rakšice                 5 : 1

B: Strnad 3, Matoušek 2, Rabušic -                             Kudělka, Neterda, Kroutil, Malyjurek

 

B: Vala 2, Franěk, Sklenář, Zedníček - Smejkal

HC Naloučany - HC Pyšel  14 : 0   Jinošov - Naloučany               5 : 3

Sklenář D. 4, Káňa 3, Dohnal II 2, Heller , Hrdlička , Káfuněk , Sklenář R., Řeřucha, k utkání se nedostavil rozhodčí za Drá

 

B: Osoba P. 3, Robotka, Králik - Klimek, Kroutil, Kryštof M.

Vladislav - M. Krumlov         3 : 2   Náměšť 2 - Dukovany            6 : 4

B: Bulička 2, Urbánek - Rábl, Bukáček

 

B: Slavík 3, Jonák 2, Janda - Kroutil 2, Malyjurek, Havliš

13. kolo   14. kolo
 Náměšť 1 - Náměšť 2       5 : 0   Hluboké - HC Berušky       4 : 2

B: Strnad 3, Rabušic , Vildomec

 

B: Dobrovolný 2, Strašák J., Strašák Z. - Dvořák st., Vytiska

Jinošov - Březník             10 : 1   Dukovany - Březník          11 : 2

B: Robotka 4, Osoba P. 2, Nováček T., Nováček B., Králík, Brym - Zedníček

 

B: Malyjurek 5, Kroutil 2, Kudělka 2, Sklenář, Neterda Z. - Franěk, Outrata

Dukovany - HC Berušky   9 : 2   Náměšť 2 - HC Naloučany  8 : 5

B: Kroutil 3, Havliš 2, Malyjurek 2, Sklenář, Malich - Smutný 2

 

B: Široký 2, Jonák 2, Uher, Nabitý, Kos, Stejskal -      Dohnal II. 2, Káňa 2, Sklenář D.

 Hluboké - Vladislav           5 : 3           M. Krumlov - V. Popovice     3 : 0 kont.

B: Březina T., Joch M., Poledna, Strašák J., Tomek M. - Škaroupka 2, Bulička

 

B:

M. Krumlov - Drátovna       3 : 0   Náměšť 1 - Jinošov               6 : 2

B: Šeiner P., Caha M., Hrdlička

 

B: Rabušic 3, Matoušek 2, Jiránek - Nováček L. 2

HC Naloučany - Mohelno   9 : 3    HC Pyšel - Mohelno              3 : 0

B: Kryštof M. 3., Bureš 2., Heller , Pokorný , Sklenář D., Sklenář R. - Staněk P., Jurtík, Kudláč P.

 

B: Švec, Mezlík J., Bednář S.

Studenec - HC Pyšel          14 : 4   Studenec - Drátovna             10 : 1

B: Vala F. 7, Holoubek 3,Rousek 2, Strnad 2 -                 Musil J. 2, Rohovský M., Musil R

 

B: Strnad 3, Holoubek 2, Vala F., Vala P., Zahradníček, Rousek, Rejthar -

Rakšice - V. Popovice       8 : 1    Rakšice - Vladislav                4 : 4

B: Řezníček 3, Chaloupka P. 2, Chaloupka M., Pelc , Vejvalka -

 

B: Šedrla st., Hora P., Řezáč, Vejvalka -                   Škaroupka 2, Bulička, Pospíšil

11. kolo   12. kolo
Vladislav - Jinošov            4 : 1   Mohelno - Studenec           4 : 3

B: Mahr, Mokrý¨, Pavlík, Pospíšil - Osoba P.

 

B: Jurtík 2, Kudláč P., Macek - Vala F. 2, Vrba

M. Krumlov - Mohelno     5 : 2   M.Krumlov - HC Pyšel      4 : 3

B: Šeiner Z. 2, Mikuš, Caha, Vystrčil, - Kolesa, Kudláč P.

 

B: Šeiner P., Šeiner Z., Jedlička,  Rábl -

vyloučen do konce zápasu Jurtík ( Moh )

 

Musil J., Bednář O., Bednář S.

 Studenec - Naloučany     10 : 2   Hluboké - V. Popovice        7 : 2

B: Zahradníček 3, Vala F. 3, Rousek 2, Šabata, Kučerňák - Sklenář D., Kryštof J.

 

B: Březina R., Březina T., Dobrovolný, Joch M., Strašák J., Strašák Z., Tomek M. -

 Rakšice - HC Pyšel          5 : 1   Rakšice - Drátovna            6 : 2

B: Vejvalka 2, Chaloupka P. 2, Rozmahel T. - Dokulil

 

B: Vejvalka 2, Strnad, Šedrla st., Smejkal, Hora P. -    Prokop, Sobotka

Dukovany - V. Popovice    8 : 2   Jinošov - HC Berušky       8 : 0

B: Kroutil 4, Malyjurek 3, Husák - Nesvadba 2

 

B: Nováček T. 2, Nováček B. 2, Robotka 2, Osoba P., Brym

Hluboké - Drátovna           6 : 2   Náměšť 1- HC Naloučany  6 : 4

B: Joch M. 2, Březina R. 2, Březina T., Dobrovolný - Sobotka, Introvič

 

B: Matoušek 2, Strnad 2, Kabát, Veškrna -                   Dohnal II. 2, Kryštof J., Heller

Náměšť 2 - HC Berušky  9 : 2    Dukovany - Vladislav         6 : 1

B: Janda 3, Nabytý 2, Pejchal 2, Kos, Jonák - Kalhotka 2

 

: Malyjurek 3, Kroutil 2, Holý - Pavlík

Náměšť 1 - Březník         7 : 2    Náměšť 2 - Březník         6 : 3

B: Matoušek 2, Strnad 2, Rabušic 2, Jiránek - Pejpek, Ješina

 

B: Jonák 2, Janda, Kos, Nabitý, Frýbort - Franěk 2, Chadim, Frýbort ( Ná2 ) vyloučen do konce utkání

9. kolo   10. kolo
Náměšť 1 - Vladislav       3 : 2   Náměšť 1 - HC Berušky 7 : 1

B: Rabušic, Strnad, Matoušek - Urbánek 2

 

B: Matoušek 3, Strnad 2, Jiránek, Bohuslav - Vytiska

Dukovany - Pyšel           11 : 4   Hluboké - HC Pyšel         7 : 3

B: Malyjurek 3, Kroutil 3, Neterda Z., Fojtášek, Kudělka, Kašpar, Husák - Musil J. 2, Vrba, Mezlík J.

 

B: Březina T. 3, Houser 2, Joch M., Krčma -                 Dokulil 2, Mezlík J.,

Jinošov - Drátovna            7 : 0   Náměšť 2 - Vladislav      11 : 3

B: Osoba P. 3, Králík 2, Nováček L., Robotka

 

B: Jonák 4, Janda 4, Frýbort, Burian, Nabitý -       Škaroupka 2, Bulička

Naloučany - M. Krumlov  5 : 3    HC Naloučany - Březník  4 : 0

B: Sklenář D. 3, Pokorný, Dohnal I. - Šeiner, Caha, Bonk

 

B: Dohnal II. 2, Káfuněk, Kryštof M.

Hluboké - Mohelno          13 : 1   Jinošov - V. Popovice         5 : 2

B: Březina T. 3, Joch M. 3, Tomek O. 2, Strašák J. 2, Houser, Krčma, Soukop - Vlasák

 

B: Osoba P. 2, Králík, Robotka, Nováček T. -            Pokorný, Nováček

Studenec - Rakšice          8 : 2   Dukovany - Drátovna         5 : 1

B: Vala F. 2, Vrba 2, Zahradníček, Mezlík, Strnad, Šabata - Řezníček, Šedrla st.

 

B: Malyjurek 2, Sklenář 2, Neterda Z. - Banás

  Náměšť 2 - V. Popovice  12 : 3   M. Krumlov - Studenec     4 : 2

B: Jonák 4, Janda 3, Burian, Stejskal, Petraš, Nabitý, Kos - Lesonický, Klapal, Pokorný

 

B: Šeiner 2, Bukáček, Mikuš - Strnad, Zahradníček, vyloučeni do konce utkání Caha - Rejtar

Březník - HC Berušky    6 : 5   Mohelno - Rakšice            5 : 3

B: Sklenář 4, Franěk, Staněk O. - Smutný 2, Rybníček, Kalhotka, Sedláček

 

B: Jurtík 2, Ondráček, Staněk P., Kudláč P. -                  Šedrla st. 2, Řezníček

7. kolo   8. kolo
HC Berušky - Vladislav   4 : 3   Berušky - Naloučany       3 : 1

B: Rybníček , Kučera, Bednář, Kalhotka - Pavlík 2, Bulička

 

B: Dvořák ml., Čechovský Mil., Smutný - Sklenář R.

Náměšť 1 - Drátovna       13 : 5   Náměšť 1 - V. Popovice  17 : 2

B: Strnad 4, Rabušic 3, Veškrna 3, Matoušek, Holek, Jiránek - Introvič 2, Dobrovolný, Soukup, Malach

 

B: Rabušic 6, Matoušek 4, Strnad 2, Krátký, Vildomec, Kabát, Daněček, Hošťálek -

Rakšice - Naloučany        6 : 5   Březník - Vladislav         5 : 5

B: Chaloupka P. 2, Šedrla st., Řezníček, Hora D., Hora P. - Sklenář D. 2, Kroutil, Heller, Řeřucha

 

B: Ješina 2, Sedláček, Osoba, Křoustek - Urbánek 3, Pavlík, Jedlička,  do konce utkání Sedláček ( Bře ) - Bulička ( Vla )

Náměšť 2 -  Pyšel            12 : 4   Náměšť 2 - Drátovna      10 : 4

B: Pejchal 3, Nabitý 2, Frýbort 2, Janda 2, Jonák, Kos, Burian - Malý, Navrátil, Dvořák, Dokulil

 

B: Janda 4, Pejchal 2, Jonák, Frýbort, Nabitý, Kos -      Řepa 2, Prokop 2

Hluboké - M. Krumlov    10 : 3   Jinošov - HC Pyšel           7 : 2

B: Joch M. 3, Strašák J. 3, Březina T. 2, Tomek O., Trubač - Šeiner 2, Coufal

 

B: Nováček T. 3, Osoba P. 2, Pavlíček, Robotka -          Musil J., Dvořák

 Studenec - Dukovany       5 : 2   Dukovany - Mohelno        9 : 4

B: Rejtar, Vala F., Zahradníček, Šabata, Kryštof -   Malyjurek, Kudělka

 

B: Kroutil 3, Malyjurek 2, Sklenář 2, Neterda, Fojtášek - Jurtík 3, Macek

 Jinošov - Mohelno           14 : 6   M. Krumlov - Rakšice     5 : 2

B: Robotka 5, Králik 2, Nevrtal 2, Pavlíček, Brym, Deml, Nováček T, Nováček L. - Ostrý 3, Jurtik 2, Janči

 

B: Hrdlička 2, Šeiner, Štádler, Bukáček -                        Strnad, Chaloupka P.

Březník - V. Popovice       4 : 2   Hluboké - Studenec          5 : 0

B: Franěk 3, Růžička - , do konce utkání Bartošek ( Pop )

 

B: Březina T. 2, Strašák J., Strašák Z., Tomek O.

5. kolo   6. kolo
Hluboké - Naloučany        4 : 1   HC Berušky - V. Popovice 3 : 2

B: Joch M., Rous, Tomek O., - Kryštof J.

 

B: Dvořák st., Vytiska, Filla - Lesonický 2

Studenec - Náměšť 2    6 : 0   HC Naloučany - Vladislav   6 : 0

B: Vala P. 2, Vrba, Puklický, Holoubek, Vala F.

 

B: Kroutil 2, Dohnal II. 2, Heller, Sklenář D.

Dukovany - Rakšice       16 : 2   Březník - Drátovna            6 : 1

B: Sklenář 5, Malyjurek 5, Bártl 2, Neterda 2, Fojtášek, Kašpar - Chaloupka P., Vejvalka

 

B: Sklenář 2, Outrata, Vala, Franěk, Chadim - Řepa

Jinošov - M. Krumlov      6 : 1   Náměšť 2 - Mohelno        11 : 2

B: Nováček T. 3, Nováček B., Nováček L., Robotka -Hrdlička, do konce zápasu Nevrtal ( Jin ) - Mikuš ( Kru )

 

B: Nabitý 3, Jonák 2, Janda 2, Halíček, Kos, Pejchal, Grygar - Jurtík 2

Náměšť 1 - Mohelno            3 : 0 kont.   Studenec - Jinošov            7 : 4

Mužstvo Mohelna k zápasu nenastoupilo

 

B: Vala F. 2, Rejtar, Šabata, Širůček, Rousek P., Strnad P. - Nováček B., Nováček L., Robotka, Osoba P.

Březník - Pyšel            10 : 1   Náměšť 1 - HC Pyšel      11 : 3

B: Outrata 3, Křoustek 2, Staněk O. 2, Vala, Franěk, Sklenář - Švec J. , k utkání se nedostavil rozhodčí za tým Drátovny

 

B: Matoušek 4, Daněček 2, Hošťálek, Rabušic, Vildomec, Krátký, Jiránek - Švec J., Bednář S., Dvořák S.

Vladislav - V. Popovice  7 : 2   Dukovany - M. Krumlov   9 : 4

B: Bulička 2, Škaroupka, Spilka, Pospíšil, Urbánek, Mahr - Suchý, Nesvadba

 

B: Malyjurek 3, Kroutil 2, Sklenář 2, Husák, Neterda -   Šeiner 2, Štádler, Vystrčil

HC Berušky - Drátovna 1 : 0   Hluboké - Rakšice            5 : 0

B: Smutný

 

B: Tomek O. 2, Strašák, Březina T., Joch M.

3. kolo   4. kolo
Hluboké - Jinošov          4 : 0   HC Berušky - HC Pyšel  6 : 4

B: Březina T. 2, Joch M., Krčma

 

B: Kalhotka3, Rybníček, Kučera, Dvořák ml. -           Navrátil, Dokulil, Mezlík J., Musil J.

        Mohelno - Berušky          0 : 3 kont.   Vladislav - Drátovna         8 : 1

 Kudláč P. vyloučen do konce utkání

 

B: Bulička 2, Mahr 2, Mokrý, Škaroupka, Spilka, Valenta - Chovanec

Vladislav - HC Pyšel     6 : 1   Naloučany - V. Popovice  4 : 1

B: Mokrý 2, Škaroupka 2, Pospíšil, Bulička - Mezlík M.

 

B: Sklenář, Kroutil , Kryštof J., Pospíšil Jan - Hron

Březník - Studenec       3 : 2   Náměšť 1 - Studenec       4 : 2

B: Křoustek, Pelán, Outrata - Rejtar, Holoubek

 

B: Strnad 2, Matoušek, Bohuslav - Strnad, Zahradníček

V. Popovice - Drátovna   3 : 3   Náměšť 2 - M. Krumlov  7 : 1

B: Lesonický 2, Klapal - Chaloupka, Dobrovolný, Prokop

 

B: Frýbort 3, Jonák, Grygar, Kos, Halíček - Štádler P.

Náměšť 1 - M. Krumlov  5 : 3   Březník - Mohelno          8 : 3

B: Matoušek 2, Strnad, Holek, Vildomec - Štádler, Bilík P., Šeiner P.

 

B: Outrata 3, Chadim 2, Mlčoch, Staněk O., Babčan -     Jurtik 2, Kolesa

 Naloučany - Dukovany   6 : 5   Dukovany - Hluboké        8 : 2

B: Sklenář 3, Kroutil 2, Kryštof J. - Malyjurek 4, Neterda Z. , do konce zápasu Tlustý ( Duk. )

 

B: Sládek 2, Malyjurek 2, Kroutil, Kudělka, Husák,    Neterda Z. - Soukop, Poledna

Náměšť 2 - Rakšice        6 : 2   Jinošov - Rakšice             4 : 2

B: Jonák 3, Burian 2, Kos - Chaloupka P., Strnad

 

B: Robotka 2, Nováček B., Králík - Strnad, Vejvalka

1. kolo   2. kolo
Náměšť 2 - Dukovany          4 : 3   HC Naloučany - Drátovna 7 : 0

B: Široký, Janda, Pejchal, Nabitý -                                 Kroutil, Malyjurek, Sklenář

 

B: Dohnal II. 2, Káfuněk, Kryštof J., Klusák, Sklenář D., Sklenář R.

Studenec - Vladislav             5 : 2   Vladislav - Mohelno           8 : 6

B: Zahradníček 2, Rousek 2, Vala F. - Pospíšil, Pavlík

 

B: Pavlík M. 2, Mokrý 2, Bulička 2, Jedlička, Škaroupka - Urban 4, Jurtik, Janči

HC Pyšel - Drátovna             3 : 3   Studenec - HC Berušky    3 : 1

B: Mezlík J. 2, Bednář S. - Sobotka 2, Soukup

 

B: Strnad, Mrňa M., Zahradníček - Bednář

Březník - Rakšice                2 : 2   Náměšť 1 - Rakšice           9 : 1

B: Chytka, Chadim - Vejvalka, Chaloupka P.

 

B: Strnad 3, Hošťálek 2, Matoušek, Krátký, Jiránek, Vildomec - Strnad

Jinošov - HC Naloučany       7 : 3   Březník - Mor.Krumlov    6 : 2

B: Nováček T. 3, Robotka 2, Nováček L., Králík - Sklenář D., Pospíšil Jan, Ošmera, nedostavil se rozhodčí za Popovice

 

B: Outrata 2, Křoustek, Vala, Osoba, Mlčoch -            Štádler, Šeiner P.

HC Beušky - M. Krumlov    5 : 0   Náměšť 2 - Hluboké          5 : 1

B: Kalhotka 2, Kučera, Smutný, Vytiska

 

B: Nabitý 2, Krupička 2, Jonák - Joch M.

V. Popovice - Mohelno          7 : 1   Dukovany - Jinošov           6 : 2

B: Nováček 2, Nesvadba 2, Lesonický, Hort, Klapal - Jurtík

 

B: Kroutil 4, Malyjurek, Sklenář Z. - Pavlíček 2

Náměšť 1 - Hluboké            5 : 2   V. Popovice - HV Pyšel      4 : 3

B: Matoušek 3, Rabušic, Strnad - Joch M. 2

 

B: Nesvadba 2, Nováček, Gregor -                               Kijonka, Mezlík M., Malý

 

 

 

 

 

hlavní strana
rozpis soutěže
výsledky
tabulka
nejlepší střelci
kontakty
rozhodčí
pravidla
platby mužstev
trestná lavice
partneři NHL
kamera na ZS
rozpis ledu na ZS
fotodokumentace
   
 
diskuze
   
soupisky - divize B
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany "B"
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 Jinošov HC
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Lok. Zbýšov
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
 
 
 
 
 
 

   aktualizace : 8.1.2018

  design : Ivo Matoušek

 

starší statistiky

 HC Berušky
 HC Hluboké
 Jinošov HC
 HC Rakšice
 HC Buldoci
 HC Naloučany "B"
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Orli Rešice
 Lok. Zbýšov
 Mars Studenec
 HC Ducks Náměšť
 HC Originals
 HC Stanoviště
 HC Zbýšov
 Kojoti Vémyslice
 HC Naloučany
 HC Rosice
 Draci Vladislav
 HC Dukovany
 Náměšť 1
 Náměšť 2
   
 
statistiky - divize B
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany "B"
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 Jinošov HC
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Lok. Zbýšov
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
   
 

     historie ligy

 historie NHL
 zajímavosti NHL
 vítězové NHL
 klub kanonýrů
 2016 - 2017  -  "B"
 2015 - 2016  -  "B"
 2014 - 2015  -  "A"
 2014 - 2015  -  "B"
 2013 - 2014
 2012 - 2013
 2011 - 2012
 2010 - 2011
 2009 - 2010
 2008 - 2009
 2007 - 2008
 2006 - 2007
 2005 - 2006
 2004 - 2005
 archív článků