Fiinále play-off

Naloučany "B" - Ducks "B"      9 : 0    ,     konečný stav série  2 : 0

B: Vildomec 3, Sklenář D., Lukeš, Houška J., Houška P., Sklenář R.,  Matoušek

Naloučany "B" - Ducks "B"      8 : 2

B: Lukeš 3, Jančí 2, Vildomec, Sklenář R., Houška P. - Paliga, Máša

Semifinále play-off

Naloučany "B" - HC Originals   8 : 1   ,     konečný stav série  2 : 0

B: Matoušek 2, Houška J. 2. Vildomec, Nečas, Jančí, Sklenář D. - Kudláček

Naloučany "B" - HC Originals  7 : 5

B: Lukeš 2, Vildomec, Jančí, Chládek, Sklenář D., Houška J. - Bartes 2, Kudláček 2, Vytiska

Ducks "B" - Mars Studenec       4 : 3  , konečný stav série  2 : 1

B: Sobotka 2, Vyžrálek, Porazil - B: Sobotka 2, Vyžrálek, Porazil - Chládek, Strnad J., Komárek

Ducks "B"   Mars Studenec        6 : 4

B: Pelikán 3, Vyžrálek 2, Svoboda Mir. - Strnad J. 3, Ludés

Mars Studenec - Ducks "B"         6 : 4 

B: Chládek 3, Strnad J. 2, Holoubek - Svoboda Mir., Vyžrálek, Pelikán

Čtvrtfinále play-off

HC Originals - HC Rakšice        5 : 3 , konečný stav série  2 : 1

B: Jonáš 2, Kudláček 2, Bartes - Rozmahel, Němcovský, Šeiner

HC Originals  - HC Rakšice         7 : 5

B: Bartes 4, Kudláček, Brunclík, Soukup - Schmalzbauer 2, Šëiner 2, Lang

HC Rakšice - HC Originals          5 : 3 

B: Lang, Němcovský, Vejvalka, Kourek, Bukáček - Kudláček, Budín, Kazatel

Naloučany "B" - HC Berušky      7 : 1 , konečný stav série 2 : 0

B: Jančí 3, Matoušek, Vildomec, Kačírek, Houška P. -

Naloučany "B" - HC Berušky      9 : 5 

B: Lukeš 3, Vildomec 3, Jančí 2, Houška J. - Dvořák 2, Joura, Sobotka (16), Franěk

Mars Studenec - HC Hluboké  5 : 3  , konečný stav série 2 : 0

B: Nejedlý 2, Strnad J., Komárek, Holoubek -

 Mars Studenec - HC Hluboké       3 : 2 SN

B: Nejedlý, Strnad M, SN Strnad M. -

Ducks "B" - HC Nárameč  9 : 2  , konečný stav série 2 : 0

B: Polák 3, Sochor 2, Svoboda, Vyžrálek, Paliga, Šaradín - Vejmelka, Vala F.

Ducks "B" - HC Nárameč            8 : 5 

B: Pelikán 2, Vyžrálek 2, Paliga 2, Svoboda, Šaradín - Čech, Škaroupka, Šmíd, Burian, Mezlík Z.

Divize B - NHL 2017/2018 - tabulka základní části

pořadí mužstvo zápasy výhry VSN PSN prohry odečet pokuta skóre body
1. HC NALOUČANY "B" 26 21 2 1 2     210 : 71 68
2. HC RAKŠICE 26 19 1 3 3     142 : 88 62
3. HC NÁRAMEČ 26 17 4 1 4     153 : 95 60
4. HC HLUBOKÉ 26 16 1 1 8     140 : 80 51
5. MARS STUDENEC 26 15 2 0 9     166 : 99 49
6. HC DUCKS "B" 26 13 3 2 8     119 : 88 47
7. HK ORIGINALS 26 13 2 2 9     126 : 109 45
8. HC BERUŠKY 26 10 2 3 11 - 1 500,- 129 : 136 36
9. JINOŠOV HC 26 9 1 6 10     112 : 112 35
10. HC STANOVIŠTĚ 26 8 2 1 15 -1 500,- 93 : 136 28
11. ORLI REŠICE 26 5 2 0 19     105 : 172 19
12. HC BULDOCI PYŠEL 26 5 1 1 19     85 : 136 18
13. LOKOMOTIVA ZBÝŠOV 26 5 1 1 19     79 : 173 18
14. HC POZĎÁTKY 26 2 0 2 22     79 : 248 8
 

Divize B - nejlepší střelci branek NHL 2017/2018

Σ jméno mužstvo 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26.
41 Lukeš Naloučany   1 5   1 1 1 3 3 1 6 1 1 3 1 3   2 2 3     2     1
35 Strnad M. Studenec 2 2 2 2 1 1 1 2 3       2 1 2 1     1 2 2 2 2 1 3  
35 Sobotka (16) Berušky 1   1   1   1 1 1 2 1 1 1 2 1 4 1   1 3 1 3 2 3 2 1
29 Vala F. Nárameč 2 2 2   1   2 2     2 2 1     2 1   2 2       3   3
29 Strnad Jiří Studenec 3       1     2 2 1 2 2 3 1 2   1       1 3   3 2  
29 Nejedlý Studenec 3   3 1       1     2 1 1   1 2   1 1 4   3 2   2  
27 Schmalzbauer Rakšice 1   3 4   2 2 1 5           2 2 1 2         2      
27 Pavlíček Rešice 3 3 4 2       1 1 2 2   1         3     2     1   2

 

                                    Výsledky  NHL 2017 - 2018 - základní část                               

25. kolo   26. kolo
HC Originals - HC Berušky       4 : 2   HC Hluboké - HC Rakšice             5 : 1

B: Kudláček 2, Veselý, Jonáš - Sobotka (16) 2

 

B: Joch 2, Březina T., Tomek, Strašák - Lang

HC Hluboké - HC Pyšel                9 : 2   Jinošov HC - Orli Rešice               11 : 5

B: Beneš, Březina T., Pavlíček, Joch, Březina R., Budín, Strašák Z., Nováček, Tomek - Šmahel, Svoboda

 

B: Krčál 3, Rous T. 3, Robotka M. 2, Říha, Deml, Robotka R. - Pavlíček 2, Nováček J., Pislcajt, Václavek

HC Rakšice - HC Pozďátky         7 : 2   HC Stanoviště - HC Pozďátky      10 : 3

B: Lang 3, Kourek 2, Němcovský, Marschal - Nejerál, Outulný

 

B: Burian V. 3, Třeštík 3, Zeman 2, Budín L. 2 - Vybíral, Klusáček, Brach

 Ducks "B" - Lok. Zbýšov             4 : 3   HC Nárameč - Ducks "B"             7 : 2

B: Vyžrálek, Šaradín, Máša, Svoboda Mir. - Nečas, Virgl, Nekuža P.

 

B: Vala F. 3, Mezlík Z. 2, Nestrojil, Šmíd - Svoboda Mir., Porazil

HC Nárameč -Naloučany "B"      3 : 2 SN   HC Berušky - Lok. Zbýšov             4 : 3

B: Vala P., Bednář S., SN Škaroupka - Vildomec, Jančí

 

B: Introvič, Smutný, Sobotka (16), Kapun - Fukal J. 2, Holubář

HC Stanoviště - Jinošov HC          4 : 2   HC Originals - Mars Studenec     5 : 3

B: Zeman, Třešík, Hladký, Kadaňka - Blažek, Rous T.

 

B: Hošťálek, Hrabánek M. , Soukup, Netrda, Kazatel - Chládek 2, Holoubek

Mars Studenec - Orli Rešice      11 : 1   Naloučany "B" - HC Pyšel            13 : 1

B: Strnad M. 3, Strnad J. 2, Holoubek 2, Chládek 2, Nejedlý 2  - Čurda P.

 

B: Vildomec 4, Houška P. 3, Houška J. 3, Sklenář D., Chládek, Lukeš - Pehal

23. kolo   24. kolo
HC Pyšel - HC Pozďátky               5 : 2    HC Berušky - Orli Rešice            8 : 3

B: Kotásek 3, Šenkýř, Novák - Nejeral, Vybíral

 

B: Sobotka (16) 3, Introvič 2, Smutný, Křehlík, Dvořák - Pavlíček, Herzán, Černý

HC Rakšice - HC Nárameč            5 : 1   Mars Studenec - HC Stanoviště   10 : 2

B: Schmalzbauer 2, Kourek, Němcovský, Lang - Musil J.

 

B: Strnad J. 3, Ludés 2, Komárek, Strnad M., Horníček, Kučerňák, Holoubek - Kadaňka, Jelínek

Ducks "B" - Orli Rešice              5 : 4   Jinošov HC - HC Pozďátky         11 : 3

B: Krumpholz 2, Svoboda Mirek, Svoboda Marek, Vyžrálek - Hubáček 2, Jílek 2

 

B: Říha 4, Chytka M. 3, Rous T. 2, Chytka L., Rous S. - Brach 3

Naloučany "B" - HC Originals   10 : 6   Ducks "B" - HC Originals         4 : 3 SN

B: Matoušek 3, Lukeš 2, Jančí, Houška P., Nečas, Vildomec, Houška J. - Budín 2, Kudláček 2, Bartes, Kučera

 

B: Sobotka + SN, Vyžrálkek, Máša - Kučera, Bartes, Kazatel

HC Hluboké - Lok. Zbýšov            9 : 3   HC Rakšice - HC Pyšel                5 : 4

B: Joch 4, Nováček 3, Březina T., Tomek - Fukal J., Nekuža P., Růžička

 

B: Němcovský 3, Lang, Marschal - Pehal, Němec, Chaloupka, Kotásek

Mars Studenec - Jinošov HC        7 : 6 SN   Naloučany "B" - Lok. Zbýšov  5 : 0 kont.

B: Strnad M. 2, Nejedlý 2, Ludés, Hejhal, SN Komárek - Robotka R. 2, Rous T. 2, Rous St., Blažek

 

HC Stanoviště - HC Berušky        5 : 4   HC Nárameč - HC Hluboké        10 : 2

B: Jelínek 2, Zeman, Kadaňka, Budín L. - Sobotka (16) 2, Dvořák, Smutný  

 

B: Burian 3, Bednář R. 3, Vala F. 3, Nestrojil - Strašák J., Dobrovolný

21. kolo   22. kolo
Mars Studenec - HC Berušky       5 : 4   HC Nárameč - HC Pyšel               7 : 1

B: Strnad M. 2, Holoubek 2, Strnad J. - Introvič 3, Sobotka (16)

 

B: Bednář S. 3, Šťáva 2, Musil R., Musil J. - Němec

Ducks "B" - Jinošov HC                7 : 3   Ducks "B" - HC Stanoviště         2 : 1 SN

B: Staněk 3, Šaradín M., Svoboda M., Sochor , Paliga - Rous T., Osoba, Robotka M.

 

B: Šaradín M., SN Vyžrálek - Kadaňka

HC Nárameč - HC Pozďátky        5 : 4 SN   HC Rakšice - Lok. Zbýšov            5 : 0 kontumačně

B: Mezlík J. 2,  Šťáva SN, Vala P., Musil R. - Klusáček 2, Kratochvíl, Čech

 
Lok. Zbýšov - HC Pyšel                  3 : 0   HC Hluboké - HC Originals        4 : 1

B: Růžička, Nečas, Virgl

 

B: Březina T., Nováček, Dobrovolný, Králík - Kučera

HC Originals  - HC Rakšice         8 : 0   Naloučany "B" - Orli Rešice      11 : 1

B: Vytiska 2, Zeitmaml, Hošťálek, Bartes, Budín, Kučera, Kazatel

 

B: Houška J. 3, Jančí 3, Matoušek 2, Sklenář D., Houška P., Kačírek - Hubáček

HC Hluboké - Orli Rešice              7 : 4   HC Berušky - Jinošov HC             3 : 2 SN

B: Nováček 2, Joch, Tomek, Strašák J., Králík, Kučera - Pavlíček 2, Hubáček, Nováček J.

 

B: Sobotka (16) 2 + SN - Osoba, Říha

Naloučany "B" - HC Stanoviště     5 : 0 kontumačně   Mars Studenec - HC Pozďátky    19 : 6
 

B: Strnad J. 3, Chládek 3, Kučerňák 3, Nejedlý 3, Holoubek 2, Horníček 2, Strnad M. 2, Širůček - Nejeral 3, Outulný, Kratochvíl, Klusáček

19. kolo   20. kolo
Orli Rešice  - HC Pyšel                4 : 3 SN   HC Stanoviště  - HC Hluboké        6 : 5 SN

B: - Pehal 3

 

B: - Dobrovolný 2, Joch, Tomek, Nováček -

HC Hluboké - Jinošov HC             6 : 2   Naloučany "B" - Jinošov HC         7 : 5

B: Joch 2, Brym 2, Strašák Z., Tomek - Krčál, Říha

 

B: Lukeš 3, Jančí, Vildomec, Nestrojil, Houška P. - Robotka R., Říha, Rous T., Chytka M., Blažek

Lok. Zbýšov - HC Pozďátky          9 : 2   HC Rakšice - Orli Rešice              8 : 3

B: Vavřík 2, Růžička 2, Hájek, Vaverka M., Nečas, Virgl, Jašek - Outulný, Kašpar

 

B: Lang 2, Marschal 2, Šeiner, Kourek, Coufal, Němcovský - Ostrý, Černý, Pislacajt P.

HC Originals - HC Nárameč         7 : 6 SN   HC Originals - HC Pyšel               7 : 4

B: Zeitmahl 2, Vytiska + SN, Budín, Hrabánek M., Kučera - Vala F. 2, Burian 2, Mezlík J. 2

 

B: Bartes 2, Hrabánek P. 2, Vytiska 2, Netrda - Pehal, Šenkýř, Šmahel, Chaloupka

Naloučany "B" - Mars Studenec   5 : 3   Mars Studenec - HC Ducks "B"  11 : 2

B: Lukeš 2, Kačírek, Sklenář R., Houška P. - Holoubek, Strnad M., Nejedlý

 

B: Nejedlý 4, Strnad M. 2, Hejhal 2, Horníček, Kučerňák, Holoubek - Řezanina, Polák

HC Ducks "B" - HC Berušky  4 : 1   HC Nárameč - Lok. Zbýšov            9 : 3

B: Řezanina, Šubert, Paliga, Uhlíř - Sedláček

 

B: Bednář R. 3, Vala F. 2, Burian 2, Mezlík M, Vala P.  - Žalud, Fukal J., Virgl

HC Rakšice - HC Stanoviště     3 : 2   HC Berušky - HC Pozďátky       13 : 2

B: Lang 2, Řezníček - Jelínek, Zeman P.

 

B: Franěk 5, Sobotka (16) 3, Introvič 2, Křehlík, Bartes, Smutný - Outulný, Brach

17. kolo   18. kolo
HC Nárameč - HC Stanoviště      6 : 3   HC Hluboké - Mars Studenec       5 : 2

B: Bednář R. 2, Mezlík J. 2, Musil J., Vala F. - Burian V., Třeštík, Nováček

 

B: Březina T. 2, Strašák J., Strašák Z., Brym - Nejedlý, Komárek

HC Rakšice - Mars Studenec     5 : 3   HC Originals - Lok. Zbýšov        12 : 3

B: Šeiner 2, Schmalzbauer, Vejvalka, Fráňa - Strnad J., Nejedlý, Holoubek

 

B: Kudláček 4, Netrda 2, Kučera 2, Vytiska, Bartes, Rybníček, Marek - Nečas 2, Virgl

Jinošov HC  - HC Pyšel               2 : 1   Ducks "B" - HC Pozďátky          12 : 1

B: Krčál, Rous S. - Dobrovolný

 

B: Porazil 3, Paliga 2, Polák 2, Řezanina 2, Šaradín, Preisner, Staněk - Outulný

HC Originals - HC Pozďátky    8 : 5   Naloučany "B" - HC Berušky      10 : 5

B: Bartes 4, Vytiska 2, Kučera, Dvořáček - Klusáček 2, Brach, Nejeral, Outulný

 

B: Sklenář R. 3, Lukeš 2, Houška J. 2, Matoušek, Blažek, Kačírek - Introvič 2, Sobotka (16) , Smutný, Sedláček

Naloučany "B" - Ducks "B"      3 : 2 SN   HC Rakšice - Jinošov HC          6 : 2

B: Chaloupka, Blažek, SN Jančí - Šaradín, Řezanina

 

B: Schmalzbauer 2, Vejvalka 2, Němcovský, Coufal - Robotka R., Chadim

HC Hluboké - HC Berušky         8 : 3   HC Stanoviště - HC Pyšel           9 : 3

B: Dobrovolný 3, Nováček 2, Tomek, Strašák Z., Joch - Sobotka (24) 2, Sobotka (16)

 

B: Burian V. 3, Zeman 2, Budín, Kokojan, Dvořáček, Smutný - Pehal 3

Orli Rešice - Lok. Zbýšov           7 : 3   HC Nárameč - Orli Rešice         7 : 6

B: Černý 3, Václavek 2, Urban, Pislcajt P. - Jašek, Kursa, Žalud

 

B: Mezlík M. 2, Škaroupka, Šmíd, Šťáva, Bednář R., Bednář S. - Pavlíček 3, Václavek, Láníček, Tomášek

15. kolo   16. kolo
HC Pozďátky - Orli Rešice         6 : 4     Naloučany "B" - HC Pozďátky   19 : 3

B: Outulný 3, Klusáček 2, Brach - Jílek 2, Nováček J., Pislcajt P.

 

B: Houška P. 5, Vildomec 4, Lukeš 3, Jančí 2, Houška J. 2, Nečas 2, Matoušek - Outulný, Šťáva, Macek

HC Berušky - HC Pyšel            8 : 2   HC Hluboké - Ducks "B"             3 : 2

B: Introvič 2, Dvořák, Sobotka (16), Joura, Eliáš, Bohuslav, Sedláček - Švec, Kašparovský

 

B: Nováček, Brym, Strašák - Svoboda, Uhlíř

HC Rakšice - HC Ducks "B"    5 : 2   Mars Studenec - HC Pyšel            7 : 5

B: Schmalzbauer 2, Lang, Němcovský, Šeiner - Polák, Porazil

 

B: Nejedlý 2, Zahradníček 2, Horníček 2, Strnad M. - Pehal 3, Švec 2

 Naloučany "B" - HC Hluboké   5 : 2   HC Originals - Orli Rešice      7 : 1

B: Lukeš, Houška J., Nýdrla, Chládek, Vildomec - Dobrovolný, Králík

 

B: Jonáš 2, Veselý, Hrabánek P., Hošťálek, Bartes, Kazatel - Čurda Jan

Mars Studenec - HC Nárameč   8 : 2   HC Nárameč - Jinošov HC        5 : 2

B: Strnad M. 2, Strnad J. 2, Nejedlý, Holoubek, Chládek, Horníček - Mezlík J, Burian

 

B: Šťáva 2, Bednář, Vala F. 2 - Krčál, Chytka M.

Jinošov HC - Lok. Zbýšov            5 : 3   HC Stanoviště - Lok. Zbýšov     8 : 4

B: Mayer 2, Robotka M., Robotrka R., Chytka M. - Virgl, Fukal J., Koudelka

 

B: Burian V. 3, Kadaňka 2, Kokojan, Třeštík, Šumbera - Virgl 2, Nečas, Hájek M.

HC Originals - HC Stanoviště    5 : 0 kontumačně    HC Rakšice - HC Berušky       9 : 5
 

B: Schmalzbauer 2, Kourek, Matula, Bukáček, Vavřina, Němcovský, Fráňa, Vejvalka - Sobotka (16) 4, Sedláček

13. kolo   14. kolo
HC Nárameč - HC Ducks "B"     4 : 1   HC Stanoviště - Orli Rešice     11 : 3

B: Vala P. 2, Vala F., Mezlík M. - Vyžrálek

 

B: Zeman 3, Burian V. 2, Ventruba, Nováček, Jelínek, Šumbera, Kokojan, Smutný - Ostrý, Fojtášek, Hubáček

Orli Rešice - Jinošov HC              4 : 3 SN   HC Ducks "B" - HC Pyšel         7 : 4

B: Pislcajt P. 2, Pavlíček, SN Ostrý - Osoba, Chytka M., Robotka R.

 

B: Svoboda 4, Polák 3 - Švec 2, Pehal, Šmahel

HC Pozďátky - HC Stanoviště      6 : 2   Lok. Zbýšov - Mars Studenec    4 : 2

B: Kašpar, Brach, Macek, Outulný, Šabata, Klusáček - Ventruba, Smutný

 

B: Kursa2, Nekuža P., Nečas - Strnad J., Strnad M.

HC Berušky - Lok. Zbýšov            7 : 5   HC Berušky  - HC Nárameč      6 : 5

B: Sedláček 2, Sobotka (16), Joura, Bartes, Smutný, Introvič - Fukal J. 2, Žalud J., Nekuža P., Koudelka

 

B: Sobotka (16) 2, Eliáš, Joura, Sedláček, Křehlík - Burian 3, Nestrojil, Mezlík J.

Mars Studenec - HC Originals   10 : 3   HC Originals - Jinošov HC         5 : 2 

B: Strnad J. 3, Holoubek 2, Strnad M. 2, Nejedlý, Kučerňák, Horníček  - Budín, Hrabánek P., Jonáš

 

B: Kudláček 2, Veselý, Kučera, Zeitmhaml - Blažek 2

HC Hluboké - HC Rakšice         3 : 2 SN   Naloučany "B" - HC Rakšice     6 : 5 SN

B: Joch 2, Nováček - Śeiner 2

 

B: Lukeš 3, Matoušek, Houška P., SN Jančí - Šeiner 3, Němcovský, Bukáček

Naloučany "B" - HC Pyšel        9 : 1   HC Hluboké - HC Pozďátky       9 : 1

B: Sklenář D. 3, Jančí 2, Kačírek, Lukeš, Nestrojil, Nýdrle - Pehal

 

B: Strašák J. 2, Strašák Z. 2, Tomek 2, Brym, Březina T., Nováček - Macek

11. kolo   12. kolo
HC Rakšice - HC Pyšel                  4 : 2   HC Berušky - HC Originals       6 : 3

B: Lang 3, Bukáček - Kotásek, Švec

 

B: Sobotka (16), Sobotka (24), Dvořák, Smutný, Joura, Eliáš - Rybníček, Kučera, Dvořák

HC Berušky - Orli Rešice             8 : 3    Lok. Zbýšov - Ducks "B"             2 : 1 SN

B: Eliaš 2, Introvič 2, Sobotka (16), Dvořák, Křehlík, Franěk - Pavlíček 2, Jílek

 

B: Hájek, Žalud J. - Uhlíř

Mars Studenec - HC Stanoviště     6 : 3   Naloučany "B" - HC Nárameč    6 : 3

B: Nejedlý 2, Strnad J. 2, Holoubek 2 - Třeštík, Kadaňka, Šumbera

 

B: Sklenář R. 2, Lukeš, Chládek, Blažek, Vildomec - Vala F. 2, Mezlík M.

Jinošov HC - HC Pozďátky            6 : 4   HC Hluboké - HC Pyšel                7 : 1

B: Říha 2, Blažek, Kroutil, Robotka M., Osoba - Outulný 3, Kašpar

 

B: Březina T. 4, Tomek 3 - Pehal

Ducks "B" - HC Originals            2 : 1 SN   HC Rakšice - HC Pozďátky        10 : 3

B: Preisner, SN Paliga - Dvořáček

 

B: Bukáček 4, Lang 3, Křepela, Kourek, Němcovský - Vybíral 2, Šabata

Naloučany "B" - Lok. Zbýšov        22 : 1   Jinošov HC - HC Stanoviště          7 : 0

B: Lukeš 6, Matoušek 4, Jančí 3, Houška J. 3, Houška P. 2, Sklenář R. 2, Chládek, Vildomec - Nečas

 

B: Říha 3, Osoba, Chytka M., Rous T., Mayer

HC Nárameč - HC Hluboké             4 : 2   Mars Studenec - Orli Rešice       6 : 3

B: Vala F. 2, Mezlík J., Mezlík M. - Králík, Joch

 

B: Holoubek 3, Strnad J. 2, Nejedlý - Ostrý, Hubáček, Urban

9. kolo   10. kolo
HC Nárameč - HC Pyšel                  7 : 2   Jinošov HC - Mars Studenec           3 : 1

B: Nestrojil 2, Burian 2, Musil J., Mezlík J., Škaroupka - Novák, Švec

 

B: Rous T., Chytka M., Robotka R. - Strnad J.

HC Rakšice - Lokomotiva Zbýčov  8 : 0   Orli Rešice  - HC Ducks "B"     7 : 5

B: Schmalzbauer 5, Lang 2, Fráňa

 

B: Pavlíček 2, Hubáček, Pislcajt P., Ostrý, Nováček 2 - Řezanina 2, Polák, Uhlíř, Porazil

HC Originals - HC Hluboké       3 : 2   HC Pyšel - HC Pozďátky           10 : 2

B: Kazatel, Hrabánek P., Dvořák - Březina T. 2

 

B: Pehal 3, Sochor 3, Švec 2, Valeš, Novák - Outulný, Brach

Naloučany "B" - Orli Rešice      9 : 4   HC Nárameč  - HC Rakšice        6 : 5 SN

B: Lukeš 3, Houška J. 3, Vildomec 2, Houška P. - Jílek 2, Hrdlička, Pavlíček

 

B: Šmíd, Burian, Nestrojil, Dobeš, Mezlík J., Mezlík M. - Lang 2, Vejvalka 2, Šeiner

HC Ducks - HC Stanoviště          12 : 2   Naloučany "B" - HC Originals  11 : 4

B: Svoboda 3, Staněk 2, Polák 2, Paliga 2, Máša, Řezanina, Vyžrálek - Burian V., Smutný

 

B: Sklenář R. 3, Kačírek 2, Houška P. 2, Lukeš, Nýdrle, Sklenář D., Vildomec - Kudláček 2, Hrabánek M., Kazatel

Jinošov HC - HC Berušky            5 : 4 SN   HC Hluboké - Lok. Zbýšov          14 : 2

B: Mayer 2 + SN, Robotka R., Krčál - Joura, Sobotka (16), Franěk, Sedláček

 

B: Tomek 4, Březina T. 3, Dobrovolný 3, Strašák Z. 2, Březina R., Králík - Žalud, Nekuža F.

Mars Studenec - HC Pozďátky   11 : 2   HC Berušky - HC Stanoviště       6 : 1

B: Strnad M. 3, Holoubek 3, Strnad J. 2, Lavický, Komárek, Kučerňák - Klusáček, Outulný

 

B: Introvič 2, Sobotka (16) 2, Joura, Smutný - Třeštík

7. kolo   8. kolo
Naloučany "B" - Jinošov HC        6 : 3   HC Pyšel - Lokomotiva Zbýšov    7 : 1

B: Vildomec 2, Sklenář R., Lukeš, Nýdrle, Houška J. - Osoba, Robotka M., Robotka R.

 

B: Sobotka 3, Rohovský, Pehal, Novák, Sochor - Fukal J.

HC Rakšice    Orli Rešice            9 : 4    Naloučany "B" - HC Stanoviště  6 : 2

B: Šeiner 3, Lang 2, Schmalzbauer 2, Rozmahel 2 - Hubáček 2, Hrdlička, Jílek

 

B: Lukš 3, Nestrojil, Vildomec, Houška J. - Kadaňka, Nováček

HC Berušky - HC Pozďátky         6 : 5 SN   Mars Studenec - HC Berušky     5 : 4 SN

B: Joura 2, Sobotka (24) SN, Sobotka (16), Křoustek, Introvič - Outulný 2, Kašpar 2, Šťáva

 

B: Strnad M. 2, Strnad J. + SN, Nejedlý - Franěk 2, Sobotka (16), Introvič

Mars Studenec  - HC Ducks "B" 4 : 2   Jinošov HC - HC Ducks "B"     6 : 2

B: Širůček 2, Strnad M., Hejhal - Staněk, Porazil

 

B: Robotka M. 2, Mayer 2, Říha, Chytka M.- Svoboda, Paliga

HC Hluboké  -   HC Stanoviště  11 : 2   HC Nárameč - HC Pozďátky   12 : 5

B: Březina T. 3, Tomek 2, Houser, Březina R., Strašák J., Budín, Dobrovolný, Králík - Nováček, Hladký

 

B: Bednář 2, Burian 2, Vala F. 2, Musil R., Musil J., Čech, Šmíd, Mejzlík J., Vala P. - Klusáček 2, Vybíral, Brach, Kašpar

HC Nárameč - Lok. Zbýšov          8 : 2   HC Hluboké - Orli Rešice         6 : 4

B: Vala F. 2, Musil J., Burian, Bednář, Nestrojil, Čech, Vala F. - Žalud, Fukal

 

B: Dobrovolný 2, Březina T., Březina R., Loup, Joch - Pislcajt P.2, Pavlíček, Ostrý

HC Originals - HC Pyšel             3 : 0   HC Rakšice - HC Originals       6 : 2

B: Netrda, Budín, Hrabánek P.

 

B: Šeiner 2, Schmalzbauer, Kourek, Marschal, Vejvalka - Kudláček 2

5. kolo   6. kolo
HC Originals - Lok. Zbýšov       8 : 5   HC Pyšel - Orli Rešice                  8 : 2

B: Kazatel 2, Vytiska 2, Kudláček 2, Netrda, Hrabánek M. - Nečas 2, Virgl 2, Fukal F.

 

B: Sobotka 3, Sochor 2, Pehal 2, Kašparovský - Jílek, Čurda P.

HC Nárameč  - Orli Rešice        7 : 3   Jinošov HC -  HC Hluboké            2 : 1    

B: Burian 2, Čech 2, Vala F., Vala P., Škaroupka - Pislcajt P. 2, Nováček J.

 

B: Říha, Hovadík - Březina T.

Naloučany "B" - HC Berušky  11 : 3   Lok. Zbýšov - HC Pozďátky         7 : 1

B: Jančí 3, Vildomec 2, Sklenář R. 2, Lukeš, Nečas, Houška J., Houška P. - Joura, Bartes, Sobotka (16)

 

B: Virgl 2, Nečas 2, Škula 2, Bohunický - Outulný

HC Pyšel - HC Stanoviště           6 : 0   HC Nárameč - HC Originals        4 : 1

B: Sobotka 2, Sochor 2, Kijonka, Kašparovský

 

B: Bednář, Nestrojil, Čech, Škaroupka - Budín

HC Rakšice - Jinošov HC          7 : 6 SN   Naloučany "B" - Mars Studenec  4 : 3

B: Lang 2, Šeiner 2, Křepela, Kovář, SN Bukáček - Mayer 2, Krčál, Nevrtal, Rous T., Říha

 

B: Houška P. 3, Lukeš - Zahradníček, Pokorný, Strnad M.

Mars Studenec - HC Hluboké    5 : 3   HC Ducks "B" - HC Berušky    8 : 3

B: Holoubek 2, Strnad M., Strnad J., Zahradníček - Březina T. 2, Tomek

 

B: Staněk 4, Šaradín M., Šaradín Z., Uhlíř, Máša - Joura, Nestrašil, Eliáš

Ducks "B" - HC Pozďátky      12 : 4    HC Rakšice - HC Stanoviště      3 : 2

B: Řezanina 2, Petr 2, Porazil 2, Preisner 2, Staněk 2, Svoboda, Šaradín - Nejerál, Čermák, Outulný, Nováček

 

B: Schmalzbauer 2, Kourek - Burian V., Burian F.

3. kolo   4. kolo
HC Rakšice - HC Berušky           8 : 4   HC Nárameč - HC Stanoviště     6 : 3

B: Rozmahel 3, Schmalzbauer 3, Fráňa, Šedrla - Sobotka (24) 3, Sobotka (16)

 

B: Burian 3, Čech 2, Mezlík Mir. - Jelínek, Smutný, Třeštík

Naloučany "B" - HC Pozďátky  16 : 2   HC Hluboké - HC Berušky         7 : 1

B: Lukeš 5, Blažek 4, Matoušek 3, Houška J. 2, Sklenář R. 2 - Kratochvíl, Klusáček

 

B: Dobrovolný 2, Březina T. 2, Joch, Nováček, Králík - Sobotka (24)

HC Ducks "B" - HC Hluboké    6 : 2   HC Pyšel - Jinošov HC                 5 : 4 SN

B: Polák 2, Šaradín M. 2, Porazil, Sochor - Kučera, Králík

 

B: Pehal, Sobotka + SN, Kijonka, Němec -  Blažek 2, Robotka M., Vrána

HC Stanoviště - Lok. Zbýšov      4 : 3 SN   HC Originals - HC Pozďátky     8 : 2

B: Hladký, Hakl, Šumbera, Burian V. - Fukal J., Žalud, Růžička

 

B: Kazatel 3, Zeithaml, Dvořák, Kučera, Kudláček, Hrabánek P. - Čech, Nejeral

Orli Rešice - HC Originals        7 : 3   Ducks "B" - Naloučany "B"       5 : 0

B: Pavlíček 4, Nováček L., Hubáček, Čurda Jan - Vytiska 2, Hrabánek P.

 

B: Polák, Uhlíř, Pelikán, Paliga, Šaradín

HC Nárameč - Jinošov HC          6 : 4   HC Rakšice  Mars Studenec      7 : 4

B: Burian 2, Vala Fr. 2, Vala P., Bednář - Krčál 2, Rous T., Chytka M.

 

B: Schmalzbauer 4, Němcovský 2, Kovář - Strnad M. 2, Pěnčík, Nejedlý

Mars Studenec - HC Pyšel          7 : 4   Orli Rešice - Lok. Zbýšov           8 : 3

B: Nejedlý 3, Strnad M. 2, Hejhal, Širůček - Pehal 2, Sochor, Šmahel

 

B: Pislcajt P. 2, Pavlíček 2, Nováček J., Bazik, Jílek, Hubáček - Koudelka, Nováček, Vaverka M.

1. kolo   2. kolo
HC Stanoviště - Orli Rešice         6 : 4   HC Nárameč - Mars Studenec     5 : 3

B: Burian V. 3, Hladký, Budín L., Smutný - Pavlíček 3, Nováček J.

 

B: Vala F. 2, Čech 2, Mezlík M. - Strnad M. 2, Komárek

HC Originals - Jinošov HC          6 : 5 SN    HC Ducks - HC Rakšice               5 : 3

B: Kazatel 2, Soukup 2, Vytiska + SN - Robotka R. 2, Rous T. 2, Říha

 

B: - Vavřina 2, Coufal

HC Nárameč - HC Berušky          8 : 7 SN   HC Berušky - HC Pyšel                4 : 1

B: Burian 2, Vala Fr. 2, Musil J., Mezlík J. , SN Čech  -  Dvořák, Sobotka (16) , Joura, Sedláček, Bartes, Smutný

 

B: Joura 2, Bartes, Sedláček - Švec

Mars Studenec - Lok. Zbýšov      10 : 3   Orli Rešice - HC Pozďátky         10 : 2

B: Nejedlý 3, Strnad J. 3, Pěnčík 2, Strnad M. 2 - Fukal J. 2, Nečas

 

B: Pavlíček 3, Černý 2, Hubáček, Potůček, Pislcajt K., Čurda J., Čurda P. - Klusáček, Zejda

Ducks "B" - Buldoci Pyšel           3 : 1   Lok. Zbýšov - Jinošov HC              4 : 3

B: Svoboda, Staněk, Polák - Dobrovolná

 

B: Vavřík 2, Koudelka, Nováček - Mayer 2, Osoba

HC Rakšice - Naloučany "B"       6 : 4   HC Stanoviště - HC Originals      5 : 3

B: Kourek 2, Bukáček 2, Lang, Schmalzbauer - Houška J. 3, Houška P.

 

B: Burian V., Mlejnek, Budín, Jelínek, Hakl - Kazatel, Vytiska, Zeithamel

HC Hluboké - HC Pozďátky         7 : 1   Naloučany "B" - HC Hluboké       5 : 1

B: Tomek 2, Joch 2, Strašák J. 2, Nováček - Brach

 

B: Lukeš, Sklenář D., Houška P., Blažek, Vildomec - Trubač

 

 

 

 

hlavní strana
rozpis soutěže
výsledky
tabulka
nejlepší střelci
kontakty
rozhodčí
pravidla
platby mužstev
trestná lavice
partneři NHL
kamera na ZS
rozpis ledu na ZS
fotodokumentace
   
 
diskuze
   
soupisky - divize B
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany "B"
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 Jinošov HC
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Lok. Zbýšov
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
 
 
 
 
 
 

   aktualizace : 8.1.2018

  design : Ivo Matoušek

 

starší statistiky

 HC Berušky
 HC Hluboké
 Jinošov HC
 HC Rakšice
 HC Buldoci
 HC Naloučany "B"
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Orli Rešice
 Lok. Zbýšov
 Mars Studenec
 HC Ducks Náměšť
 HC Originals
 HC Stanoviště
 HC Zbýšov
 Kojoti Vémyslice
 HC Naloučany
 HC Rosice
 Draci Vladislav
 HC Dukovany
 Náměšť 1
 Náměšť 2
   
 
statistiky - divize B
 HC Berušky
 HC Pyšel
 HC Naloučany "B"
 HC Rakšice
 Orli Rešice
 Jinošov HC
 HC Nárameč
 HC Pozďátky
 Lok. Zbýšov
 HC Hluboké
 HC Ducks "B"
 HK Originals
 HC Mars Studenec
 HC Stanoviště
   
 

     historie ligy

 historie NHL
 zajímavosti NHL
 vítězové NHL
 klub kanonýrů
 2016 - 2017  -  "B"
 2015 - 2016  -  "B"
 2014 - 2015  -  "A"
 2014 - 2015  -  "B"
 2013 - 2014
 2012 - 2013
 2011 - 2012
 2010 - 2011
 2009 - 2010
 2008 - 2009
 2007 - 2008
 2006 - 2007
 2005 - 2006
 2004 - 2005
 archív článků