Logo

Burešov 4886 (proti hypermarketu Kaufland), 760 01 ZLÍN, tel/fax : 577434261

2269    Vážení obchodní přátelé,

   Firma ONDRA – Ing. Svatoslav Ondra, Zlín je velkoobchodním i maloobchodním prodejcem značkových křesel a židlí MAYER a dalších. Nabízíme také velmi zajímavý sortiment židlí zdravotnických, bytových a dětských.
   Jedná se o kvalitní výrobky pro kanceláře, manažerská pracoviště, peněžní ústavy, pracovny státních orgánů, konferenční místnosti, určené však i do ordinací, čekáren a již zmíněných bytů.
   Výrobky se vyznačují dokonalým designem, anatomickým i ergonomickým řešením. To vše zabraňuje nadměrné únavě a deformacím páteře. Vysoká komplexní kvalita umožňuje u kancelářských křesel a židlí poskytovat tříletou až pětiletou záruku.2463
    Díky dlouholeté spolupráci s dodavateli a nadstandardním obchodním vztahům s nimi, prodáváme v některých případech na rozdíl od běžné obchodní sítě za dodavatelské ceny !
   Dále dodáváme i neznačkové židle mnoha našich i zahraničních výrobců.
   Celková nabídka představuje asi 350 modelů a díky široké škále látkových potahů, koženky a kůže představuje asi 10 tisíc provedení! Objednávkový systém umožňuje dodání celé škály výrobků v krátkých dodacích lhůtách.Pro okamžitou potřebu máme ve Zlíně zřízen příruční sklad se základním sortimentem. Doprava při velkých objednávkách je po celé ČR zdarma.
   Firma ONDRA vznikla v roce 1990 a počátkem roku 1992 byla prodána první židle. Od té doby byly dodány tisíce židlí a křesel. Našimi stálými zákazníky se stala většina bank ve Zlíně a další firmy a instituce v celé České republice i zahraničí. V polovině 90. let otevřela firma ve Zlíně na Burešově novou kancelář a vzorkovnu se stálou výstavou křesel a židlí, představující průřez nabízeným sortimentem. Jsou zde k dispozici kompletní katalogy, vzorníky potahových materiálů, tedy vše potřebné pro váš výběr a optimální rozhodnutí, vedoucí k uzavření objednávky. Samozřejmostí je přitom odborné poradenství, usnadňující Vaši volbu.
Romantic    Z doplňkového sortimentu Vám nabízíme otočný pojízdný stojan na šanony – ale nejen na šanony, stavebnicový (1 až 6 pater), prostorově velice úsporný, pro uložení až 144 velkých šanonů.
   Dovolte mi, abych poděkoval našim stálým klientům i dalším zákazníkům včetně vás budoucích a srdečně všechny pozval k návštěvě naší vzorkovny ve Zlíně na Burešově.

                                                                                                          Těším se na Vaši návštěvu
                                                                                                                 Svatoslav Ondra

P.S. Vážení zákazníci, vážení dodavatelé,

děkuji Vám za téměř dvacetiletou, doufám, že i z Vašeho pohledu úspěšnou spolupráci. Nastal čas mého odchodu do důchodu. Mým nástupcem, který po mně převzal veškerá práva i povinnosti včetně mých kmenových dodavatelů, se od 1.října 2011 stal pan Drahomír Václavek na nějž se z důvěrou obracejte. Jeho tel. čísla: 577434261, 777266699. Rovněž adresa provozovny zůstává stejná - Burešov 4886, 760 01 Zlín.

Ještě jednou Vám srdečně děkuje Svatoslav Ondra