Czech Lyrics Pages

Poslední oznámení: tyto stránky byly k dnešku, tedy k 15. únoru 2005 definitivně uzavřeny. Prakticky všechny odkazy tím pozbyly své platnosti, texty si lze již pouze stáhnout všechny v jednom balíku. K žádným dalším aktualizacím už nedojde, vlastně k vůbec žádným změnám stránek.

#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Vítejte na Czech Lyrics Pages, tedy na stránkách s texty zahraničních písní. Doufám, že ovládání je dostatečně intuitivní (aspoň jsem se o to snažil). Máte-li pocit, že ne, či máte-li jakoukoliv jinou připomínku, tak mi napište.

Důležitá zpráva (30. 10. 2004): asi jste si povšimli, že se na těchto stránkách velmi dlouho nic nedělo. Bylo to způsobeno tím, že jsem odjel na řadu měsíců do Spojených států a bohužel tam neměl dobrý přístup k počítačům, takže jsem nemohl provádět žádné aktualizace. Zároveň jsem však dospěl k rozhodnutí nadále se stránkám již nevěnovat ani po svém návratu, k čemuž mě vedlo částečně to, že už mě to nebaví tolik jako dřív, ale zároveň i to, že dnes existuje celá řada kvalitních stránek s texty, což je stav dosti rozdílný od doby, kdy jsem s tím vším začínal.

Rozhodl jsem se trochu pozměnit způsob aktualizací. Doposud jsem vždy čekal, až budu mít více textů, které jsem pak najednou přidal k ostatním. Tento přístup má tu nevýhodu, že některé texty se objeví později, než by bývaly mohly. Proto nyní budou zaznamenávány přidané texty za poslední tři období (měsíce), aniž by u nich bylo přesné datum, kdy se který objevil, pouze ty, co jsou nejčerstvější, budou nahoře.

Nové texty:

Dalšími podrobnostmi nebudu na tomto místě zdržovat, kdo má zájem, může si je přečíst tady.


[CNW:Counter]English version English version is available here. Valid HTML 4.0! Valid CSS!

#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
TOPlist