OPTI-SOFT, Litohoř 143, PSČ 675 44, tel. 777 077 764, e-mail: opti-soft@volny.cz, pkominek@email.cz,opti-soft@volny.cz

> OPTICIANS EASY WORK

> Software-ceník

> Servisní služby

> Služby optikámNová verze programu s novým rozhraním pro pojišťovny od 1.4.2016 a VZP kontrol

Nový program VZPKONTROL na stažení VZPKONTROL Program VZPkontrol můžete získat také na podatelně nebo na portálu VZP. Pokud máte program VZPkontrol již v počítači nainstalován, NEJPRVE STÁVAJÍCÍ VERZI ODINSTALUJTE a až potom nainstalujte aktuální verzi! (tedy instalační soubor spusťíte 2x za sebou, poprvé vyberte "odstranit", podruhé dejte "instalovat") Program VZPkontrol potřebuje ke svému běhu Adobe Reader a Java.

Aktualizace optického programu: Vypněte si optický program a stahnete ten soubor opticia12.exe, a jej spustíte a pomocí pravého malého tlačítka s třemi tečkami vyberete místo kam se má instalovat - disk C složka OPTIK200. Také klikněte myší do bílého políčka před textem Confirm overwrites, aby fajfka zmizela a pak dejte tlačíto OK. Staré programové soubory se nahradí novými. .

Stažení opticia12.exe


Nový sazebník ZP
Změna ceny u lup (0161301 a 0161302) na 1266 Kč, lupy Coil a lupy Eschenbach Změna ceny u okluzoru 94864 a 94865 na 381,38 Nové kody na okluzory 90904, 90905 a 90906 za úhradu 381,38

STAŽENÍ aktuálního ceníku PZT platnost od 1.1.2012 - dodělejte si všechny poukazy dle starých kódů a ukončete program Optician easy work, uložte čtyři níže uvedené soubory do "c:\optik200" a stávající soubory jimi přepište. Nakonec v optickém programu v nastavení je dole v druhém řádku odspoda zhruba vprostřed tlačítko Ceník PZT a potom vprostřed těch popisů kodů jsou malá tlačítka - Tisk. Také v nastavení programu o řádek výš je tlačítko Dávky a tam si změnte všechny zrušené kódy na kody, které platí :

pojist.DBF - ceník pzt 85 kB
pojist.cdx - ceník pzt 8 kB
kodydptr.dbf - ceník pzt 85 kB
kodydptr.cdx - ceník pzt 8 kB
Program bezplatně předvedeme u Vás v optice!!!

Dobrý den, jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout software, který eviduje kromě jiného také DPH při nákupu i prodeji zboží. Software OPTICIAN EASY WORK s klasickým počítačem a tiskárnou slouží stejně jako registrační pokladna. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších a nejrozšířenějších programů pro oční optiky. Tímto řešením získáte jak informace o všech zakázkách a prodejích na jedno kliknutí myši ale také máte přehled o stavu skladu – inventury.

OPTICIAN  EASY  WORK

Program Optician easy work je určen pro očních optiky všech  velikostí a typů (neplátci i plátci DPH – vede daňovou evidenci, atd…). Vyhovuje všem různým nárokům a požadavkům uživatelů na způsob, postup, rozsah a jednoduchost obsluhy. Pomocí nastavovacích funkcí se program přizpůsobuje potřebám optika, nikoliv naopak.

    Je to oblíbený, praktický, přehledný, snadný, rychlý a komplexní pomocník pracovníků očních optik. Vyhovuje všem typům optik díky značným možnostem nastavení a přizpůsobení vlastností systému. Podporuje všechny možné postupy a způsoby Vaší dosavadní práce. Jeho funkce a vlastnosti vychází z pětileté praxe úspěšného působení programu na trhu. Díky propracovanému uživatelskému rozhraní Vám pomůže usnadnit a urychlit každodenní práci nejen při obsluze zákazníka. Ušetříte čas, získáte přehled a kontrolu nákupu a prodeje zboží a zlepšíte služby zákazníkům. Získáte také podrobné informace o vlastním hospodaření. Náklady na zavedení systému a zaškolení zaměstnanců jsou minimální a zvýšená efektivita práce Vám přinese další úspory

Oproti pouhé registrační pokladně pomocí tohoto programu
pohodlně, snadno a rychle vyřídíte každou zakázku a prodej zboží. Vyhledávání a výběr skel a čoček pro zákazníka Vám maximálně ulehčí zabudované přehledné ceníky dodavatelů skel. Podle různých kriterií se Vám a také zákazníkovi zobrazí všechny typy skel a jejich zušlechtění s ukázkami obrázků. Tímto maximálně zkrátíte a zkvalitníte výběr pro zákazníka. Jedinou klávesou pak objednáte takto vybraná skla u dodavatele přes internet

 

Základní funkce všech modulů programu:

·        zjednodušuje, urychluje, ubírá a usnadňuje práci s obsluhou zákazníků, prodejem zboží (nejlépe pomocí čtečky čárových kódů), fakturací odběratelům

·        modul zakázek eviduje zakázky na brýle, kontaktní čočky, refrakce, databáze zákazníků

·        provede automatický výběr korekční čočky

·        obsahuje marketingové ukázky na podporu prodeje dražších skel

·        direct mailing – korespondence, evidence, objednávání zboží u dodavatelů přes internet

·        eviduje a hlídá opravy, reklamace

·        tvorba důležitých informačních přehledů o zákaznících, zakázkách, sklech, čočkách

·        tiskne všechny potřebné doklady i na pokladní tiskárnu

·        dovolí procházení všech záznamů, výběry, třídění, tisky

·        všechny potřebné informace a funkce jsou zobrazeny ve všech oknech vždy na místě, kde jsou  

      potřeba – usnadnění orientace a urychlení obsluhy

·        statistiky prodeje zboží, další různé statistiky a důležitý marketing

·        eviduje sklady - obruby, dioptrická skla, kontaktní čočky, ostatní zboží

·        inventury skladů pomocí scanneru čárových kódů, přecenění zásob

·        ocenění zboží váženým aritmetickým průměrem a tisk cenovek s čárovým kódem zboží

·        počítá příjmy do pokladny, automaticky vede peněžní deník, tiskne různé přehledné sestavy

      pro vyhodnocení chodu firmy (přehled DPH, atd.)

·        je účetním pomocníkem a eviduje pohyb a ceny zboží pro kontrolu finančním úřadem

·        vyúčtování poukazů - dávky pojišťovnám, fakturace, databáze pojišťoven a lékařů

·        propracovaná provázanost jednotlivých modulů, částí, funkcí a dat, značně urychlí Vaši práci

·        rychlá a snadná obsluha pomocí klávesových zkratek a logický postup při zadávání údajů

·        automatické vyplňování mnoha údajů sníží nezbytný počet stisknutých kláves na minimum

·        definuje přístupová práva na jednotlivé sklady a různé funkce

·        mezi centrálou a pobočkami dochází k výměně dat oběma směry (nové zboží, prodeje …)

·        obsluha současně více zákazníků na více počítačích propojených v síti

·        systém lze kdykoliv rozšířit tak, aby vyhověl Vašim narůstajícím nárokům a požadavkům

     Obsluha programu je stejně jednoduchá jako obsluha registrační pokladny. Navíc při jakékoliv změně požadavků na zpracování stačí pouze drobná úprava v programu. Počítač má také širší možnosti využití (propojení s digitálním fotoaparátem, kamerou pro snímání zákazníka s vyššími dioptriemi, vedení účetnictví, internet, psaní dopisů atd.).

 

     Oční optiky využívají komfort a snadné funkce tohoto programu, služeb a technickou podporu  naší firmy. Jedná se o nejvšestrannější program, nejdynamičtěji se vyvíjející k plné spokojenosti všech optiků. Jednotlivé funkce se neustále zlepšují k jejich dokonalejšímu využití. Rozšířenost tohoto software je podmíněna jeho funkcemi, službami a servisem naší firmy, který s prodejem souvisí a optici jej s oblibou využívají. Sázíme na trvalou serióznost poskytovaných služeb.

     Všem zákazníkům využívajícím našich služeb vycházíme vstříc a vždy vyhovíme jejich požadavkům. Díky této filozofii se program Optician easy work stal během let 1999 – 2008 velmi populárním systémem v očních optikách. V letošním roce získal další náskok oproti své konkurenci nabídkou jednotlivých funkcí a svojí přizpůsobivostí aktuálním potřebám optiků a zákonů. Provádíme pravidelné i mimořádné aktualizace a kompletní technickou podporu.

 

     Můžete s námi nezávazně navštívit prodejnu optiky, která Optician easy work používá, čímž nejlépe poznáte všechny jeho výhody oproti ostatním programům. Zjistíte tak nejlépe přímo v praxi přednosti našeho programu, objevíte funkce, které v žádném jiném programu nenajdete.

         Naše společnost dodává software, hardware, sítě a odpovídající servis za bezkonkurenční ceny po celé České republice. Uděláme Vám bezplatnou cenovou kalkulaci vybavení optiky pro počítačové vedení agendy Vaší firmy. Můžete ušetřit počáteční investice využitím variabilních vlastností programu – nemusíte kupovat další přídavná zařízení (tiskárnu čárových kódů, scannery …). Budete překvapeni skvělými cenami, dodacími lhůtami a servisem naší firmy.

 

 

  Připojte se k našim spokojeným zákazníkům.

Nové a změněné kody: Změna ceny u lup (0161301 a 0161302) na 1266 Kč, lupy Coil a lupy Eschenbach Změna ceny u okluzoru 94864 a 94865 na 381,38 Nové kody na okluzory 90904, 90905 a 90906 za úhradu 381,38

 

NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SLUŽBY A RYCHLÝ SERVIS HARDWARE A SOFTWARE

úzce vymezenému
sektoru očních optik.

Jsme společnost, která v České republice svými vlastními kapacitami zajišťuje tzv. na
klíč dodávky informačních technologií do očních optik.

Zakázky jsme schopni realizovat od položení kabelů, přes dodávky hardware, software, školení, až po nepřetržitý servis, správu systémů a dodávky veškerého spotřebního materiálu.