Kopaná     
 

Nahoru
Výsledky

 

 

FK CHASAKO CHALOUPKY

 

POZVÁNKA
Oddíl kopané pořádá dne 11. července 2015 další ročník memoriálu Miroslava Šlapáka v malé kopané pro zvaná družstva ve sportovním areálu Chaloupky v rámci oslav 20. výročí vzniku kopané na Chaloupkách. Začátek v 9.00 hodin. Od 19.00 hodin se uskuteční hudební produkce spojená s přátelským posezením bývalých hráčů a návštěvníků ve sportovním areálu Chaloupky. Vstupné 100,- Kč, srdečně zvou pořadatelé.

 

SOBOTA 16.6.2015

VŠERADICE „B“ – CHALOUPKY 2 : 4 (1 : 1)
- tak jsme sezonu zakončili vítězstvím nad sestupujícím mužstvem. Naše branky dali: Větrovský, Linhart, Reiser a Sojka. Získali jsme celkem 33 bodů, obsadili 9. místo se stejným počtem bodů jako osmá Březová. Dokopná se taky vydařila, takže i přes občasné nervy se sestavou se dá říci: „Zaplať pánbůh za ty dary!"

 

SOBOTA 6.6.2015
CHALOUPKY – HOSTOMICE „B“ 5 : 3 ( 2:1)
– tak toto vítězství nám pojišťuje 9. místo v tabulce (ze 14týmů) před posledním kolem. Hrál se fotbal nahoru dolů a diváci se nenudili. Naše branky: Petr Větrovský 2x (král střelců III. třídy sezona 2014-2015), Danda Jan 2x a Hoskovec Václav. V posledním kole se jede do Všeradic a tam už o nic nejde, takže dokopná bude prima.

 

SOBOTA 30.5.2015
CERHOVICE „B“ – CHALOUPKY 7 : 1 (3 : 0)
- tak domácí nás přejeli po všech stránkách, k tomu není co dodat. Rychlostně jsme nestíhali a domácí mladíci toho využili a dávali jednu branku za druhou. Ale zachráněni jsme a teď už jen soutěž v klidu a bez zranění dohrát.

 

SOBOTA 23.5.2015
CHALOUPKY – BĚŠTÍN 3 : 1 (1 : 0)
– šancí jsme měli hodně, ale dát gól je dost problém. Nakonec se trefil 2x Větrovský a 1x Reiser. Záchrana je hotová, tak blahopřejeme !!

 

NEDĚLE 17.5.2015
BROUMY – CHALOUPKY 8 : 1 ( 4 : 0)
– Tak to je druhá osmička, co naši borci dostali v jarních odvetách od kandidáta na postup. Jedinou branku vstřelil opět Větrovský, červenou kartu dostal Klufa, takže další zápas bude stát. Za týden hostíme Běštín, tak uvidíme.

 

CHALOUPKY – HORYMÍR NEUMĚTELY „B“ 7 : 1 (4 : 0) - „sedm kulí jako v Sarajevu“ si odvezli absolutně neškodní hosté a tímto výsledkem jsme se na 99% zachránili v soutěži už 5 kol před koncem. Střelecké kopačky obuli Roman Linhart (4x) a Petr Větrovský ( 3x), ale nutno pochválit všechny za bojovnost a přístup k utkání.

 

CHALOUPKY – FELBABKA 4 : 3 ( 3 : 2 ) – tak poprvé se na jaře bodovalo naplno ve veledůležitém zápase o záchranu. Vítězství je to doslova urvané v přestřelce se sousedem v tabulce a máme nyní 21 bodů a náskok 8 bodů na sestupové pozice. Střelecky se zaskvěl Petr Větrovský, dal 3 branky a jednu dal Petr „Voheň“ Reiser. Tento brankostroj je nejlepší pozvánkou na další zápas v sobotu 9.5.2015 od 14.00 hodin na hřiště v Komárově s Neumětely „B“.

 

LOCHOVICE – CHALOUPKY 1 : 1 (1 : 0) – tak konečně bylo v restauraci pokřikováno „Na body“ ! První vlašťovka na jaře přiletěla zásluhou Větrovského, který v 85. min vyrovnal. Oporou byl brankář Márynka. Ve středu 6.5.2015 nás čeká veledůležitá záchranářská bitva s Felbabkou od 17. 30 hod a ta hodně napoví o záchraně v soutěži !!

 

SOBOTA 25.4.2015
CHALOUPKY – BŘEZOVÁ 1 : 2 (1 : 0)
– tak tady nám body utekly, měla to být alespoň remíza. Branku podle zápisu vstřelil Hejbal. Druhý poločas byl z naší strany zase všelijaký a hosté nakonec vítězství urvali pro sebe. Stínem jsou dvě červené karty (každé družstvo jednu). Soupeři za námi bodovali, tak se situace stala opět složitější, protože na jaře jsme bez bodu . Tak hoši budíček !!!

 

SOBOTA 18.4.2015
CHALOUPKY – RPETY 3 : 6 (0 : 4)
– první poločas jsme silně prospali a to se nevyplatilo. Ve druhé půli už se hrál fotbal i s brankami z naší strany. 2x se trefil Roman Sojka a jednou Petr Větrovský. Tak body budou snad příště.

 

SOBOTA 4.4.2015
CHALOUPKY – FELBABKA
– celé kolo zrušeno z rozhodnutí OFS Beroun

SOBOTA 11.4.2015
DOUBRAVAN ÚJEZD – CHALOUPKY 8 : 0 (4 : 0)
– tak tady je asi veškerý komentář zbytečný, jedinou útěchou je, že prohráli i ostatní kandidáti sestupu a situace na konci tabulky se nezměnila. Držíme 10. místo s náskokem 7 bodů na posledního čtrnáctého. Tak hoši, hlavy vzhůru a do toho !!

 

SOBOTA 28.3.2015
PODLUHY – CHALOUPKY 2 : 1 (0 : 1)
– porážka se čekala větší, ale hoši dobře vzdorovali. Branku vstřelil nováček v mužstvu Jan Danda. Teď hrajeme doma s Felbabkou a vzhledem k tomu, že družstva za námi v tabulce vyhrála, tak nám teče do bot. Takže hoši jedééém !!!!

 

SOBOTA 21.3. 2015


CHALOUPKY – PRASKOLESY 0 : 3 ( 0 : 2)
- sešlo se 11 hráčů, takže porážka je celkem ucházející od týmu , který chce postoupit. Čekají nás zápasy s jinými týmy. Vzadu to bylo celkem dobré, ale dopředu jsme úplně bezzubí. Další zápas v Podluhách taky asi nemůžeme očekávat přísun bodů, protože to je taky kandidát postupu, takže hlavu vzhůru hoši.

 

 

 

 


PONDĚLÍ 17.11.2014 – dohrávka


BĚŠTÍN – CHALOUPKY 2 : 1 (1 : 1)
- tak tady na ten bod asi bylo, utkání bylo vyrovnané a například Větrovský mohl dát 2 branky po krásných akcích, ale smůla je smůla. Domácí se chtěli poprat za každou cenu, zejména trochu dost retardovaně působil domácí hráč číslo 3, kterému od přírody nebylo do hlavy naděleno. Rozhodlo až vyloučení našeho stopera Šímy po souboji s domácím hráčem který do něj hrubě zajel a nedostal ani kartu. Šíma to řekl rozhodčímu dost tvrdě a šel ven. Rozhodčí svoji úlohu vůbec nezvládl a tak se kecalo, nadávalo a drobet hrál fotbal. Naši branku dal Pouček. Po podzimu máme tedy 17 bodů, v tabulce jsme na 9. místě a na posledního máme náskok 11 bodů, takže sestupové starosti by se nám měly vyhnout. Ale chtělo by to sehnat alespoň 2 – 3 mladší hráče. Tak hoši, držte se !!
 

 

SOBOTA 15.11.2014


CHALOUPKY – VŠERADICE „B“ 5 : 0 (1 : 0)
– první branku jsme dali Větrovským už v 9. minutě a hosty jsme uzamkli na jejich polovině. Nevěděli jsme si rady s jejich tuhou obranou, a tak utkání připomínalo spíše házenou. Kroužili jsme okolo pokutového území a marně se snažili dostat do střelecké pozice. Po zranění hostující opory z obrany se ve druhém poločase přeci jen skóre pohnulo. Na 2 : 0 dal doraženou šmudlou Vašík Hoskovec a potom už dával branky jenom Petr Větrovský. Na 3 : 0 z penalty a další branky v 71. minutě a v 80. minutě. Celkový výsledek mohl být i vyšší, ale důležité bylo vítězství.

 

SOBOTA 8.11.2014

HOSTOMICE „B“ – CHALOUPKY 2 : 3 (1 : 2)
- tak tohle vítězství přišlo jak na zavolanou. Střelecké kopačky obul Péťa Větrovský, který dal 3 branky. Ujali jsme se vedení 0 : 1, domácí vyrovnali, ale Větrovský do poločasu převážil výsledek na naši stranu. Ve druhém poločase přišlo vyrovnání, ale Větrovský svou třetí brankou rozhodl. Domácí se snažili vyrovnat, ale jedenáct hrdinů odolalo všem pokusům a veze si z Hostomic nečekané, ale o to víc důležité tři body. Teď porazit Všeradice „B“ a zima by mohla být velice klidná. Tak chlapci v sobotu držíme palce !!!

 

SOBOTA 1.11.2014


CHALOUPKY – CERHOVICE „B“ 2 : 3 ( 2 :2)
- To se to zase nepovedlo. Vedli jsme 2 : 0 a pár šancí jsme ještě zavraždili. Hosté před poločasem vyrovnali a ve druhé půli nás přehrávali. Ještě že byl v brance výborný Márynka, který nejméně 5 jasných branek chytil. Nikdo nebyl na střídání a tak ke konci někteří šlapali vodu. Hoši, začíná boj o záchranu. Musíte se dát dohromady a v těch třech zápasech, co zbývají do přestávky, získat alespoň 5 bodů, aby zima byla klidná. Tak hlavu vzhůru a do toho!!!

 

SOBOTA 25.10.2014


BĚŠTÍN –CHALOUPKY
– důležité utkání s konkurentem v boji o sestup odloženo pro nezpůsobilý terén..

 

 SOBOTA 18.ŘÍJNA 2014


CHALOUPKY – BROUMY 3 : 3 ( 1 : 3 )
– vstup do utkání byl z říše snů, vedoucí tým tabulky dostal branku už ve druhé minutě od Linharta - 1 : 0. Potom však hosté ukázali, proč vedou tabulku, a do poločasu to bylo 1 : 3. Do druhé půle nastoupil do obrany Šíma a naši přidali. Hrál se fotbal nahoru dolů a návštěva kola se měla na co dívat. V poslední době výborně hrající Petr Janda snížil na 2 : 3 a když Větrovský vyrovnal na 3 : 3, zdálo se, že hosté budou poraženi. Jenže ti také ještě přidali a výborný Márynka v domácí brance musel vytáhnout dva parádní zákroky, aby uhájil remízu. S bodem byli spokojeni nakonec všichni a tak posvícení večer bylo veselé !!

 

NEDĚLE 12.10.2014

HORYMÍR NEUMĚTELY „B“ – CHALOUPKY 2 : 3 (1 : 1)
– velmi cenné vítězství, ve 20. minutě Petr Janda dorazil centr Větrovského – 0 :1, ve 30. minutě Baštař si obhodil brankáře po úniku a byl sundán brankářem před pokutovým územím, následovala pouze žlutá karta!!!. Těsně před koncem poločasu domácí po závaru vyrovnali – 1 : 1. Druhý poločas jsme hráli z kopečka a začali tlačit. V 60. minutě Janda nacentroval, Větrovský prodloužil a Hoskovec dorazil - 1 : 2. A za pár minut bylo ještě veseleji. Sojka si postavil míč k trestnému kopu z 20 metrů a vymetl šibenici (gól měsíce) a 1 : 3. Domácí to ještě zkusili a snížili na 2 : 3. Ale naši hoši to už pohlídali. Děkujeme !!!!!

 

SOBOTA 4.10.2014

CHALOUPKY – LOCHOVICE 1 : 2 (0 : 2)
– tak zmar pokračuje, ve 12. minutě jsme mohli držet vedení 2 : 0, ale to by se musel proměnit sólový nájezd a pokutový kop. Potom šel výkon dolů, hosté dali dvě branky, potom ještě nastřelili 2x tyč. Naši branku vstřelil Větrovský. Hoši, začíná boj, o sestup mezi osmým a čtrnáctým místem jsou pouze 4 body. Teď se jede na hřiště posledních Neumětel „B“, ale ty sestavu určitě našlapou, takže jsem pesimista. Uvidíme.

 

BŘEZOVÁ – CHALOUPKY 4 : 1 (3 : 0) – blamáž se stala skutkem, jak jsem předpovídal. Tragický výkon ve všech řadách, náš gól dal Roman Linhart. Tak body se urvou snad v sobotu proti Lochovicím. Více snahy a bojovnosti mládenci !!! Jinak se prales stane reálnou šancí !!

 

SOBOTA 20.9.2014

RPETY – CHALOUPKY 3 : 2 (1 : 2)
– tak takhle zmastit druhou půli, to se může povést pouze nám. Po brankách Větrovského jsme vedli ve 30. minutě 2 : 0 a vše vypadalo na pohodu. Ale druhá půle se nepovedla, scházelo všechno od přesnosti po bojovnost a domácí to nakonec otočili. Nutno zapomenout a přichystat se na další zápas v sobotu ve Březové. Ta je zatím poslední bez bodu a tak doufám, že první neudělá s námi.

 

SOBOTA 13.9.2014


CHALOUPKY – DOUBRAVAN ÚJEZD 2 : 0 (1 : 0)
- tak jsme bez 6 hráčů základní sestavy porazili favorita na postup a to je překvapení ! Naše branky dali krásnou střelou Linhart a ve druhé půli Baštař po hlavičce, když přeskočil brankáře a skóroval. Těch jedenáct statečných si zaslouží velikou pochvalu za perfektní výkon. V tabulce máme 7 bodů a jsme uprostřed tabulky celkem v klidu. To je ono !!

 

SOBOTA 6.9.2014

FELBABKA – CHALOUPKY 2 : 5 (1 : 3)
- tak kdo přišel, nelitoval. Do soupeře jsme se zakousli a už ve druhé minutě výborně hrající Petr Janda utekl po levém křídle a jeho parádní technickou střelu brankář těžce vyškrábl na roh. Domácím jsme míč moc nepůjčovali a v 10. minutě jsme se radovali - 0 : 1. Ve dvacáté to bylo 0 : 2 a ve třicáté minutě 0 : 3. Potom se tempo zvolnilo a domácí nás zatlačili a vynutili si výhodu penalty - 1 : 3. To byl poločas. Ve druhém poločase na nás domácí vletěli a v 53. minutě snížili na 2 : 3. Naši se začali bát o výsledek a Márynka v brance musel 3x vytasit super zákrok. V 70. minutě jsme i my kopali penaltu, ale Sojka trefil jenom tyč. Pálili jsme šance jednu za druhou, zejména Baštař se překonával. V 85. minutě trenér Franta vystřídal Baštaře a poslal se do boje. V 86. minutě propadl centr za obranu domácích a Franta mazácky obstřelil domácího brankáře k tyči - 2 : 4 (Zlatá noha!!!). Domácí rozehráli, zaútočili a penalta. Jenže domácímu brankáři ji Márynka chytil!! Z protiútoku jsme uzavřeli skóre na 2 : 5. Výborně chytal Márynka, obránce Pavel Chvojka po pravé straně byl také výborný, na levé straně zálohy Petr Janda odehrál zápas v repre formě a v útoku Adam Baštař platil na domácí rychlostí. Naše branky: Baštař 2x, Linhart, Franta a Chvojka Pavel. Jen tak dál chlapci !!

 

SOBOTA 30.8.2014

CHALOUPKY - PODLUHY  1 : 4 (1 : 3)  - tak tenhle zápas nás vrátil na zem, porážka s Podluhami zamrzí, zvlášť, když na jaře jsme je  doma porazili. Prohrávali jsme 0 : 1, Žalud vyrovnal na 1 : 1, ale do poločasu to bylo 1 : 3. Druhá půle se nesla v režii rozhodčího Palka, 3 červené a 10 žlutých karet mluví za sebe! Přitom to bylo utkání, které nijak nevybočovalo fauly z normálu. Po čtvrté brance byl oprávněně vyloučen Hoskovec a svůj mizerný výkon korunoval vyloučením po psycho-zkratu Větrovský. Teď se jede na Felbabku, která je zatím poslední a dostala 15 branek ve dvou zápasech. Tam když se nebude bodovat, začne být ouvej. Tak trenére, srovnej to, hlavu vzhůru a jedem pro body !!

 

SOBOTA 23.8.2014

PRASKOLESY - CHALOUPKY 2 : 2 (1 : 1)
- tak s tím bodem se moc nepočítalo, protože soupeř sestoupil z okresního přeboru a chce zpátky. Domácí se ujali vedení 1 : 0, vyrovnal Petr "Voheň" Reiser bombou z penalty. Domácí tlačili, naši se snažili oplácet a tak se hrál na úvod sezony pěkný fotbal, který nekazil ani rozhodčí. Ve druhém poločase domácí z přímého kopu opět vedli, ale všudybyl Fanda Pichl vyrovnal a zařídil nám bod. Kdo toto utkání viděl, musel být spokojen.

 

SEZONA 2014 - 2015
 
 
Cílem je udržet III. třídu i pro další roky. Tak snad se to povede. Kádr zůstal celkem pohromadě a první zápasy to prověří a budeme chytřejší.

 

horizontal rule

SEZONA 2013 - 14

Historicky první sezóna ve třetí třídě skončila záchranou, což je úspěch. Po podzimu by na naši záchranu nikdo nevsadil ani pětník. 8 bodů ze třinácti zápasů byla tragédie. Přes zimu přišli 2 velezkušení borci s divizními zkušenostmi a parta okolo nich se utužila. Nejvíce starostí měli ale prezident Fairaisl a náročný trenér Franta, na kterých stálo skoro všechno. Úkoly zvládli se ctí a díky tomu nám zůstala III. třída zachována. Poděkování zaslouží ale i všichni hráči, kteří zasáhli do zápasů, protože se snažili ze všech sil. 24 bodů za druhou polovinu je luxus, který nikdo v historii kopané na Chaloupkách nepamatuje a celkové 10. místo ze 14 účastníků III. třídy je nejlepší výsledek v historii kopané na Chaloupkách. Prezident by rád udržel kádr pohromadě a trochu omladil, tak uvidíme. Hodně zdaru !!!