Ubytování Velký Rybník - Pavel Chaloupek

Informace

Poskytujeme letní rekreační ubytování uprostřed lázeňského regionu. Nabízíme možnost koupání a rybolovu v rybníce v rekreační oblasti a parkování přímo v objektu.

 Služby

Nabízíme služby: Jedná se o dvě místnosti o rozloze po 16 m2. v jedné je plně zařízen kuchyňský kout s (lednicí, rychlovarnou konvicí, dvouvařičem, dřezem s teplou vodou), jídelní stůl se čtyřmi židlemi a rozkládací gauč. Ve druhé místnosti je jedna palanda pro dva lidi, dvě křesla, rozkládací gauč, konferenční stolek, skříň na prádlo a šaty a obývací stěna s barevnou televizí. U každé místnosti je koupelna se sprchovým koutem a WC. Obě místnosti i WC jsou vytápěny elektrickými přímotopy. V celém objektu je zavedena teplá voda. Postele jsou povlečeny naším povlečením. Pohodlně se vyspí 4 lidé, v nouzi 4 dospělí a 2 děti. Parkování přímo v objektu.
Doplňkové služby: Kuchyňka k dispozici

Okolí objektu

Popis okolí: Půjčovna lodí, možnost koupání, surfování, rybaření, houbaření. Jsou zde skvělé trasy pro cyklistiku. V blízkých Děpoltovicích možnost projížděk na koních.
Možnosti v okolí: Přírodní koupání, Jízda na koni, Možnost rybolovu.
Tipy na výlety: Karlovy Vary 7km, Jáchymov 15 km, Marianské Lázně 50 km, Františkovy Lázně 50 km). Hraniční přechod do Německa Boží Dar 15 km. Jsou zde i historické památky (Karlovy Vary, Jáchymov, Loket aj ). V okolí jsou dvě zimní rekreační střediska) Pernink 15 km a Boží Dar 15 km).