O nás

Naše laboratoř

Akreditace

kvalifikace

Objednávky formulář

Kontakty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přehled oddělení

- Hygiena potravin

  rozsah zkoušek    

- Chemie potravin

  rozsah zkoušek

Vítáme Vás na stránkách MVDr. Pavel Mikuláš, Laboratoř pro vyšetřování potravin

       Jsme nezávislá, soukromá, Zkušební laboratoř č.: 1051 MVDr. Pavel Mikuláš, Laboratoř pro vyšetřování potravin akreditovaná Národním akreditačním orgánem ČR, Český institut pro akreditaci, o.p.s. pro senzorické, mikrobiologické a chemické zkoušení poživatin, surovin, krmiv, kosmetických přípravků, pitných vod včetně stanovení cizorodých a přídatných látek a prostředí.

Naše laboratoř zajišťuje na vysoké profesionální úrovni laboratorní zkoušky zaměřené na kontrolu mikrobiologických, chemických, fyzikálních a smyslových požadavků v souladu s prováděcími vyhláškami k zákonu č. 110/1997 Sb. o potravinách a tabákových výrobcích a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů.

V souladu s požadavky evropských norem se laboratoř účastní zkoušení způsobilosti. Účast v systému zkoušení způsobilosti (mezilaboratorní porovnávací zkoušky) je součástí externího zabezpečení jakosti laboratoře a současně podle evropské směrnice č. 93/99/EEC je i podmínkou pro uznání laboratoře. Laboratoř svojí účastí v tzv. systému zkoušení způsobilosti prakticky demonstruje svoji schopnost dosažení vyhovujícího výsledku zkoušky a tím i správné fungování systému jakosti v laboratoři. Z těchto důvodů se laboratoř účastní národních i mezinárodních porovnávacích zkoušek, organizovaných Ministerstvem zemědělství ČR, ČIA, QM Laboratory Control Velké Britanie.

Mobil:   +420 602 502 447
Telefon: +420 543 251 017
Fax:       +420 543 251 311
E - mail: pavel.mikulas@volny.cz

Poštovní adresa:
MVDr. Pavel Mikuláš 
619 00 Brno, Sokolova 1b, Česká republika

 

                               

 

 

 Portály měst - informační portály 250 vybraných měst České republiky