nadpis9.jpg, 10 kB

Centrum integrace dětí a mládeže přispívá již 22 let ke
zlepšení podmínek pro integraci zdravotně postižených
a sociálně slabých dětí, jejich rodičů, mládeže, nezaměstnaných a v neposlední řadě také seniorů.

OZDRAVNÉ POBYTY A TÁBORY, KLUBY, HLÍDÁNÍ, PECIČKA
pro malé děti
DOBROVOLNÍCI, ODBORNÁ PRAXE A PORADENSTVÍ, TERAPIE
Chci darovat organizaci
Centrum integrace dětí a mládeže, o.s.
nebo ,- Kč

Velice děkujeme za příspěvek na integrované činnosti klubů dětí. Formulář má tři části, na třetí se dostanete pomocí šipky doprava.

Nový web Centra integrace dětí a mládeže najdete na této adrese: http://cidpraha8.cz/. Tento web bude i nadále sloužit jako archiv CID.

benefice_CID_2013

AKTUÁLNĚ

Nový web Centra integrace dětí a mládeže najdete na této adrese: http://cidpraha8.cz/. Tento web bude i nadále sloužit jako archiv CID.

Srdečně Vás zveme na benefiční koncert na podporu činnosti Centra integrace dětí a mládeže (CID), který se bude konat v pátek 15. 11. 2013 v 18.00 hod. v kostele sv. Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí Praze 8.
Leták ke stažení zde >>> Leták v AJ zde >>>

Akce do prosince 2013 >>>

Levné hlídání dětí. V centru Prahy, v Karlíně, malá skupina dětí od 6 měsíců do 6 let, odborná individuální péče a program, rodinné prostředí, klubové akce, kurzy, tvoření. Časově dle dohody.
Výhodné pro maminky, firmy a jejich zaměstnance na kratší pracovní úvazek.
Leták ke stažení zde >>>

Štědrý den si zkusíme a co všechno se ten krásný den děje, se dozvíme na zimních Karlínských slavnostech dětí. Zahrajem si pohádku, zazpíváme koledy a bude i nadílka. 12. 12. 2013 od 16:00 hod. v klubu PODSKLEPENO, Karlínské nám. 7, Praha 8.
Pozvánka ke stažení zde >>>

Nové fotografie jsou na Rajčeti. >>>

Lipanka vás zve do Lipové – lázní v Jeseníkách v termínu od 27. 12. 2013 do 1. 1. 2014. Týden zimních radovánek se zakončí silvestrovskou oslavou! Pro zájemce je možné si pobyt prodloužit a doplatit.
Pozvánka ke stažení zde >>>

podporte

CID, o.s. na Facebooku!