Ozdravné pobyty a tábory


LIPANKA SE SKŘÍTKEM LIPÁNKEM


Zveme vás do Lipové - lázní v Jeseníkách na prázdninové tábory dětí a mládeže, na lyže, ozdravné pobyty pro děti s rodiči, zdravotně postižené, seniory, školy v přírodě, ekologické ad. speciální programy.

Lipanka nabízí pět 3 - 4 lůžkových pokojů a jeden 6 - 7 lůžkový + ošetřovnu.

Společná sociální zařízení jsou v přízemí a v 1. patře, v přízemí je velká herna, jídelna a kuchyně. Integrované pobyty umožňují dva bezbariérové pokoje, WC + sprcha (dveře 80 cm), výtahová plošina do 1. patra a příznivé klimatické podmínky CHKO Jeseníků. Velká zahrada s pískovištěm, houpačkami a průlezkami poskytuje místo k odpočinku, táborovým hrám, posezení, zpívání u táboráku, cvičení, relaxování, na pořádání pikniků. K dispozici je WIFI, televize + DVD přehrávač. Parkování.
NE!!! domácí mazlíčci. Nekuřácký objekt! Eventuálně lze kouřit mimo budovu na vyhrazeném místě.

Do Lipové - lázní přijíždí po celý rok mnoho dětí, mládeže, lázeňských hostů a turistů. Lipová-lázně a okolí přináší mnoho zajímavých cílů k poznání, vycházkám a výletům: lázeňský areál, Anenské údolí, Bobrovník, lomy na Smrčníku, jeskyně na Pomezí a na Špičáku, Obří skály, Šerák a chata Jiřího, Křížový vrch, Čertovy kameny, rozhledna Zlatý chlum, Mechové jezírko na Rejvíze, zámek Jánský Vrch v Javorníku, Bílá Voda.

Můžete se seznámit s městem Jeseník, prohlédnout si lázně Priessnitz s kolonádou, ochutnat teplé oplatky, zajít si na bylinkovou koupel či zaplavat do rehabilitačního bazénu. Termální koupaliště, zámek a muzeum ručního papíru - to jsou Velké Losiny.

Další místa a zajímavosti, které stojí za to navštívit, jsou oblíbená zejména v zimě: Lázeňský vrch, Ski-areál na Miroslavi, Ramzová, Petříkov, Ostružná, Červenohorské sedlo, Praděd - Barborka a Ovčárna, Karlova Studánka, vodopády Bílé Opavy aj.

Tábor pro děti:

Děti s rodiči - týden:

Poplatek zahrnuje ubytování, plnou penzi, pitný režim, zajištění programu, odborný tým vedoucích. Neobsahuje lázeňský poplatek, kapesné, dopravu a pojištění.

Samostatné ozdravné pobyty


Platba za ubytování je 200,- Kč (lůžko - osoba/noc) v přízemí, 1. patře i v apartmánu + lázeňský poplatek + stravování podle dohody (dle rozsahu a kvality, dietních požadavků).

Získáme-li prostředky od sponzorů a dotaci pro děti, které jsou zdravotně a sociálně handicapované, poskytneme slevu nebo uhradíme náklady ozdravného programu.

Návrh možností obsahu táborového nebo ozdravného programu


Návštěvy jeskyní s dechovou gymnastikou, cvičení a plavání v rehabilitačním bazénu, jízda a cvičení na koních, arteterapie, muzikoterapie, jóga pro děti, táborové hry, klimatoterapie, turistika, vycházky, výlety, sezónní činnosti na zahradě, ski-areálech, na koupališti a v okolní přírodě, hledání pokladu, táboráky, diskotéky a maškarní bál...

Program obsahuje primární prevenci, integrované a ekologicky zaměřené činnosti.

Po dohodě lze zakoupit léčebné procedury v lázních Dolní Lipová a lázních Priessnitz v Jeseníku.

Těšíme se na Vás!

CID, LIPANKA a skřítek LIPÁNEK

Informace o volných termínech a přihlášky

tel. CID: 224 817 724, 222 951 167, 775 937 707, 777 191 145.