Ubytování

Pohled ze silnice

Vážení návštěvníci,
webové stránky jsme kompletně předělali a umístili na novou doménu. Upravte si prosím své odkazy na novou adresu www.penzionnavyhlidce.eu

Po zprovoznění všech cizojazyčných verzí nových stránek, budou tyto zakonzervovány a posléze smazány. Děkujeme za pochopení.

Penzion se nachází v malebné části Národního parku České Švýcarsko, v obci Mezná. Poskytuje ubytování v deseti pokojích: devět se sprchou a jeden dvojlůžkový s umyvadlem za 420 Kč na osobu/noc včetně snídaně, přistýlka za 280 Kč. Děti do tří let bez vlastního lůžka ZDARMA, děti 3-14 let za 280 Kč na osobu/noc včetně snídaně. WC je k dispozici na každém patře i v mezipatře.

V přízemí je stylová restaurace s bezbarierovým přístupem, možností celodenního stravování, s televizí a s bezplatným bezdrátovým wifi připojením k internetu. Z terasy restaurace je nádherný výhled do okolí a do údolí soutěsek.

Zásadní změna, doufáme, že příjemná: restaurace i celý penzion se stává od 14.3.2008 NEKUŘÁCKÝ. Pro naše malé hosty je dětské hřiště: šplhací věž, houpací most, houpačky, prolézačky. A to přímo pod terasou restaurace s krásným výhledem do Soutěsek a na Růžový Vrch.

V bezprostředním okolí probíhá množství pěších i cyklistických tras a rozmanité turistické pamětihodnosti (rozhledny, odpočívadla, zříceniny starodávných skalních hradů). Můžeme Vám například zprostředkovat bowling na Mezní Louce, jízdu na koni v jízdárně ve Všemilech nebo golf v Janově.

Nově byla zavedena doprava historickými vyhlídkovými autobusy z německého Königsteinu k nám na Meznou a zpět, který jede pětkrát denně.

Přímo u penzionu je vchod do soutěsek, sama Pravčická brána stojí pět kilometrů daleko. Do deseti minut jízdy leží Hřensko, ve kterém je několik dalších restaurací, obchody, pošta či autobusové spojení. V blízké České Kamenici naleznete banky, bankomat, vlakové nádraží, nákupní centrum i tenisové kurty. Vykoupat se můžete v Jetřichovicích.

Dvacet kilometrů daleko leží okresní město Děčín, nabízející termální koupaliště s plaveckou halou, ZOO, Děčínský zámek s Růžovou zahradou, muzeum a mnohé další.

Těší se na Vás personál penzionu Na Vyhlídce.

 

piktogramy