Aktuální informace z oblasti
Počasí v Bedřichově
WEBkamera

Penzion Chaloupka,Bedřichov 1720,
PSČ 468 12 
tel/fax: 483 380 597

volná místa na zimní sezónu

 
Pension je situován ve svahu Maliníku přímo na sjezdovce.Na vlek 50 m z kopce. Vhodné pro rodiny s dětmi.Svou polohou je ideální pro sjezdaře i běžkaře, ale též pro výlety do blízkého okolí.Ideální pro cyklistiku.Ubytování na Nova Author Cup ,Jizerskou 50 na kolech i na lyžích. Houbaření, pstruhová voda. V Janově nová bobová dráha.
Náš CENÍK

The guesthouse is situated on the slopes of the Maliník next to the downhill skiing slope. Its location is ideal for both downhill and cross-country skiing as well as for trips into the natural surroundings.


Die Pension ist im Abhang des Maliníks neben Abfahrtsbahnen platziert. Durch ihre Lage ist sie ideal für sowohl Abfahrtsläufer als auch für Langläufer, sondern auch für Ausflüge in nähe Umgebung.


Pensjonat usytuowany jest na zboczu Malinika, obok tras zjazdowych. Dzięki swojemu położeniu jest idealny zarówno dla amatorów zjazdów i biegów na nartach, jak też dla wycieczkowiczów w bliskiej okolicy.
 
 
Pension Chaloupka nabízí ubytování pro 32 osob ve dvou až pětilůžkových pokojích s možností stravování. Pokoje s umyvadlem, sprchy + WC společné.
Možnost nájmu "na klíč", svatební hostiny, školení. Společenská místnost pro 32 osob, vinárna pro 12 osob. Parkování přímo u penzionu.


The Chaloupka Guesthouse offers accomodation for 30 people in rooms ranging in size from double rooms to rooms with five beds and with the option of meals. The rooms have en suites with a washbasin, shower and toilet.


Pension Chaloupka bietet Unterkunft für 30 personen in Zwei- bis Fünfbettzimmern mit Verpflegungsmöglichkeit an. Zimmer mit Waschbecken, Duschen + WC gemeinsam.


Pensjonat "Chałupka" oferuje zakwaterowanie dla 30 osób, w pokojach od dwóch do pięciu osób z możliwo¶ci± posiłków. Pokoje wyposażone s± w umywalkę, prysznice i WC s± wspólne. Istnieje możliwo¶c wynajęcia "pod klucz", zorganizowania obiadów ¶lubnych, szkoleń ¦wietlica dla 30 osób, winiarnia ma 12 miejsc.
 
 

Objednávky přijímá (Bestellungen):

tel.: 777 797 223-4
fax: +420 483 380 597
mailto:penzion.chaloupka@volny.cz

 
 

Zima 2003/04

Mapa Bedřichova s umístěním Chloupky

 

Ubytování v ČR - katalog ubytovacích zařízení - hotely,penziony,chaty atd. Přehledně tříděno podle krajů. http://www.hotel-ubytovani.com/hotely-penziony-Blansko.htm