Popis portálu www.divoch.net


Portál | Katalog | Hledej | Zprávy | Kurzy | Počasí | Slovník | TV | SMS | Chat | Hry | Fórum | Kontakt
Portál divoch.net. Katalog stránek s náhledy (využívající služeb ODP - DMOZ) a vyhledávačem, který umožňuje hledat jak v katalogu tak i ve zprávách, v českých hospůdkách a v dalších českých i zahraničních vyhledávacích službách. Dalšími službami je aktuální přehled zpráv, slovníky, denní horoskop, aktuální měnové kurzy včetně vývojových grafů, SMS brána s adresářem, aktuální televizní program, aktuální počasí pro mnoho českých i světových měst včetně předpovědi a vývoje teplot, zábavné internetové on-line hry a mnohem více.
Reklama ReklamaProjekty

Portál divoch.net s katalogem www stránek s náhledy a vyhledávačem

Hlavní stránka portálu s aktuálním počasím, aktuálními kurzy, televizním programem a s přehledem nejnovějších zpráv z domova, ze světa, ze sportu, světa počítačů a mobilních komunikací.
Dále zde naleznete katalog www stránek s náhledy, využívající služeb ODP, který má téměř 15 000 prověřených českých odkazů a vyhledávací centrálu, která je schopna hledat jak v katalogu tak i v dalších českých i zahraničních vyhledacích službách, dále je možné vyhledávat ve zprávách či najít nejvhodnější českou hospůdku.

Aktuální počasí na divoch.net

Aktuální počasí a předpověď počasí na 4 dny pro větší města v České a Slovenské republice, dále aktuální počasí pro světové metropole s možností výběru z více než 200 zemí celého světa a více než 5000 metrologických stanicích. U každého města je uveden východ a západ slunce včetně začátku a konce astronomického, nautického a občanského soumraku. Aktuální počasí je snímáno každou hodinu. Pro Prahu, Brno, Ostravu, Bratislavu a Poprad je k k dispozici denní, týdenní a měsíční vývoj teplot včetně grafů. Informace v těchto městech jsou dostupné i pro data v minulosti.

Slovník na divoch.net

Internetové on-line slovníky. České slovníky podporují angličtinu a němčinu pro překlad jak z cizího jazyka do českého tak i z českého jazyka do anglického či německého. Velmi užitečnou novinkou je možné nechat program automaticky zjistit, který směr překladu je ten správný.

Internetové online hry

Zahrajte si jednoduché internetové on-line hry na portálu divoch.net. K dispozici jsou jak střílečky tak i hry akční, logické, dovednostní, deskové, sportovní, karetní, závodní či arkády. Tento červen jsme oslavili již druhý měsíc her.

Java hry

Vyberte si ze stovek java her určené pro vaše mobilní telefony. Vybrat si můžete z her akčních, sportovních, zavodních, erotických, logických, karetních a dalších.

Aktuální přehled zpráv

Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Aktuální kurzovní lístek s historií

Aktuální kurzy s detailní statistikou. Pro každou měnu jsou k dispozici průměrné, maximální a minimální ceny měn za dané období, včetně přehledných grafů. Tyto informace jsou k dispozici i pro dny v minulosti.

Televizní program

Televizní programy na několik dní a také zpětně (až týden). Program ČT1, ČT2, Nova a Prima.

SMS brána s adresářem

SMS brána s adresářem na portálu divoch.net umožňuje posílat SMS na všechny české operátory. Svá čísla si můžete uložit do adresáře a přehledně řadit do skupin. Telefon si můžete vylepšit barevnými obrázky, logy či polyfonními melodiemi. A v neposlední řadě můžete posílat SMS na více čísel najednou (hromadné SMS).

Divochův chat a WAP Chat

Možnost chatovat bez registrace i s registrací. Umožněno vytváření soukromých i nových věřejných místností. Tento chat je propojen s WAP chatem na adrese http://wapchat.divoch.net (pouze pro mobilní telefony).

Osobní stránky

Na těchto stránkách naleznete informace o akcích, které jsem s přáteli zažil (například velice zajímavá akce je silvestrovský výstup na Everest), dále pak fotky z těchto akcí a další událostí. Na mých stránkách je i článek o měření v síti GSM, ve kterém je popis servisního menu u telefonu Motorola a Siemens, dále pois měřících profesionálních zařízení pro síť GSM (ASCOM QVoice). Jako dálší článek je popis integrovaných obvodů pro xDSL (ADSL, HDSL, SDSL, VDSL) techniku dostupných na trhu. V dokumentu jsou také referenční designy a seznam distributorů.

Dabing - zpracování cizojazyčných filmů

Přehledně a kompletně uvedena problematika zpracování cizojazyčných filmů - dabingu. Historie, technologie, dabéři, ceny za dabing, info o dabingových studií.

Síť HoSo (Hostivice-Sobín)

Informace o nekomerční širokopásmové síti HoSo v oblasti Hostivice a Sobína - nezávislého cloudu projektu CZFree.Net. Možnost připojení k internetu.[CNW:Counter]
Reklama Reklama

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]