Veřejná nabíjecí stanice pro elektromobily (e-skůtry, e-kola atp.) v Plesné, první v Ostravě (od 4/2010).

Veřejnou nabíjecí stanici pro elektromobily, elektroskůtry, elektrokola atp., první v celé Ostravě, naleznete v Plesné od dubna 2010 na parkovišti u rodinného domu manželů Burkovičových v lokalitě Žižkov. Ve slunečných dnech dobíjí Váš elektrohyb slunce - první fotovoltaická elektrárna v Plesné na jižní střeše rodinného domu manželů Burkovičových.


Mapa veřejných nabíjecích stanic v ČR a Evropě

Zásuvka 230V 16A - NONSTOP, vedle domovních dveří rodinného domu u stání pro auta vedle okrasného záhonu (cca 2 metry). V noci osvětlená. Platba dobrovolná 5,- Kč/1 kWh vhoďte do poštovní schránky.

Zásuvka 400V 32A pětikolík - v garáži po domluvě. Nutno mít prodloužení cca 10 metrů. Přístupná obvykle všední dny odpoledne a víkendy přes den. Nutno předem zavolat 603 497 106. Cena 5,- Kč/1 kWh.

Mapa dojezdu k veřejné nabíjecí stanici pro elektromobily. 26.dubna 269/45, 725 27, Ostrava-Plesná.Zajímavosti v okolí pro shlédnutí v době dobíjení :
1) v létě odpoledne navštivte hřiště TJ Sokol Plesná s letní restaurací. Jděte od domu podél lesa cestou nahoru,
2) celoročně zhlédněte chov jelení zvěře a pštrosů v bývalém lihovaru s vysušenými rybníky, podle nichž nese obec Plesná jméno (pleso=jezero=rybníky). Jděte od domu podél lesa cestou dolů kolem budovy lihovaru hájence podle navigačních cedulí,
3) navštivte nedaleké centrum obce Plesná s jedinečnou venkovní sbírkou soch z pravidelných sochařských sympozií. Jděte od domu cestou dolů kolem lesa a údolím po hlavní silnici podél křížové cesty ke kostelu z 13.století.

Nabijte si u nás :

Nabijte si u nás Váš osobní elektromobil


Nabijte si u nás Váš osobní elektromobil


Nabijte si u nás Váš osobní elektromobil


Nabijte si u nás Váš osobní elektromobil


Nabijte si u nás Váš osobní elektromobil


Nabijte si u nás Váš osobní elektromobil


Nabijte si u nás Váš elektroskůtr


Nabijte si u nás Vaši elektroskládačku


Nabijte si u nás Vaše městské elektrokolo


Nabijte si u nás Vaše horské elektrokolo


Nabijte si u nás Váš elektropohon kola


Nabijte si u nás Vaši elektro dodávku


Nabijte si u nás Váš nákladní elektromobil


Pokračovat na :