Nové stránky pensionu www.podnebem.cz

 
 

Název :

PENZION Pod nebem

 

Město :

Zdobnice 28

PSČ :

517 16

Telefony :

+420 494 592 140

 

+420 494 623 230

Mobil:

+420 603 573 829

E-mail:

podnebem@volny.cz

Web site:

www.volny.cz/podnebem
   
   
 

 

Hotel: Počet míst : 33
Dvoulůžkový : 1
Třílůžkový : 6
Apartmán : 2 (sk+wc)
Přistýlky : dle přání

Chata se nachází pod vrchem Zakletý cca 750 m n.m. ve Zdobnici v Orl. Horách.
Autobusem Rychnov n. Kn. – Zdobnice a 1 km pěšky
Autem po silnici Rychnov n. Kn. – Zdobnice a dále směr Říčky (chata má vlastní parkoviště udržované i v zimě).

Klidné a čisté prostředí ještě neobjeveného rekreačního střediska v klínu Orlických hor. V zimní sezóně vlastní vlek a další vleky 400 m v obci s půjčovnou lyží a lyž. Servisem, terény vhodné pro nenáročné a středně náročné lyžaře a hlavně pro vyznavače běžek. Příznivé sněhové podmínky od listopadu do března. V létě mnoho pěkných turistických značených cest vedoucích od Říček po Deštnou a velké množství lesních cest a pěšin tvořících podmínky pro vycházky a kratší výlety. Pro “otrlejší” potom koupání v koupališti na říčce Zdobnici. Majitelé horských kol mají možnost vyzkoušet své kvality na horských silničkách s minimálním provozem.

*** POZOR! Přímo ve Zdobnici nový vlek! ***

Ubytování a stravování pro 33 osob (ve formě plné penze, nebo polopenze) v moderně zařízené, elektricky vytápěné chatě. Ve 2–4 lůžkových pokojích s teplou a studenou vodou, sprchy jsou společné, některé pokoje s WC a sprchou. K dalšímu vybavení chaty patří klubovna s barevnou
televizí, hřiště, stolní tenis, denní a noční bar, v létě terasa. Vaříme výbnorně.

Orientační cena: polopenze 345 Kč osoba/den (oběd +65 Kč)

Rekreační střediska Deštné a Říčky Masarykova chata na Šerlichu a hotel Šerlišský mlýn Do Čertova dolu, Zdobnické Seče, po Jiráskově cestě ke Kunštátské kapli a na Pěticestí, do Luisina údolí a na velkou Deštnou (1115 m n.m.) – nejvyšší vrchol Orlických hor.

Do Rychnova n. Kn. – zámek s obrazárnou a muzeum Orl. Hor Zámky Opočno, Nové Město n. Metují, Doudleby, Náchod Vamberk – muzeum krajky Žamberk – koupání v Pastvinské přehradě (rozloha 85 ha) Zříceniny hradu Potštejn a Litice Suchý vrch (995 m n.m.)

 

Pod nebem © KJU 2001