Dnes je

 
Svátek má
 
  

Updated: 8.9.2014

 

  

  

  

Vítejte u firmy Web Design - Ing. Pavel Šafránek
 

Dovolte mi, abych Vás přivítal na stránkách internetového studia Web Design - Ing. Pavel Šafránek. Tato firma byla založena na konci roku 1998 s působností ve Znojmě, v Brně a v Olomouci. Od této doby až po současnost se můžeme pochlubit několika desítkami spokojených zákazníků, kteří využili našich služeb. Zabýváme se tvorbou internetových WWW stránek, programováním internetových aplikací na zakázku, registrací domén a webhostingů, zřizováním emailových adres a dalšími pracemi souvisejícími s internetem.

  

Firma vznikla proto, aby pomohla podnikům a společnostem při prezentování vlastních výrobků a služeb v celosvětové síti Internet. Reklama na Internetu je další možností firmy, jak se prosadit mezi konkurencí a jak prezentovat vlastní výrobky a poskytované služby. V současné době se stává firemní prezentace v podobě internetových WWW stránek nejen nutností, ale tvoří i důležitou součást image firmy.

  

Vlastní internetová prezentace napovídá o serióznosti firmy!

  

Firma Web Design má zkušenosti s tvorbou webových stránek různých firem. Odkazy na některé z nich najdete v části -Reference-. Můžete se zde podívat na ukázky různých druhů provedení a obtížnosti webových stránek, které jsme dosud vytvořili.

  

Budu velice rád, když se rozhodnete právě pro nás.

 

S přátelským pozdravem

Ing. Pavel Šafránek

 
 

  

Tyto stránky navštívilo  návštěvníků.

  

 Copyright © 2004-, Web Design - Ing. Pavel Šafránek