O mně


Specializace

  • CINEMA 4D helpdesk
  • školení - CINEMA 4D/BodyPaint 3D a navazující produkty
  • videonávody
  • návody, tutoriály, články, recenze
  • překlady aplikací
  • DVD

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat!

Pavel Zoch - stručná charakteristika činností

Osoba odpovědná za podporou CINEMY 4D v České a Slovenské republice, autor mnoha stovek odborných článků v internetových, ale i v tištěných periodikách (Pixel), spoluautor publikace CINEMA 4D Ce6 vydavší nakladatelstvím Computer Press a korektor další publikace k CINEMĚ 4D R10. V rámci podpory je autorem veškeré české lokalizace produktů společnosti Maxon, dokumentace a jiné. Je přidruženým interním členem vývojové společnosti Maxon, vázán podmínkami NDA. Zájmy: 3D, fotografie (klasika i digit), hudba, středověká a starověká architektura a umění, ekologie, sociobiologie, dějiny blízkého a středního východu a tak dále... Toho prostě je... Pokud chcete vědět více, stačí přejít na stránku výpisu aktivit a nebo si přečíst životopis.

Základní údaje - telegraficky

  Jméno: Ing. Pavel Zoch, Ph.D.
  Datum narození: 1975
  Místo narození: Praha
  Bydliště: Hostouň u Prahy
  Stav: ženatý
  Děti: syn, narozen 2009
  Nekuřák

Vzdělání - trochu obšírněji

Střední umělecko průmyslová škola v Praze, Žižkov (obor nábytek)

Česká zemědělská univerzita v Praze, obor Dřevařské inženýrství (Ing.), (diplomová práce s tématem Užití dřevěných konstrukcí českého románského stavitelství za vedení odborníků z ČVUT (profesor S. Voděna, doc. Milada Radová a další) za oponentury ing. Karla Fantyše, hlavního statika NPU a předního činovníka ochrany stavebních děl na území Prahy).

Česká zemědělská univerzita, postgraduální studium (Ph.D.), vědecká práce na téma „Užití dřevěných konstrukcí českého středověku ve vztahu s vnitřní kolonizací krajiny“. Mezi oponenty odborníci jako PhDr. Jan Frolík (NPU, Archeologický ústav, detašované pracoviště Pražský hrad) a další.

omne
aktivity
dvd
gallery
vitae
kontakt