HULK cup

KULTOVNÍ NOČNÍ ŠTAFETY


35. ročník -
10. 11. 2017


News

Historie
Základní principy
Přehled závodů

Rozpis
Přehled přihlášek
Pokyny
Protokol závodu

VÝSLEDKY

MAPA

Přehled účastí

FOTKY

Archiv 

 
Aktuální zprávy:

18. 10. 2017 - Konečně to vypadá, že máme potvrzené shromaždiště pro letošní závod, takže už začínám psát rozpis. Vzhledem k možným komplikacím s mým přístupem k tomuto webu pro začátek uvádím alespoň předběžné základní údaje k závodu, kompletní rozpis bude zveřejněn nejpozději do 27. 10. 2017 (ale nic převratného v rozpisu určitě nebude). Takže:

  • datum závodu - pátek 10. 11. 2017
  • shromaždiště, start a cíl závodu - Praha Řepy, Kulturní dům Bílá Hora (Ke kulturnímu domu 14), pro občerstvení před i po závodě k dispozici restaurace, která je součástí KD.
  • start prvních úseků štafet 18:17 hod. SEČ (GMT+1)
  • štafety jsou tříčlenné, trať pro druhý úsek bude o trochu kratší než pro první, resp. třetí úsek, celkový čas vítězných štafet cca 100 min.
  • kategorie DÁMY a PÁNI, startovné za štafetu 200,-Kč, splatno při prezentaci
  • termín řádných přihlášek za uvedené startovné končí v pondělí 6.11.2017, 23:59 hod. SEČ, přihlášky zasílejte na email hulkstafety@centrum.cz
  • o pohár HULK soutěží družstva složená ze dvou štafet (DÁMY a PÁNI) jejichž všichni členové jsou registrováni ve stejném klubu (resp. stejné mimopražské oblasti)
Již evidujeme první přihlášky, jejichž přehled budeme zde na webu průběžně aktualizovat.

2. 10. 2017 - Někteří dychtiví závodníci nám už zase píšou dotazy, kdy a kde letos bude HULK. Termín už máme, ale Kalimero musí ještě zkusit oficiálně dojednat shromaždiště, zároveň musíme domluvit i propůjčení mapy, a až budou tyto základní věci vyjasněny, samozřejmě to dáme ihned na vědomí. Hlavně odtajníme informaci o tom, kde se chystáme toho letošního HULKa uspořádat, ostatní věci již jsou dlouhá léta takřka neměnné.
P.S. - Další položky v menu stránek začnou ožívat postupně, jen co je "někdo" dá do kupy...

18. 6. 2002 - Zrcadlené stránky HULK cupu jsou umístěny na http://hulkcup.wz.cz/. Obsah by měl být stejný jako zde, pokud kapacita poskytovatele dovolí...

Informace z minulých ročníků zkuste hledat v Archivu !!!

  neoptimalizováno pro žádný specifický prohlížeč ani rozlišení, kódováno v CP1250  

Na podrobnějším obsahu stránek se stále intenzivně pracuje, pro více informací si zkuste kliknout později !!!

Připomínky, dotazy, návrhy apod. pište na: rysak@hotmail.com