Epilog 2001 - Brno

19.10. 2001

 1. závod    (start v 16:28 hod, 10 kol, celkem 29 vozů)

a) MM ČR Divize 1

Pořadí St. číslo Jméno Národnost Vůz Kol Celkový čas závod km/h Nejrychlejší kolo km/h
1 25 Jaromír Jiřík CZ Škoda Octavia 10 24:33.265 122,178 2:26.071 123,228
2 6 V. Ostasevski CZ Peugeot 306 S16 10 25:02.25 119,821 2:27.312 122,19
3 26 M. Vankat CZ Seat Ibiza 10 25:05.69 119,547 2:28.243 121,423

b) Čs. trofej cest. a GT vozů  D4 - <2000

Pořadí St. číslo Jméno Národnost Vůz Kol Celkový čas závod km/h Nejrychlejší kolo km/h
1 25 Jaromír Jiřík CZ Škoda Octavia 10 24:33.265 122,178 2:26.071 123,228
2 6 V. Ostasevski CZ Peugeot 306 S16 10 25:02.25 119,821 2:27.312 122,19
3 26 M. Vankat CZ Seat Ibiza 10 25:05.69 119,547 2:28.243 121,423

 c) MM ČR Divize 4 + 1

Pořadí St. číslo Jméno Národnost Vůz Kol Celkový čas závod km/h Nejrychlejší kolo km/h
1 7 A. Charouz CZ Porsche GT3 10 23:38.92 126,858 2:18.279 130,172
2 25 Jaromír Jiřík CZ Škoda Octavia 10 24:33.265 122,178 2:26.071 123,228
3 6 V. Ostasevski CZ Peugeot 306 S16 10 25:02.25 119,821 2:27.312 122,19
4 26 M. Vankat CZ Seat Ibiza 10 25:05.69 119,547 2:28.243 121,423
5 201 T. Kodíček CZ Peugeot 306 S16 10 25:10.032 119,203 1:31.112 121,334

 

20.10.2001

2. závod    (start v 9:19 hod, 10 kol, celkem 26 vozů)

a) MM ČR Divize 1

Pořadí St. číslo Jméno Národnost Vůz Kol Celkový čas závod km/h Nejrychlejší kolo km/h
1 25 Jaromír Jiřík CZ Škoda Octavia 10 24:45.047 130,978 2:25.621 133,572
2 6 V. Ostasevski CZ Peugeot 306 S16 10 25:33.8 126,815 2:30.162 129,533
3 201 T. Kodíček

CZ

Peugeot 306 S16 10 25:42.117 126,131 2:31.162 128,676

b) Čs. trofej cest. a GT vozů  D4 - <2000

Pořadí St. číslo Jméno Národnost Vůz Kol Celkový čas závod km/h Nejrychlejší kolo km/h
1 2 D. Michl CZ Škoda Fabia 10 24:02.272 134,863 2:18.488 140,452
2 25 J. Jiřík CZ Škoda Octavia 10 24:45.047 130,978 2:25.621 133,572
3 6 V. Ostasevski CZ Peugeot 306 S16 10 25:33.8 126,815 2:30.162 129,533

c) MM ČR Divize 4 + 1

Pořadí St. číslo Jméno Národnost Vůz Kol Celkový čas závod km/h Nejrychlejší kolo km/h
1 7 A. Charouz CZ Porsche GT3 10 24:01.969 134,891 2:20.804 138,141
2 2 D. Michl CZ Škoda Fabia 10 24:02.272 134,863 2:18.488 140,452
3 25 J. Jiřík CZ Škoda Octavia 10 24:45.047 130,978 2:25.621 133,572
4 6 V. Ostasevski CZ Peugeot 306 S16 10 25:33.8 126,815 2:30.162 129,533
5 70 P. Lacko  CZ Ford Puma 10 34:45.854 130,552 2:26.546 132,729

 

3. závod    - teamový vytrvalostní 6 hodinový (start byl plánován na 15:25hod)

Team Josefa Michla ve složení MUDr. Jaromír Jiřík + Dan Michl na voze Škoda Octavia zvítězil ve své třídě a celkově dojel na místě šestém.

... další podrobnosti zatím nemáme k dispozici ...

 

Zpět