Internetové stránky

Internetové stránky:

Internetové stránky jsou většinou to první co Váš nový obchodní parttner uvidí ještě před tím, než Vaši firmu kontaktuje. Webová prezentace je vizitkou firmy a proto se vyplatí mít elegantní stránku. S využitím nejmodernějších postupů zahrnujících kaskádové styly a animované doplňky Vám vytvoříme elegantní internetové stránky s možností administrace přes redakční systém WORDPRESS. Součástí této práce je také zavedení odkazu na nejpoužívanější vyhledávače.

Internetový obchod

Internetové obchody:

Internetové obchodování se v posledních letech velmi dinamicky rozvíjí. Tento způsob obchodování není pouhou prestižní záležitostí.
Internetový obchod může výrazně rozšířit Vaše pole působnosti a získat pro Vás zákazníky pro které je Váš kamenný obchod příliš vzdálený.

Internetový obchod má několik výhod:
nemusíte platit drahý nájem
nemusíte platit za zaměstnance
máte otvírací dobu non-stop
možnost oslovení velkého množství zákazníků

SEO

SEO - optimalizace pro vyhledávače:

Optimalizace internetových stránek je novým fenoménem na internetovém trhu. Tato činnost je velmi důležitá pro získání co nejvýhodnější v seznamu vyhledaných stránek pomocí fulltextového vyhledávače jakým je napříklat Google, nebo Seznam.

Tufo

Elektronické katalogy:

mají proti tištěným katalogům několik výhod

  1. nižší cena
  2. rychlá a snadná aktualizace
  3. možnost využití multimediálních dat (video, animace, mluvené slovo)
  4. není třeba objednávat velké množství kusů (pokud chybí, dají se během chvilky vypálit další)
Veligrad

Multimediální prezentace a výukové programy:

Tyto produkty mohou obsahovat fotky, texty, popisy, virtuální realitu dělanou formou panoramatických snímků, interaktivní mapy, digitální video s mluveným slovem a doprovodnou hudbou. Díky spouštění z CD-ROMu, nebo z disku počítače mohou být všechny uvedené komponenty ve vysoké kvalitě. CD-ROM může být vícejazyčný. Program je dělaný tak, aby se dal snadno a rychle doplňovat o nové informace. Tím je zajištěno že CD-ROM bude aktuální i v budoucích letech. CD-ROMy se dají využít k prezentaci firem, měst, obcí, mikroregionů, hradů, zámků, zoologických zahrad, muzeí atd.. Mohou sloužit jako oficiální propagační materiál, jako doplněk výuky ve školách, nebo jako informační systém běžící na dotykových obrazovkách či suvenýr pro turisty.

 

© Robert Číhal 2010   roci@volny.cz