KNIHA NÁVŠTĚV   PENZION CHALOUPKY


Rekreačního střediska HUTNÍK
Srdečně Vás vitáme na naších stránkách

    Naše rekreační středisko se nachází na Moravském Slovácku necelých 8 km od starobylé Strážnice, v chráněné krajinné oblasti na úpatí Bílých Karpat v Hodonínském okrese. Návštěvníkům nabízíme možnost turistických vycházek do okolí s bohatým výskytem hub a lesních plodů. V jarních měsících se návštěvníkům naskýtají nezapomenutelné pohledy na rozsáhlé louky poseté květy. V okolí střediska jsou vinařské cyklo stezky a mnoho kultůrních památek.    Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi, které mohou využít pískoviště, kolotoče, houpačky a prolézačky. V případě nepříznivého počasí mohou využít dětský fotbal a různé dětské automaty popřípadě i televizi.

    Mimo sezónu je Vám naše zařízení plně k dispozici pro pořádání hromadných akcí rodinného a služebního charakteru - školních výletů, školení, školy v přírodě, včetně pořádání ozdravných pobytů dětí všech věkových kategorií. Možnost zajištění hudby.

    Dále pořádáme zájezdy spojené s návštěvou vinných sklípků a ochutnávkou moravských vín a slivovice. Na přání zákazníka - domácí zabijačka.
    V areálu rekreačního střediska je možno stanování a postavení přívěsu nebo karavanu pro soukromé osoby nebo podniky.


Pomůžeme Vám poznat kultůru a krásy Hodoninského kraje.

Cestovní kancelář Večerek
klikni.cz
  

Copyright © - Rekreační středisko HUTNÍK - Radějov-Lučina, telefon: 518 337 523, fax: 518 33 75 30, mobil: 602 885 287, info@rs-hutnik.cz,www.rs-hutnik.cz