Scatman's face
© Scatman's World 2000
Logo

 

Úvodem...

Diskusní forum...

Historie...

Poznámky...

Pravidla hry

Kontaktování...Používané triky

Užitečné rady

Informace od Vás

Zprávy v tisku

Zajímavé odkazy

Napište nám...

Zpět na úvodní stránku

Poslední aktualizace
této stránky
byla provedena

dne: 29.9.2000

Úvodní slova...

      ...aneb co je to "pyramidová hra", "letadlo", MLM (multi-level marketing) a také co je podnikatelskou aktivitou společnosti Skyline International.


     O tom, jak vznikla společnost Skyline International popisuji na jiné stránce. Zde bych se rád zmínil o tom, co je podnikatelskou činností již zmíněné společnosti. Na školení (nebo lépe "obchodním jednání") se lze dozvědět, že společnost neprovozuje žádnou finanční hru, ale ve  světě zcela běžnou a povolenou činnost označovanou jako distribuční systém Multi-level marketing. Ten spočívá v tom, že na to abyste získali nějakou provizi, musíte prodat určitý počet nějakých produktů a nebo si sehnat nějakého dalšího člověka, který bude také prodávat produkt a část provize půjde i k Vám jako "jeho nadřízenému". Tento a nebo podobný systém, lze vidět např. u pojišťovacích agentů, podomních prodejců (vysavače, knihy, diety apod.), ale i u McDonald's. Vždy jde o to, že začínáte úplně "vespod" a postupně tak jak Vám jde "obchod" postupujete výš a výš a začíná pod Vámi dělat stále více lidí, jež Vám přinášejí provizi.

     Podobně je tomu i u her typu letadlo nebo také pyramida. Také i zde se předpokládá, že na to abyste získali nějakou provizi, musíte si sehnat patřičný počet lidí "pod sebe". Rozdíl ovšem spočívá v tom, že si na provizi nevyděláváte prodejem nějakého produktu, ale tím, že do celého systému přinášejí peníze nově příchozí v podobě jakéhosi vkladu. Jejich vklad slouží POUZE k výplatám provizí lidí "nad nimi". Na to, aby i tito "vkladatelé" získali nějakou provizi, musí i oni "pod sebe" sehnat další lidi, kteří také přinesou vklad. Toto se opakuje do té doby, dokud se podaří najít někoho, kdo vklad přinese. Je zřejmé, že po určité době se takovýto systém MUSÍ ZASTAVIT, neboť už nebude kdo by vložil do  systému peníze. A protože musíte např. sehnat dva lidi a ti se pak budou snažit sehnat také každý po dvou lidech a ti také, je jasné, že počet lidí narůstá geometrickou řadou a na celém systému vydělají pouze ti, co byli na stupíncích nejvyšších. Oproti těm, co byli úplně "vespod" - ti o svůj vklad s jistotou přijdou a navíc se jim vynaložené prostředky ani nevrátí. To jsou ti napálení, z jejichž peněz ti do hry dříve zapojení zbohatli.

     Jak jistě vědí všichni, kteří se již "obchodního jednání" firmy Skyline International zůčastnili, bylo jim celou dobu tvrzeno, že oni nic prodávat nebudou. Oni jen dalším lidem nabídnou možnost "být také uspěšný" a přijít si také na pěkný výdělek. V podstatě je to pravda, ale zamlžuje se tím skutečnost, že je nutné do systému "hry" vložit finanční obnos a schánění dalších lidí "pod sebe". Veškerým "podnikáním" společnosti Skyline International tedy je, že dostanete možnost si vydělat velké peníze a to tak, že Vy dalším lidem nabídnete to, co postrádají - tedy ÚSPĚCH. Skyline International se jen stará o výplatu Vašich provizí. Nutno podotknout, že také díky Vaší provizi mají velmi slušnou provizi i ti, co v žebříčku úspěšnosti stojí "nad Vámi". A to je podstatou "pyramidové hry" společnosti Skyline International.

     Případné další informace budou přidávány později..

Zpět na začátek této stránky


Optimalizováno pro IE4.0 a lepší při rozlišení 1024x768