Scatman's face
© Scatman's World 2000
Logo

 

Úvodem...

Diskusní forum...

Historie...

Poznámky...

Pravidla hry

Kontaktování...Používané triky

Užitečné rady

Informace od Vás

Zprávy v tisku

Zajímavé odkazy

Napište nám...

Zpět na úvodní stránku

Poslední aktualizace
této stránky
byla provedena

dne: 14.6.2001

Zajímavé odkazy...

      ...aneb kam se ještě podívat po informacích.


  • www.angelfire.com/scifi/skyline/ - informuje o Skyline z  pohledu matematického propočtu pravděpodobnosti, že se hra zastaví. Doporučuji na tyto stránky zavítat, získáte tak přehled, jaké jsou perspektivy dalších výdělků.

  • http://home.worldonline.cz/~cz860586/antiskyline/ - také doporučuji navštívit.

  • na adrese www.angelfire.com/ab/richterova lze najít zajímavé informace o tom, jak jsou vyškolováni lidé ze Skyline International k úspěšnému získávání dalších důvěřivců. Je také možné, že bude tento odkaz v budoucnu nefunkční, pak jeho obsah zveřejním na svých stránkách, neboť to opravdu "stojí za to" znát "protivníkovi" zbraně nejvyššího kalibru...

  • nakonec je potřeba uvést informaci, že se na internetu konečně objevily i oficiální www stránky společnosti Skyline International na adrese www.skyline-international.cz a jejich návštěvu vřele doporučuji. Alespoň si člověk udělá obrázek o tom, o co společnosti Skyline vlastně jde. Důrazně ovšem upozorňuji, že pokud na těchto stránkách budete hledat bližší informace o společnosti Skyline jako takové, tak neuspějete. Žádné kontakty, adresy sídel ani výpis z obchodního rejstříku zde nenaleznete, natož potom kolik lidí v této společnosti pracuje, kde je lze kontaktovat a pod. Zkrátka NIC. Tomu tedy říkám "reprezentativní" stránky. Tato společnost se stydí uvést na svých stránkách cokoli, co by ji mohlo nějak přesněji identifikovat - pročpak asi?

     Další informace budou případně přidávány později...

Zpět na začátek této stránky


Optimalizováno pro IE4.0 a lepší při rozlišení 1024x768