Scatman's face
© Scatman's World 2000
Logo

 

Úvodem...

Diskusní forum...

Historie...

Poznámky...

Pravidla hry

Kontaktování...Používané triky

Užitečné rady

Informace od Vás

Zprávy v tisku

Zajímavé odkazy

Napište nám...

Zpět na úvodní stránku

Poslední aktualizace
této stránky
byla provedena

dne: 11.10.2000

Poznámky autora...

      ...aneb něco málo o tom, co jste mi napsali a co bych Vám chtěl sdělit.


     Na úvod bych chtěl poděkovat za došlé e-maily. Pokusím se dle možností na každý došlý e-mail odpovědět. Je to trochu problém, neboť nejsem k internetu připojen trvale a tedy odpovídám na poštu vždy, když se připojím, což ale nemusí být každý den. Mějte tedy trpělivost. Možná, že si někteří z Vás všimli, že asi na  10 dní jsem používal jiný mail, nž na který jste zvyklí - bylo to způsobeno překlepem při zadávání hesla - ale nyní je již vše jak má být. Takže teď již k Vašim podnětům.

     - obával jsem se nátlakových akcí od zástupců společnosti Skyline International a netrvalo dlouho a dočkal jsem se. Zástupce společnosti Skyline International se snaží přesvědčit mého poskytovatele www prostoru, aby zrušil tyto stránky. Nevzdám se však tak snadno, vyjednal jsem si prostor na počítači, který nepatří žádnému poskytovateli, a tam Skyline nebude mít šanci cokoli ovlivňovat...

     - pokud budou stávající stránky vypnuty, upozorňuji zástupce společnosti Skyline International, že OKAMŽITĚ zveřejním na internetu seznam jmen a adres všech manažerů pracujících pro tuto společnost -  podle došlích e-mailů existuje dost lidí, kteří by jim rádi "vyjasnili" pár skutečností (výbuchy aut jsou v  takových případech prý jen slabým čajíčkem...)!

     - pokud máte k  dispozici nějaké informace, které by stály za zveřejnění, klidně mi je zašlete (jako přílohu k e-mailu nejlépe zkomprimovaná ZIPem, WinZipem, RARem apod. - formát souborů doc, txt, html).

     - je mi zcela jedno, jestli budete ve Vašich e-mailech vystupovat anonymně a nebo jestli se podepíšete. Vaše jméno ale i  další údaje o Vás nebudu nikde zveřejňovat ani nikomu poskytovat - pouze pokud by to bylo Vaše přání.

     - zatím budu na svých stránkách vystupovat jako anonym. Je to z jedinného důvodu - zúčastnil jsem se "školení" Skyline International, kde jsem byl nucen podepsat cosi jako "prohlášení o mlčenlivosti" s tím, že o všem pomlčím, a tak mám obavy z možných " nátlakových akcí " společnosti Skyline International. Pokud mé obavy pominou, jsem ochoten se pod své stránky podepsat.

     - jelikož je mým přáním, aby tyto stránky sloužili jako možné varování před "nalítnutím", nebráním se jakékoli spolupráci s dalšími lidmi. Uvítal bych, kdyby se našel někdo, kdo má právní vzdělání a mohl by pomoci třeba při vytváření rubriky "Právní pomoc", kterou bych také rád zprovoznil pro ty, kteří se již "upsali ďáblu" a neví jak dál. Poslední dobou se však objevují informace, že podepisované smlouvy jsou tak "kvalitně" sepsány, že neexistuje možnost od nich odstoupit a lidé tak nedobrovolně přicházejí o své peníze.

     - také se omlouvám za  stránky, na nichž nacházíte nápis "UNDER CONSTRUCTION". Informace, které na nich chci zveřejnit teprve připravuji z podkladů, a protože jsem normálně pracující člověk, k jejich zpracování se dostávám až po večerech a o víkendech. Chápu, že čím později informace zveřejním, tím má šanci "nalítnout" více lidí, ale dělám co mohu.

     - počítadlo přístupů na hlavní stránce počítá tzv. přístupy z unikátních IP za den. Znamená to, že během jednoho dne se započítává pouze přístup různých IP adres. Tedy pokud se například připojujete pomocí telefonu, dostanete od Vašeho poskytovatele připojení IP adresu. Pokud zrovna navštívíte mé stránky, budete započítán, ale pokud je navštívíte za chvíli znovu, započítán nebudete. Jenom pokud by jste se odpojil od internetu a znovu se připojil a dostal tak jinou IP adresu a nebo to bylo další den.

     - pokud narazíte na  mých stránkách na chyby (písmena, pravopis nebo chyby v kódu html), klidně mi to sdělte, pokusím se je okamžitě odstranit. Stejně jako kdyby se někomu mé stránky špatně zobrazovaly, napište. Zobrazování stránek vždy po dokončení vyzkouším v Internet Exploreru 5.0 CZ a Netscape Navigatoru 4.7 US. Při vytváření stránek se snažím nepoužívat některá nová "špecifiká" HTML kódu kvůli správnému zobrazení i ve starších prohlížečích.

     Zatím děkuji za Vaše mejlíky i za Vaši podporu.

Zpět na začátek této stránky


Optimalizováno pro IE4.0 a lepší při rozlišení 1024x768