Scatman's face
© Scatman's World 2000
Logo

 

Úvodem...

Diskusní forum...

Historie...

Poznámky...

Pravidla hry

Kontaktování...Používané triky

Užitečné rady

Informace od Vás

Zprávy v tisku

Zajímavé odkazy

Napište nám...

Zpět na úvodní stránku

Poslední aktualizace
této stránky
byla provedena

dne: 30.9.2000

Kontaktování nových spolupracovníků...

      ...aneb něco málo o tom, jak Vás budou lidé ze Skyline International nejpravděpodobněji kontaktovat


     Kontaktování nových "spolupracovníků" probíhá nenápadně. Určitě Vás nebude kontaktovat úplně cizí člověk, ten by Vás horko-těžko přesvědčoval, aby jste investovali do obchodu, kde nemáte jistotu, že se Vám vložené investice vrátí. Naopak, kontaktovat Vás bude s největší pravděpodobností někdo z Vašich dobrých známých, někdo komu hodně důvěřujete. Nejdříve asi bude mluvit o tom, jak si plánuje koupi nového vozu nebo vybavení bytu, popřípadě i dovolenou. To, aby ve Vás vzbudil zájem o finanční otázky. Po té, co se Vás začne vyptávat na Vaši finanční situaci a zjistí, že se Vám zrovna peníze nedostávají, nenápadně Vám nabídne možnost přijít k nějakým těm korunkám. Vás okamžitě napadne, jakže by se dalo tak snadno k těm penízkům přijít, ale Váš známý bude dělat tajnosti. Že prý to bude překvapení, až se to dozvíte, ale že Vám poskytne možnost se sám přesvědčit, jak snadno lze k nějakým t ěm penězům přijít.

     Tak a tady se zastavme u  jedné zajímavosti. Určitě nebudou kontaktovány osoby, které jsou dostatečně finančně zajištěné, pro ty ztrácí tato forma "výdělku" smysl, neboť si dokáží přijít ke slušným penězům i jinou cestou. Naopak, nejlépe přesvědčitelným je člověk ve finanční tísni. Proč? Odpověď je jednoduchá. Pokud Vám chybějí peníze a ten, kdo Vás kontaktoval to tuší a nebo přímo ví, s Vámi nebude mít skoro žádnou práci Vás přesvědčit, aby jste s ním "zašli" na " obchodní jednání", kde Vám bude vysvětleno, jak si přivydělat.

     Takže pokud jste s pomocí Vašeho známého zjistili, že opravdu nějaké ty peníze potřebujete, určitě s ním v nejbližši době vyrazíte na " obchodní jednání" firmy, o které bude Váš známý tvrdit, že je to téměř rodinná firma, protože na její jednání jsou zváni pouze osoby důvěryhodné a jsou to zase jen dobří známí, protože možnost pěkného výdělku se přeci nedává jen tak každému. Ale p rotože Vy jste teď v podstatě bez peněz, tak Vám dává možnost, jak "změnit Váš život", a že by jste neměl(a) takovou šanci házet jen tak za hlavu. Pokud tedy souhlasíte, že se spolu zůčastníte již zmiňovaného " obchodního jednání", domluví se s Vámi na některé volné sobotě či neděli. Když se zeptáte, kde se " obchodní jednání" konná, Váš známý Vám ochotně sdělí, že Vás tam zadarno doveze, ale že přesné místo Vám sdělit nemůže, protože to má být překvapení, ale abyste se připravil(a) na celodenní výlet, kde dostanete i občerstvení, ale jedinné, co budete muset zaplatit je vstupní poplatek - v současnosti ve výši 350,-Kč. Jestliže se ještě zeptáte, zda-li bude potřeba ještě investovat nějaké další peníze, bude Vám sděleno, že ne, ale že se vše dozvíte. Setkal jsem se i s tím, že Vám může být nabídnuto, aby jste s sebou vzal na "výlet" Vašeho manžela či přítele. Teprve později zjistíte, že to bylo proto, aby Vás snadno přesvědčili a nebo aby získali ještě dalšího spolupracovníka.

     Tím byl kontakt s potencionálním "spolupracovníkem" navázán a Vy jste připraven(a) vyrazit ve smluvený den se svým známým na "výlet". Sice nevíte kam, kdo tam na Vás čeká a co tam budete dít, ale víte, že Vás čeká možnost dozvědět se více o tom, jak si přijít k pěkným penězům. Jak si později povzdychla jedna z napálených: "Byla jsem tak zaslepená vidinou velkých peněz, že když jsem vyrážela se svým známým na "výlet", vůbec jsem si neuvědomovala, že mně mohli klidně unést..."

     Z došlých e-mailů je zřejmé, že poslední dobou dochází ke kontaktům s potenciálními klienty i přes inzeráty (ať už v novinách a nebo přes internet), kdy je nabízena slušná práce za slušný výdělek - více na stránce informace od Vás...

     Další informace budou případně přidávány později...

Zpět na začátek této stránky


Optimalizováno pro IE4.0 a lepší při rozlišení 1024x768