Button 0Button 1Button 2Button 3Button 4Button 5Button 6Button 7


Vážení zákaznící,

vítáme Vás na stránkách firmy SERVIS PRAHA. Dovolujeme si Vám nabídnout naše velice kvalitní služby z několika oborů v Praze a blízkém okolí.

* VZDUCHOTECHNIKA
* KLIMATIZACE
* ÚKLID
* MALOVÁNÍ - LAKOVÁNÍ
* STAVEBNÍ PRÁCE

Na naši firmu se můžete obrátit, jak s požadavkem na provedení jednorázové zakázky, ale jsme připraveni i na dlouhodobou spolupráci, která Vám zajistí klidný výkon Vaší práce.
V oboru vzduchotechniky poradíme jak s prvotním návrhem, tak i s následnou montáží a dalším servisem, dle vašich požadavků. Se vzduchotechnikou souvisí i možnost dodávek nerez digestoří do stravovacích provozů - kuchyní.
S montáží VZT souvisí i naše činnost - stavební práce, kdy jsme schopni realizovat vaše přestavby v provozech, ale nejen to. Pokud potřebujete cokoliv co se týká stavebních prácí, zpracujeme rozpočet, poradíme s postupem a ve finále realizujeme rekonstrukci, fasádu, zateplení, stavbu na klíč.
Další naše služby jsou - úklid, malování a lakování. Pokud potřebujete dlouhodobou údržbu vaší nemovitosti, jsme připraveni zpracovat váš požadavek co nejrychleji, tak aby výsledný efekt, byl pro obě strany co nejpřijatelnější - termíny, rozsah práce, rozpočet atd. Součástí dodávek mohou být i požadavky na doplňování hygienických potřeb.

Věříme, že vás nabídka zaujala a těšíme se na spolupráci.