SR 3rd CZ
Grimoár CZ
Katalog CZnew
Fields Of Fire CZ
KPS-ko CZnew
 
Blackhand
Chromebook
Project 3
Running Gear
Tech Spec
Paraniod
Quick Sheets
Osobní karty
Pravděpodobnost úspěchů
Dice Roller
HRÁCI VÝBAVA PRAVIDLA DOWNLOAD INFO
POSTAVY GUNY MAGIE LINX Fórum
RUNY DROGY MATRIX IMAGES ARCHETYPY
SEATTLE VEHIKLY NPs

Soubory ke stažení

V této sekci se objeví věci, které jsme našli na Internetu. V drtivé většině jsou to věci, které vytvořili lidé jenž by si přáli, aby se jejich díla šířila v nezměněné podobě, tak to prosím respektujte.

SR 3rd Edition CZ

Toast je skorobůh, a proto umí věci, o kterých se vám ani nesnilo. Jo, a taky udělal souhrn toho nejdúležitějšího ze Shadowrunu trojky.

NEzabalená verze      ZAbalená verze

Grimoár CZ

Díky Martymu Garretovi zde můžeme uveřejnit i český překlad této magické kuchařky. 

Grimoár česká verze

Katalog CZ

Opravdu dost práce si udělal Malý Drak s tímto sourcebookem. Přes 5 Mega textů, obrázků a tabulek. Ke stažení na stránce Malýho Draka. Množí se ale ohlasy, že to dělá problémy, nejde rozbalit. Takže nebuďte moc naštvaní, až se to na vás vykašle.

Katalog CZ

Fields Of Fire CZ

Další přírůstek do rodiny českých překladů anglických textů. Najdete zde úpravy některých ne zcela jasných pravidel ze SR2. Vytvořeno Gumídkem. Děkujeme, že na nás nezapoměl a podaroval nás.

Download formát Word

Katalog pouličního samuraje CZ

Tak tohle jsem našel při svých toulkách po českém Shadowrunním internetu. Protože fakt nevím, jak se ten člověk jmenuje a jakej má email, tak jsem se ho neptal, ale doufám, že mu nevadí, že to tu máme.

On je to v podstatě link

Blackhand street weapons 2057

Gurth složil zase nějaký tabulky zbraní. Fakt by mě zajímalo, kde se furt berou (ty nový bouchačky).

Download formát rtf

Chromebook

Prostě plno novejch zbraní, kyberwaru, vybavení. Nepostradatelný pro Pídžeje, protože tam najde spoustu veci, které hráči naprosto vyvedou z rovnováhy. 

Download formát Word 6.0

Project 3

To samé v bledě modrym.

Download formát Word 6.0

Running Gear

To samé v bledě modrym.

Download formát Word 6.0

Tech Spec

To samé v bledě modrym.

Download formát Word 6.0

Paranoid

To samé v bledě modrym.

Download formát Word 6.0

Quick Sheets

Pokud jste byli nadšenci a koupili si pravidla Shadowrunu už hned nazačátku, jako třeba Pepa, nebo Žabiš, tak jste k nim nedostali ani KPS ani Famózní okolostoják. Tak právě všechny ty tabulky modifikátorů a postihů a dostřelů a pavouky dovedností a spoustu dalších smyslů najdete tady.

Download formát Word 6.0

Osobáky

Každej tomu řiká jinak, někdo osobák, jako třeba já. Odkojenec DrD mu říká Osobní deník, Panenský Shadowruner by mu neřekl jinak než Osobní karta postavy. Je to v Excelu, takže se to dá velmi lehce upravovat na míru. Jsou tam dva, jeden pro kouzelníka a druhej pro samuraje.

Download formát Excel 5.0

Otova Upgradeovaná verze

Tabulka pravděpodobnosti úspěchů

Už jste taky někdy zažili pocit, že ne všechny NP-čka si zasloužej spravedlivej hod, třeba dvaceti kostkama, proti třeba jedenáctce? Je to votrava, protože těch kostek jsou mraky a ta postava vlastně ani nebyla tak důležitá a já tady kvůli tomu zdržuju, než jí to nahážu. Tak právě proto tady je moje tabulka. Pro různá CČ tam je v sloupci počet kostek a v řádkách počet úspěchů, tyto dva údaje se protínají v místě, kde je napsána pravděpodobnost tohoto jevu v promilích. Tady přichází ke slovu desetistěnná kostka, nebo rovnou chytřejší kalkulačka. Z naházené pravděpodobnosti se pro určité CČ a počet kostek dá rovnou zjistit počet dosažených úspěchů.

Download formát Excel 97

Házecí programy

Prográmky pod Windowsy, který házej za vás. Mě osobně k srdci nepřirostly, protože  kdo hraje Shadowrun a má u toho zaplej počítač ?

Dice                       Dice31