Pistole
Útočné pušky
Brokovky
Něco těžšího
Speciální

HRÁCI VÝBAVA PRAVIDLA DOWNLOAD INFO
POSTAVY GUNY MAGIE LINX Fórum
RUNY DROGY MATRIX IMAGES ARCHETYPY
SEATTLE VEHIKLY NPs

Zbraně

Kdo nemá alespoň jednu pušku, nebo není Renfri, nepřežije v Seattlu ani jeden den. No, vono už to neplatí tak doslova. I Renfri může sem tam někdy někoho zastřelit. Přinášíme vám náměty k zamyšlení.

Utočné pušky

H&K G 11

by Zrzek

Tato puška německé výroby futuristickeho vzhledu má jedinečný palebný mechanismus. Po vystřelení prvního náboje se celý závěr pohybuje směrem vzad, současně se do komory nabíjí další náboj. Než zaver dorazí nakonec, puška vystřelí celkem třikrat, pak se teprv projeví zpětny ráz. Jelikož se toto děje velmi rychle, celá dávka zní jako jeden výstřel.
Pro Shadowrun jsme rozšířili možnosti střelby i na PA a A.

Název Typ Utajit. Zp. střelby Požk. Munice Hm. Dostup. Cena Poulični index
HK G11 DP x PA/D/A 8M 50v x x x x

 

Brokovnice

Ranger Arms Seurity 12

by Running Gear

Cituji Running Gear, : Tato nová zbraň od Ranger Arms kombinuje palebnou sílu brokovnice s automatickou střelbou útočné pušky. Tato smrtící kombinace předurčila brokovnici k tomu, že se stala oblíbenou mezi mnoha ochrankami. Dodává se integrovaným laserovým zaměřovačem a plynoventilem dvojkou. Tak nějak, nebo hodně podobně to tam je napsaný. Když jí ale vybavíte lepším plynoventilákem a Smartgunem, tak je s ní docela legrace. Až na ten zásobník.

Název Typ Utajit. Zp. střelby Požk. Munice Hm. Dostup. Cena Poulični index
Ranger Arms Security 12 BR 3 PA/D/A 10V 15v 4,5 10/8 dnů 2000 ¥ x

 

Něco těžšího

Barret "Light Fifty"

by Zrzek

Tato ostřelovaci "puška" střílí upravenými náboji do kulometu. Váží něco kolem 15 kg. A ve válce v zálivu s ni jeden maník prokazatelně zastřelil jiného maníka na 1800 m. Dá se předpokládat, že je neutajitelná, ale určitě se najde způsob, jak to zařídit, vždyť když se chce tak .... Má ještě jednu výraznou přednost, zasaženému člověku se počítá pouze třetina balistického pancíře. 

obrázek chybí, ha, ha

Název Typ Utajit. Zp. střelby Požk. Munice Hm. Dostup. Cena Poulični index
Barret "Light 50" OP - PA 16S 15v 15 x x x

Jednoraný raketomet

by Flame

Raketomet s jednou raketou. Dá se umístit například pod dveře auta (viděli jste seriál Viper?). Když máte na každý straně jeden, můžete je logicky vypálit v jediném kole. Pěkný, ne?

Cena i s úpravou: 20.000 ¥

Třešničky na dortu

Plamenomet

by Paranoid

Může být vybaven přídavným opaskovým kanystrem (+1,5 kg, cena 250 ¥) na deset výstřelů nebo kanystrem na záda (+3,5 kg, cena 500¥) na dvacet výstřelů. Standartně je výbaven „zásobníkem“ na čtyři výstřely.

Při používání plamenometu se přičítá +2 k CČ kvůli nepřímé cestě plamene na cíl. Laserový zaměřovač nemá žádný účinek, smartlink snižuje CČ o své hodnocení, používá se dovednost střelné zbraně. Nejsou zde žádné modifikátory zpětného rázu a cíl má maximální modifikátor za skryt +1.

Když má útočník alespoň jeden úspěch, cíl háže kostkami bojových rezerv proti 4. Úspěchy se od sebe odečtou. Když má více úspěchů cíl, není zraněn, jinak se zbytkové úspěchy modifikují základní požkození zbraně 10M. Pro test požkození cíle se háže tělem proti 10 mínus protinárazový pancíř, !bez bojových rezerv! . Tento test se háže na začátku každého kola 2k6 kol, cíl hoří, nebo do té doby, než je uhašen, podle toho, co nastane dřív.

Full automatic
Plamenem může být polita celá skupina cílů. V tomto případě je CČ pro požkození pro každý cíl 10 děleno počtem cílů zaokrouhlno nahoru.

Název

Typ Utajit. Zp. střelby Požk. Hm. Dostup. Cena Poulični index
Hellblazer MkII SPEC - JR/A 10M 9,5 18/14 dní 6,500 ¥ 4

Sprcha

by Žaba

V jednom Žabišově úchylném dobrodružství byl někdo ze skupinky donucen vyšroubovat ze sprchy hadici a bojovat s ní jako s bičem. To muselo bejt fakt úchylný.

Název Typ Utajit. Zp. střelby Požk. Munice Hm. Dostup. Cena Poulični index
Sprcha BIČ - JR 10M x 1 SPEC 0 1