REPORTÁŽ ZE ZÁPASU:

 

Za krásného počasí jsme na domácím hřišti přivítali klub z Hlavice (Doubí). Za úkol jsme měli zisk tří bodů a zlepšení výkonu oproti zápasu ve Mšeně. Prvních deset minut zápasu vypadalo, že tento boj o domácí body bude velmi těžký. Soupeř dobře bránil a přistupoval k hráčům, kteří kazili přihrávky a neúspěšně se pokoušeli o zakončení. Ve 14. minutě zápasu přišla první branka a odstartoval se tak v prvním poločase koncert pro Tomáše Straku. Akce začala po faulu u našeho pokutového území, kde Garčár rozehrával a dlouhým nákopem poslal míč hluboko na polovinu soupeře. Martin Čára tento balón doběhl a centroval před branku do malého vápna, kde se nečekaně pro soupeře objevil již zmiňovaný Tomáš Straka a předběhl obránce a těsně před brankařem nekompromisně zavěsil 1:0. Ve 22. minutě jsme tlačili soupeře a po závaru na hranici pokutového území se k odraženému míči dostal Tomáš Straka a uklidil míč nádhernou střelou k tyči a zvýšil na 2:0. Hned ve 26. minutě Jakub Leitner rozehrával aut z pravé strany na Kubu Linharta, ten si čistě tělem odstavil dva hráče a chystal se na střelu, když se u něho objevil všudybýlek Straka a ten z první levačkou zavěsil pod víko a završil tím svůj hattrick 3:0. K završení svého vynikajícího výkonu ještě Tomáš Straka v poslední minutě dostal krásný pas po špatném odkopu od branky Hlavice a vyhraném souboji a krásným lobem zvýšil na poločasových 4:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili ve značně změněné sestavě, kdy se na hřiště dostali všichni hráči z lavičky. Na naší hře to bylo vidět a trvalo zhruba 10 minut, než jsme se dostali do herní pohody. V 56. minutě Stránský vybojoval v kruhu míč a nádherným pasem „českou“ uličkou mezi dvěma obránci poslal do jasné šance Čáru a ten podél brankaře neomylně skóruje 5:0. V 60. minutě se situace opakovala a nahrávajícím byl tentokrát Franta Stein, který poslal znovu Čáru mezi dva obránce. Po souboji, který Čára vybojoval,  šel sám na branku a lobem překonal brankaře a zvýšil na 6:0. V samotném závěru utkání jsme se dostali do tlaku. U našeho rohového praporku jsme si vybojovali míč, následovala nahrávka na volného Čáru. V situaci 2 na 1 Čára nahrál do lajny nabíhajícímu Matoušovi, který zatáhl míč na hranici vápna a centrem se snažil míč vrátit zpět na Čáru, ale obránce soupeře si srazil míč do vlastní branky a završil tak skóre na konečných 7:0.

Nejlepším hráčem byl vyhodnocen Tomáš Straka (4 góly za první poločas).

Sestava:

Brankař:              Král Adam
Obrana:               Makara, Cverčko, Garčár, Melč
Záloha:                Matouš, Stránský, Čára, Leitner
Útok:                    Straka, Brhel
Střídačka:            Stein, Stehlík, Havlišta, Linhart, Bohata

                                                                                                             R.F.


Archiv reportáží ZDE17.4.2011
 

VTJ Rapid Liberec   SK Hlavice

7
 

0
 


Další zápas se hraje 23.4.2011 na VTJ od 9:30

Předchozí zápasy:

Jiskra Mšeno - VTJ Rapid   1:2
VTJ Rapid - Doksy            1:2

FK V. Hamry - VTJ Rapid   1:3


AKTUALITY:

 
       
!!!POZOR ZMĚNA!!!
Od 11.4.2011 jsou tréninky v pondělí od 18:00, ve středu od 17:00 a v pátek od 16:00.  Choďte prosím na tréninky včas a připraveni, aby jsme maximálně využily tréninkovou jednotku. Veškeré informace a dotazy směřujte na www.tymuj.cz.

 

                              Děkuji všem L.H. & R.F.