Hlavní nabídka:

> O navigacích s programem iGo a Miomap <


Přejdi na obsah

radary

typ

pro

popis

 

přidáno

Primo 1.1, 1.0

Poslední aktualizace radarů CZ+SK od jaspera. Soubor ve formátu txt a je určen pro Primo 1.1. Jedná se o základní radary. Soubor obsahuje tyto kategorie: mobilní radary, stacionární radary, úsekové radary, semaforové radary se současným měřením rychlosti
semaforové radary. Více informací o instalaci hledejte zde ...

15.09.2010

Primo 1.1, 1.0

Poslední aktualizace radarů CZ+SK od jaspera. Soubor ve formátu txt a je určen pro Primo 1.1. Jedná se o rozšířené radary. Soubor obsahuje tyto kategorie: mobilní radary, stacionární radary, úsekové radary, semaforové radary se současným měřením rychlosti
semaforové radary
, nebezpečná místa, školní zóny (místa se zvýšeným pohybem chodců a výskytem zvěře), rychlostní panely (místa s infotabulemi ukazujícími rychlost), železniční přejezdy, policejní kontroly. Více informací o instalaci hledejte zde ...

15.09.2010

Primo 1.1, 1.0

V doplňkovém souboru spud jsou obsaženy: nízké podjezdy, váhová omezení. Více informací o instalaci hledejte zde ...

15.09.2010

Primo 1.0

Poslední aktualizace radarů CZ+SK od jaspera. Soubor ve formátu spud a je určen pro Primo 1.0. Jedná se o základní radary. Soubor obsahuje tyto kategorie: mobilní radary, stacionární radary, úsekové radary, semaforové radary se současným měřením rychlosti
semaforové radary. Více informací o instalaci hledejte zde ...

15.09.2010

Primo 1.0

Poslední aktualizace radarů CZ+SK od jaspera. Soubor ve formátu spud a je určen pro Primo 1.0. Jedná o rozšířené radary. Soubor obsahuje tyto kategorie: mobilní radary, stacionární radary, úsekové radary, semaforové radary se současným měřením rychlosti
semaforové radary, nebezpečná místa, školní zóny (místa se zvýšeným pohybem chodců a výskytem zvěře), rychlostní panely (místa s infotabulemi ukazujícími rychlost), železniční přejezdy, policejní kontroly. Více informací o instalaci hledejte zde ...

15.09.2010

iGo 8, amigo

Poslední aktualizace radarů CZ+SK od jaspera. Soubor ve formátu SpeedcamUpdates.spud. Jedná se o základní radary. Radary jsou průběžně aktualizovány.

11.09.2010

iGo 8, amigo

Poslední rozšířená aktualizace radarů CZ+SK PLUS a od jaspera. Verze PLUS proti standardní databázi obsahuje navíc, nebezpečná místa, rychlostní panely, policejní kontroly a železniční přejezdy. (Pozor tento soubor funguje pouze se skiny které rozšířené radary podporují a je testován na skinu Gurjon.)

11.09.2010

iGo 8, amigo

Poslední rozšířená aktualizace radarů CZ+SK PLUS b od jaspera. Verze PLUS proti standardní databázi obsahuje navíc, nebezpečná místa, rychlostní panely, policejní kontroly a železniční přejezdy. (Pozor tento soubor funguje pouze se skiny které rozšířené radary podporují a je testován na skinu Gurjon.)

11.09.2010

iGo 8, amigo

Poslední rozšířená aktualizace radarů CZ+SK PLUS+ od jaspera. Verze PLUS proti standardní databázi obsahuje navíc, nebezpečná místa, rychlostní panely, policejní kontroly a železniční přejezdy. Navíc je rozšížena o "Nízké podjezdy" a "Váhová omezení". (Pozor tento soubor funguje pouze se skiny které rozšířené radary podporují a je testován na skinu Gurjon.)

11.09.2010

         

iGo 8, amigo, Primo1.0

Nové radary EU. Čerpáno z http://www.speedcams.hu . Formát TXT. Obsaženo je vice jak 60000 radarů celé EU. Soubory jsou průběžně aktualizovány.

6.5.2010

         

MioMap 3.x, iGO6

Radary CZ (z http://www.poi.cz). Radary jsou ve formátu SpeedCams.mtc. Jak jsou vytvořeny a jaké radary soubor obsahuje nebylo testováno. Radary jsou průběžně aktualizovány na serveru POI.CZ.

6.5.2010

Jak aktualizovat radary pro Primo?

Pro Primo existuje několik možností, které se dále liší dle použitého skinu a potřeby hlasového upozornění.
Základní varianta je pro Primo 1.0, kdy kopírujete do složky ...\CONTENT\SPEEDCAM soubor s radary. Následně celou navigaci restartujte a zapněte program. Počkejte na načtení dat.
Soubory jsou ve formátu *.spud.

Slo
žitější jsou ostatní možnosti a především radary pro Primo 1.1, kdy se již instaluje (kopíruje) větší množství souborů. Informace o těchto aktualizacích naleznete na stránkách fóra.

Každopádně nezapomínejte vše před úpravou a aktualizací zazálohovat.

Jak aktualizovat radary pro iGo 8, amigo a primo?

Vypněte program iGO8. Zazálohujte stávající data ve složce IGO8\CONTENT\SPEEDCAM a pak je smažte. Soubor nakopírujte do prázdné složky IGO8\CONTENT\SPEEDCAM. Mio restartujte a zapněte program iGO8. Počkejte na načtení dat. U souboru TXT dle velikosti může navigace "vytuhnout" i na 15 minut !

Jak aktualizovat radary pro iGo 6 a Miomap 3.x?

Soubor SpeedCams.mtc po stažení nakopírujte do prázdného adresáře:

\My Flash Disk\MioMap\MioMap\MIOTC\POIS. Nejdříve však proveďte zálohu stávajících souborů !!! Mio restartujte.

úvod | mapy | radary | odkazy | navigační sw | servis | kontakt | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku
TOPlist