Peníze a výdělek na internetu

  
  Home|Seznam firem|Kolik platí|Novinky|Rady & Tipy|F.A.Q.|Fórum&Kniha návštěv|Podpora&MailZadarmo|Vtipy pro dospělé
Horké tipy & linky
Blahopřání

CD ZADARMO
Free CD!

Vyhrajte 100.000$lottoballs.com

iWonMillions

soutěž o 5 Mil $

Vtipy na internetu
Funnymail

Free Jokes & Humor!
AAAJokesJokes, AAA jokes, humor, daily, subscribe, e-mail

 

Co je na internetu za 0 Kč

CD zadarmo, loterie, online hry o peněžité ceny

V této části jsou a budou dále rozšiřovány nabídky různých užitečných a zajímavých služeb na internetu, které můžete využít zcela zdarma. U většiny je k dispozici popis CO nabízejí, CO musíte udělat a CO můžete očekávat.
Srovnání soutěží a loterií zadarmo je věnována samostatná stránka.

Peníze a výdělek - Freedrive Box
50 MB schránka na všechno, co si můžete stáhnout z internetu. Už žádné diskety po kapsách. Nyní můžete využívat jakýkoliv počítač připojený k internetu k přenášení vašich souborů. Díky naši smlouvě s Freedrive se může příště nalogovat dokonce přímo z našich stránek.
Login  / Recenze je zde.

Lottotour. Loterie a soutěž o VW BEETLE 
Lottotour je další ze stránek, které provozují loterii zadarmo. Po krátké registraci dostanete za každou návštěvu stránek možnost jednoho bezplatného tiketu. Hlavní cena 1.000.000$ . Navíc vedle toho losují každý týden výherce VW Beetle nové generace. Funguje i systém referování. Pokud ten, koho získáte vyhraje nějakou cenu - vy dostanete 20%!
Vyhrajte brouka každý týden. Klikněte SEM a zkuste štěstí!

Přání, pohlednice  
Neposílejte blahopřání poštou, nyní můžete vybírat z tisíců vzorů, s hudbou nebo bez, vtipná nebo vážná - a to přímo do emailové schránky někoho blízkého. Nejedná se o jednoduché pohlednice, ale celá blahopřání ! A všechny v prvotřídní kvalitě a zadarmo.
Klikněte a pošlete Mini-přání

Peoplesound Mp3 a cd zadarmo
Hudební CD úplně zadarmo pro prvních 1000 lidí denně, kteří si o něj napíší. Stačí vyplnit adresu. Zároveň 20.000 písniček ke stažení do vlastního počítače či do jejich Jukeboxu ! Všechny speciální nabídky najdete pod "offers".
Vaše free CD je zde

LottoBalls Denní loterie o 100.000 $
Loterie zadarmo. První cena je 100 tisíc dolarů, druhá 150$. Denně můžete vložit až tři tikety, tahá se dvakrát týdně. Co musíte udělat ? Pro každý "tiket" musíte kliknout na baner sponsora loterie a strávit několik vteřin na jeho stránkách.
Hraj Lottoballs.com a vyhraj $100,000!

PrizeGames Online hry o peníze
Hrajte hry, sbírejte "doláče" a kupte si za ně třeba koloběžku. Her je ohromné množství. Podle toho jak jste dobří (kolik získáte bodů) dostanete "virtuální měnu" - Prizebucks. Vstupní bonus 5$.
Více oPrizegames+ vyzkoušejte si některé hry

iWonMillions Loterie o 1.000.000 $
Toto je jedna z firem, které nabízejí takzvané sweepstakes. Jsou to vlastně "loterie" zadarmo. Ihned po registraci jste zařazeni do soutěže o 5 milionů dolarů. Za splnění určitého úkolu - vyplnění dotazníku - se zdarma účastníte (každou hodinu, den, týden ...) losování o ohromné ceny. Ale co je důležité - zdarma a ceny jsou vypláceny mezinárodně.
Více o iWonMillions. Jdi přímo na Win Millions! 

iWin Online hry o peněžité ceny
Hry na internetu. Můžete hrát arkády, karty, logické nebo akční hry. Za určitý počet bodů získaných ve hře dostáváte iCoins - tedy iwin peníze. V současnosti jen občané USA a Kanady mohou vyměňovat iCoins za věcné ceny a skutečné peníze. Slibují celosvětovou působnost.
Více o iWin.  Jdi přímo na iwin.com

Vtipy na internetu 
Máte rádi vtipy ? Kdo nemá. Ať se vám líbí ty obrázkové na našich stránkách nebo textové, máte možnost je dostávat denně do své emailové schránky. Nestojí to samozřejmě vůbec nic. 
Vtipy našich stránkách. Vtipy emailem každý den.

 

Pokud máte nějaké dotazy,e-mailafeedback, je Vám k dispozici.


  Home|Seznam firem|Kolik platí|Novinky|Rady & Tipy|F.A.Q.|Fórum&Kniha návštěv|Podpora&MailZadarmo|Vtipy pro dospělé

PENÍZE A VÝDĚLEK NA INTERNETU (c) 2000 Všechna práva vyhrazena.
Jakákoliv reprodukce obsahu je bez předchozího písemného souhlasu zakázána.